Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane
Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin korzystania z forum
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-22, 00:29   Regulamin korzystania z forum

Regulamin korzystania z forum
Z forum.e-masaz.pl może korzystać każdy zarejestrowany użytkownik.

Forum służy do wymiany doświadczeń, opinii, spostrzeżeń, doradztwa, zadawania pytań etc.

Użytkowników forum obowiązuje niniejszy regulamin.

W celu uniknięcia zaśmiecania forum, obniżenia wartości merytorycznej i spamu należy przestrzegać kilku zasad, które ułatwią korzystanie z zasobów użytkownikom potrzebującym właściwej pomocy/rady/informacji.

Prosimy o posługiwanie się opcją "szukaj" (dostępną na górze strony), przeglądanie postów, a dopiero później zakładanie nowych topików - w przeciwnym razie będziemy blokować/usuwać całe tematy.

Pamiętaj! Twoje wypowiedzi są częścią forum.e-masaz.pl, dlatego rób wszystko, by nie zaniżać poziomu naszego wspólnego forum, powstało ono na potrzeby osób, które mają ochotę w miłej atmosferze porozmawiać na tematy związane z masażem. Więc każdy z użytkowników powinien sam z dobrej woli pilnować porządku na forum, wreszcie jest ono naszą wspólną strefą i ma służyć pomocą zarówno nam jak i innym.

1. Dodając temat postaraj się czytelnie wyrazić zagadnienie/przesłanie/problem, tak, aby nowy topic był wymowny i zrozumiały dla innych użytkowników. Nie powielaj tytułów - w przypadku klonów tematów i treści uprzednio omówionych, odpowiedzi nie będą udzielane, natomiast temat zostanie skasowany/przeniesiony.

2. Zakładając nowy wątek, sprawdź czy podobny nie został uprzednio poruszony na forum. Jeśli znajduje się w naszych zasobach, dopisz swoją wiadomość w istniejącym temacie.

3. Pisząc post czy topic, pisz małymi literami bez pogrubienia, w neutralnym dla wzroku kolorze (czerń), używaj polskich znaków, tak jak czynimy to w niniejszym regulaminie. Wielu internautów mówi, że pisanie całych fraz wielkimi literami jest odbierane jako krzyk, a przecież nie chodzi nam o wrzaski…

4. Kolorem czerwonym mogą się posługiwać tylko administratorzy forum.

5. Pisz posty tak abyś podkreślał nimi swoją wiedzę i umiejętność wysławiania się, niech język będzie czytelny dla wszystkich.

6. Zanim wyślesz wiadomość dokładnie ją przeczytaj. Sprawdź, czy jest na temat i nie zawiera błędów, a także czy wnosi coś do dyskusji (wypowiedzi typu "zgadzam się", "hehe", "cooool!" etc. lub zawierające same emotikony - nie będą tolerowane). Jeżeli stwierdzisz, że wiadomość nie spełnia powyższych kryteriów - nie wysyłaj jej.
Podziękowania - notki w stylu "dzięki" itp. powinny być zamieszczane we własnej adnotacji z pytaniem lub przesyłane adresatowi na priv.

7. Treści postów powinny być ściśle dopasowane do tematyki działów, te, które wykroczą poza ramy, zostaną bezpowrotnie usunięte. Ponadto usunięciu z forum lub zamknięciu podlegają tematy, które wg oceny administratorów lub moderatorów odbiegają od dobrych obyczajów lub tematyki zakładek forum.

8. W celu utrzymania przejrzystości forum i jego merytorycznych wartości, zabrania się umieszczania ogłoszeń reklamowych bez zgody administracji.

9. Nie tolerujemy spamu - forum ma być skarbnicą wiedzy, a nie "śmietniskiem".

- Niedozwolone jest prowadzenie tzw. chatu na łamach forum, czyli rozmów prywatnych pomiędzy kilkoma osobami, odbiegających od założonego wątku.
- Zakaz umieszczania w podpisie oraz treściach postów: linków reklamowych, promocji innych for tematycznych, sklepów, bannerów etc.

10. Jeśli wykorzystujesz na forum artykuł lub fragmenty tekstu, którego nie stworzyłeś samodzielnie, zawsze na końcu podaj źródło lub autora.

11. Na forum zabrania się:
- używania wyrazów i zwrotów uznawanych powszechnie za wulgarne,
- obrażania innych użytkowników,
- nawoływania do waśni na jakiejkolwiek płaszczyźnie,
- świadomego wprowadzania innych osób w błąd,
- umieszczania linków, zdjęć lub rysunków naruszających powszechne zasady dobrego smaku (m.in. pornografia),
- cytowania innych fragmentów wypowiedzi niż te, do których się nawiązuje,
- umieszczania tej samej informacji wielokrotnie.

12. Wypowiedzi osób, które nie będą respektować regulaminu, zostaną usunięte z forum, natomiast ich autorzy dostaną ostrzeżenie. Najpierw usuwamy posty, potem użytkowników – jeśli upomnienie nie podziała, administrator wykluczy użytkownika z grona. W drastycznych przypadkach może to nastąpić w trybie natychmiastowym. Osoby, których konto zostanie usunięte nie mogą korzystać z forum pod żadnym innym pseudonimem.

13. Jeżeli uznasz, że którykolwiek z postów, narusza lub łamie regulamin, poinformuj o tym fakcie administratora forum.

14. Administratorzy oraz moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zamieszczane posty oraz za zarejestrowanych użytkowników i ich poczynania. Rejestrujący się spam jest automatycznie usuwany.

15. Użytkownik nie może używać takiego samego avatara jak Administrator lub Moderatorzy.

16. Do NOWYCH USERÓW: witamy się w specjalnym temacie w dziale w OGÓLNE:
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=6

17. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian hasła, zablokowania konta, zmian awatarów, nicków, lub innych treści czy funkcji związanych z kontami użytkowników forum bez podania przyczyny w szczególności na skutek złamania zasad regulaminu. Administracja ma prawo do wysyłania informacji związanych z forum - użytkownik ma prawo do wyłączenia możliwości otrzymywania wiadomości e-mail w panelu użytkownika. Rejestrując się na forum zgadzasz się na otrzymywanie informacji związanych z forum. Adres mailowy nie będzie wykorzystywany do żadnych innych celów.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu korygowanie/usuwanie wszelkich materiałów uznawanych za obraźliwe lub niezgodne z zasadami forum jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na forum.e-masaz.pl wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Forum internetowe znajdujący się pod domeną Forum.e-Masaz.pl („Forum”) jest platformą informatyczną za pośrednictwem której świadczone są w szczególności usługi informacyjne (udostępnianie informacji poprzez wyświetlanie określonych stron www, automatycznie lub na żądanie użytkownika) oraz wymiany opinii i informacji pomiędzy użytkownikami (komentarze).

1. Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa zasady funkcjonowania Forum oraz korzystania z jego zasobów, w tym w szczególności prawa i obowiązki użytkowników Forum. Postanowienia Regulaminu stanowią wyłączną podstawę powyższych praw i obowiązków, z wyłączeniem okoliczności regulowanych bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.

3. W ramach Forum Administrator może, na podstawie stosownych porozumień, zapewnić użytkownikom możliwość dostępu do serwisów tematycznych administrowanych przez osoby trzecie. Do usług świadczonych przez takie osoby stosuje się postanowienia regulaminów ustalonych przez takie osoby i obowiązujących w ramach danego serwisu tematycznego.

4. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone za pośrednictwem Forum przez podmioty trzecie, które świadczą usługi na rzecz użytkowników we własnym imieniu i na własny rachunek, na zasadach i na mocy porozumień zawartych z Administratorem. Określenie reguł świadczenia takich usług, należy do podmiotu świadczącego te usługi i podmiot ten jest wyłącznie za nie odpowiedzialny i do niego należy zwracać się z wszelkimi uwagami i reklamacjami związanymi ze świadczonymi usługami, a ewentualne reklamacje kierowane do Administratora będą przekazywane tym podmiotom.

5. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników/moderatorów oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.

6. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.

7. Forum ma charakter informacyjny. Administrator forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności wynikającej z samodzielnego stosowania naturalnych metod leczenia opisanych w witrynie.

8. Właściciele forum dołożyli wszelkich starań, aby zawarte w nim informacje i dane były prawdziwe, rzetelne i dokładne. Jednak nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności odszkodowawczej z tytułu ewentualnych szkód i strat, bezpośrednio lub pośrednio wynikających z wykorzystania informacji znajdujących się w forum. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian bądź aktualizacji zawartości portalu bez wcześniejszego powiadomienia, w tym prawo usunięcia części lub całości informacji bez podania przyczyn.

8. Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

9. Kopiowanie za zgodą administracji.

10. Umieszczenie w forum linków (przekierowań) do innych stron internetowych lub elementów graficznych będących takowym przekierowaniem (tj. bannerów), nie oznacza w żadnym przypadku, że forum identyfikuje się z poglądami wyrażonymi na tych stronach lub ponosi jakąkolwiek odpowiedzialność za ich treść lub oferowane na tych stronach usługi bądź produkty. Oświadczamy, że inne strony internetowe, do których zamieszczamy linki (przekierowania), a które nie należą do serwisu, są niezależne od jego autorów i właścicieli, a serwis nie ma wpływu na znajdujące się na nich treści.

11. Redakcja forum informuje, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi karą grzywny, karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności nawet do lat trzech.

11. Wszystkie teksty, fotografie, elementy i wzory graficzne (w tym także układ strony www) oraz inne utwory zamieszczone na stronie forum.e-masaz.pl - zwanego dalej "forum" - są chronione przepisami prawa autorskiego, w szczególności przepisami ustawy z dn. dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz. U. Nr 80, poz. 904 z 2000 roku ze zm.). Zabronione jest w szczególności kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie materiałów znajdujących się na stronie, choćby w celach niekomercyjnych bez zgody autorów jak i właścicieli serwisu. Użytkownicy forum zobowiązują się do wykorzystywania wszelkich zawartych w nim treści wyłącznie w zakresie własnego osobistego użytku.

§ 2 USŁUGI INFORMACYJNE

1. Przedmiotem usług informacyjnych są materiały redakcyjne znajdujące się w zasobach Forum, obejmujące w szczególności teksty, zdjęcia, infografiki, materiały filmowe, dźwiękowe oraz bazy danych.

2. Wszystkie materiały uzyskane przez użytkownika w ramach usług informacyjnych, stanowią przedmiot praw na dobrach niematerialnych do utworów lub baz danych Administratora lub osób trzecich i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz konwencji międzynarodowych, których stroną jest Rzeczpospolita Polska.

3. Niedopuszczalne jest korzystanie przez użytkowników z materiałów określonych w ust. 1 w zakresie wykraczającym poza użytek dozwolony na gruncie obowiązujących przepisów prawa. W szczególności zabronione jest:

a. zwielokrotnianie materiałów i umieszczanie ich w innych serwisach internetowych lub udostępnianie osobom trzecim w inny sposób w całości lub w części wykraczającej poza dozwoloną prawem;

b. umieszczanie odesłań do Forum w taki sposób, aby utrudnione lub niemożliwe było poznanie źródła pochodzenia materiałów;

c. zwielokrotnianie materiałów na nośnikach oraz rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu tak wytworzonych egzemplarzy;

d. rozpowszechnianie opracowań materiałów lub szaty graficznej niezależnie od przyczyn lub celu takiego rozpowszechniania.

4. Postanowienia ust. 2 i 3 stosuje się odpowiednio do szaty graficznej Serwisu.

5. Oznaczenia umieszczane w Forum podlegają ochronie na podstawie ustawy – Prawo własności przemysłowej oraz konwencji międzynarodowych, których stroną jest Rzeczpospolita Polska.

§ 3 KOMENTARZE

1. Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów znajdujących się w Forum za pomocą formularzy do tego przeznaczonych znajdujących się w wybranych przez Administratora miejscach forum.

2. Użytkownicy umieszczający komentarz do materiału mają prawo swobodnego przedstawiania informacji i opinii, z zastrzeżeniem ust. 3. Użytkownik publikuje informacje i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach.

3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie komentarzy, które:

a. są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego;

b. naruszają prawa osób trzecich;

c. są wulgarne lub obsceniczne;

d. propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne;

e. są reklamą

f. są spamem lub niezamówioną informacją handlową

g. zawierają treści pornograficzne

4. Administrator ma prawo usunięcia wypowiedzi naruszających postanowienia ust. 3, a także innych wypowiedzi uznanych za Administratora za uciążliwe albo zbędne z uwagi na przedmiot dyskusji. Administrator może według swojego uznania przeredagować komentarze w celu usunięcia elementów niezgodnych z ust. 3.

5. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian hasła, zablokowania konta, zmian awatarów, nicków, lub innych treści czy funkcji związanych z kontami użytkowników serwisu bez podania przyczyny w szczególności na skutek złamania zasad regulaminu. Administracja ma prawo do wysyłania ofert reklamowych. Rejestrując się w forum zgadzasz się na otrzymywanie informacji związanych z forum.

Do każdego z działów dodatkowo może zostać utworzony regulamin pomocniczy, który zostanie podany do wiadomości w danym dziale.

Polityka prywatności

Administrator serwisu dba o prywatność swoich użytkowników, dlatego nie udostępnia nikomu danych o użytkownikach serwisu.

Informacje zebrane przez serwer www w formie logów (adres ip, odwiedzona podstrona, itp.) są przez nas zbierane wyłącznie w celach statystycznych i informacyjnych.

Forum może ustawiać w przeglądarce użytkownika tzw. ciastko (cookie) umożliwiające identyfikację użytkownika. Plik cookie to krótki tekst wysyłany do Twojej przeglądarki przez naszą witrynę. Pliki cookie pozwalają witrynie zapamiętać takie informacje, jak aktualnie zalogowana osoba, historia wyszukiwania, oraz inne przydatne ustawienia. Dzięki temu Twoja następna wizyta w naszej witrynie będzie przyjemniejsza i bardziej efektywna. Pliki cookie pełnią bardzo ważną funkcję – bez nich korzystanie z Internetu (a tym samym z naszej witryny) byłoby bardzo uciążliwe.

Zewnętrzni reklamodawcy wykorzystują cookies do wyświetlania reklam. Cookies umożliwiają reklamodawcom identyfikację użytkownika i dopasowanie reklam do tematyki stron odwiedzanych przez użytkownika.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na używanie cookies pochodzących z naszej witryny, wyłącz ich obsługę w swojej przeglądarce, lub opuść naszą witrynę!

Wszelkie uwagi, propozycje prosimy składać w dziale "Sprawy forum" :
http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=2
lub kierować bezpośrednio do administratora, korzystając z systemu prywatnych wiadomości.

Prosimy o przestrzeganie zasad i życzymy miłego pisania i czytania Forum.e-masaz.pl
 
 
Linki sponsorowane
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż
Ostatnio na forumZapraszamy na FB