Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Podgrzewacze do kamieni
Autor Wiadomość
bebeto97 

Wiek: 35
Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-23, 15:45   Podgrzewacze do kamieni

Witam,
jestem fizjoterapeutom ale nigdy z tego nie korzystałem, ale moja żona ma kurs - a wiadomo po kursie chciała kupić ale jak zwykle się odkładało na inne chwile. Chciałem jej sprawić prezent i zastanawiam się nad różnicą między 6l a 17l. w opisach napisane jest że praktycznie nadają się do każdego zestawu kamieni (45szt. 50.szt, 60szt.). powiedzcie mi jak jest w praktyce? Biorę pod uwagę że idę do pacjenta i robie całościowy włącznie z palcami i zawijaniem. Wiem że w 17l to na pewno wejdzie wszystko a w 6l da rade zmieścić zestaw 65 kamieni?
 
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-11-23, 18:02   masaz tajski

[quote="bebeto97"]jestem fizjoterapeutom[quote]
bebeto, nazwa twojego zawodu (i pewnie wyksztalcenia) jest "fizjoterapeuta", wiec "jestem fizjoterapeuta". "Fizjoterapeutom" jest celownikiem (komu, czemu) liczby mnogiej.

Jesli jest napisane, ze 6l wystarczy, to pewnie wystarczy. Pomysl o zonie, dzwigajacej niepotrzebnie na 4 pietro aparat, ktory jest 3 razy wiekszy i ciezszy, niz rekomendowany. I to oprocz stolu, kamieni i innych parafenaliow.

Nie jestem pewien, czy jest wiele sensu oferowac kamienie z dojazdem, bo przygotowanie tego zabiera czas. Rowniez nie da sie jechac od razu do kolejnego klienta z kamieniami, tylko trzeba wrocic do domu i je wyszorowac
 
     
bebeto97 

Wiek: 35
Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-23, 18:14   

Upsss... Wybacz błąd - taki to mgr:p.

Raczej chodzi nam o zastosowanie tego sprzętu domowo mamy fajny pokoik ktory chcieli byśmy zagospodarować na zabiegowy. Dlatego pytam bo różnica w cenie jest. A na jednym i na drugim jest napisane, że rekomendowane są zestawy 45, 50, 65, wiec czy różnica jest w ilości wchodzących naraz kamieni???
 
 
     
Masażystka90
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 12:36   

gdzie można kupić porządne kamienie do masażu?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2014-06-24, 14:42   

Masażystka90 napisał/a:
gdzie można kupić porządne kamienie do masażu?

http://sklep.habys.pl/kam...-o_c_268_1.html
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-06-24, 17:08   

Przypuszczam, ze na allegro bedzie ich cala kupa i tanio.

Gabinety wyprzadaja, bo fala zainteresowania nimi, jako nowoscia, juz minela.

Nawet habys i inne firmy wyprzedaja sie z nich, czasami widze za 50%. Jest w czym wybierac, ich cen spada systematycznie. Pare lat temu byly po 1k i wiecej, teraz za kilkaset
 
     
Masażystka90
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 17:14   

h... ma wyłącznie polerowane kamienie i 100% na allegro jest tak. a z tego co się orientuje w masażu wykorzystuje się naturalne kamienie, gdyż te szybko tracą ciepło. mam nawet porównanie. miałam nadzieję że ktoś mnie nakieruje na te naturalne :cry:
 
     
Rybkos 

Wiek: 35
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-07-01, 12:02   

naturalne sa super- ze wzgledu ze trzymaja dluzej cieplo i wygladaja znacznie okazalej. Takie kamienie mozna kupic, jest jeden sklep internetowy, ale nie pamietam nazwy. Sa tam zestawy ale drogie. Najtaniej wychodza na allegro- wpisujesz np. karneol czy tygrysie oko i szukasz wielkosciowo ci odpowiadajacych. Jest to kupowanie na sztuki wiec zeby kupic caly zestaw trzeba zamawiac od roznych sprzedawcow.
 
     
mas mob 

Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-19, 20:33   

Rybkos, pamiętasz może nazwę tego sklepu? Też szukam tych naturalnych kamieni, o większej pojemności cieplnej i nie tak wypolerowanych na błysk.. Jakby ktoś miał jakieś info o porządnych kamieniach to niech śmiało pisze :-)
 
     
bukiet 

Wiek: 50
Dołączyła: 30 Cze 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-08-08, 16:40   

naturalne kamienie, jeśli będziesz robił profesjonalnie to musisz mieć cały duży komplet, żebyś miał wybór podczas masażu. Ludzie są różnej budowy i czasem idą same małe, czasem trzeba mocno różnicować. Podgrzewacz taki, który ma dore rączki, bo musisz napełnić wodą i ustawić w dogodnym miejscu, termometr, bo woda ciągle musi mieć odp temperaturę. łapka do wyjmowania, sitko do małych kamieni
 
     
Masażystka90
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-16, 12:04   

Ja kupiłam na bestmassage - towar idzie z Niemiec ale nic innego nie znalazłam
 
     
Masaż Kraków 


Dołączyła: 21 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-22, 19:13   

Z mojego doświadczenia uważam, że kupowanie 17 L podgrzewacza do kamieni jest totalnie bezcelowe. Długo się grzeje, jest nie poręczny, zajmuje masę miejsca i co najważniejsze jest ciężki. Bardzo gorąco polecam 6 L. Estetyczny, funkcjonalny i na prawdę wystarczający do pracy. :smile:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB