Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pensja masażysty w każdym regionie Polski
Autor Wiadomość
rafał
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-16, 11:25   Pensja masażysty w każdym regionie Polski

Witam chciałem sprawdzić jakie pensje otrzymują masażysci od pracowdawców.

Gdańsk 1800 zł na rękę

wpisuje miasta oraz pensję na rękę

pozdrawiam wszystkich masażystów :cry:
 
 
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-16, 15:26   Re: pensja masażysty w każdym regionie Polski

rafał napisał/a:
Witam chciałem sprawdzić jakie pensje otrzymują masażysci od pracowdawców.

Gdańsk 1800 zł na rękę

wpisuje miasta oraz pensję na rękę

pozdrawiam wszystkich masażystów :cry:


Przede wszystkim zapraszam tutaj :)
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=6

A co do pensji hmm.. całkiem nie źle zarabiasz... To zależy gdzie pracujesz bo np. w prywatnych klinikach około 1000zł się zarabia a np. w hotelach spa itp masz chyba 10 zl/h od masażu wiec wielka zgroza... Niestety nie wiem ja jest w szpitalach państwowych o ile jeszcze masażyści tam jacyś pracują :) Mowie o rejonie również Trójmiejskim.
Pozdrawiam
 
 
rafał
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-16, 15:41   Pensja masażysty

Od zawsze się zastanawiałem ile zarabiją masażysci w hotelu Spa, salonach odnowy bilogicznej na jakich zasadach są rozliczani hmm???
Zastanawia mnie jaka jest srednia pensja masazysty w Trojmiescie?
Moze ktos napisze :D
Nadal zapraszam do wpisywania miast oraz pensji masazysty

pozdrawiam wszytskich forumowiczow

:lol:
 
 
rafał
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-16, 15:47   dlczego wszedzie jest glosno ze masazysci dobrze zarabiaja??

ciekawi mnie ten temat bo wszedzie sie slyszy ze masazysta to jest zawod na czasie i rzecz ocziwista duzo zarabiaja takie osoby, a w rzeczywistosci tak nie jest :(


POZDROWKI
 
 
michal

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-16, 18:51   

Wszystko zależy ile czasu przeznaczyć chcesz na masaż. Zarobki są różne w zależności ile msaujesz.
Ja maksymalnie zarobiłem (pracując tylko w soboty i niedziele)
3 tyś złotych ale były to masaże organizowane w centrach dużych miast przy promocji nowego napoju , niestety takie pokazy mialem tylko jakiś czas .

Twoje zarobki zależa też od twojej renomy na rynku .
Podam na przykładzie kolegi. Zaczynał od 20 zł za masaz teraz bierze 100.
 
 
TK


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: 3city
Wysłany: 2008-02-17, 09:20   

Zależy Rafale w jakiej branży chcesz robić. W dobrym hotelu zarobisz spokojnie 3 000 zł na rękę. W branży sportowej także leżą nie najgorsze pieniądze, a do tego możesz sobie pojeździć po świecie i meczyki z bliska pooglądać :) Najmarniej jest natomiast w służbie zdrowia(a przynajmniej Polskiej), jednak satysfakcja z pracy - największa :wink:
Pzdr.

Ps. z własną działalnością jest tak jak mówi Michał - wszystko zależy od Twojej renomy na rynku. Jak jesteś dobry i ludzie zaczną Cię sobie nawzajem polecać, to interes sam się będzie nakręcał 8)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-17, 11:57   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

jak widac rozpietosc duza - od 800zl w szpitalach do 3k w hotelach (przypuszczam, ze z napiwkami).

jesli jestes tylko poczatkujacy to warto sie zalapac gdziekolwiek (oprocz statkow, gdzie sie zniszczysz pracujac 10h dziennie przez pol roku) za jakiekolwiek pieniadze i zdobyc doswiadczenie i wyrobic sobie kontakty wsrod klientow.

jesli wykonujesz techniki wyspecjalizowane, to mozesz pracowac na telefon w wielu miejscach na raz, rezerwujac tylko wstepnie kazdy z dni tygodnia na inny gabinet - praca na telefon to z reguly 50% wartosci zabiegu dla ciebie.

to, ze masazysta to zawod na czasie to haslo werbunkowe szkol masazu, ktore niestety wprowadzaja w blad uczniow. Oczywiscie, ze wzrasta zapotrzebowanie na masazystow, kazdy hotel teraz chce miec jesli nie spa to gabinet - jednak w znacznie szybszym tempie wzrasta ilosc nowo wykwalifikowanych masazystow po krotkich kursach majacych nadzieje na bajonskie pieniadze.

moze tylko 10% najlepszych i najmbitniejszych ma szanse zostac zawodowymi masazystami i utrzymac sie z zawodu - dla pozostalych to praca dorywcza wieczorami i w weekendy.
  
 
 
rafał
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-18, 09:07   ilość czasu na rzkrecenie interesu

Mam koleje pytanie:]

ile mniej więcej potrzeba czasu na rozkręcenie interesu??
ile Wam czasu upłynęło zanim zaczęli do Was przychodzić pacjenci??

Jezeli chodzi o moj gabinet to zainteresowanie jest kiepskie a prowadze go od lipca:/


Moze macie jakies propozycje na rozreklamowanie gabinetu?

pozdrawiam
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-18, 09:47   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

gdansk mozna zaliczyc pewnie do miast turystycznych - sprobuj podejsc hotele, ktore nie maja gabinetow, do wspolpracy. Moga reklamowac cie wsrod gosci, praca na telefon.

Mozesz tez probowac po prostu zostawic swoje broszury i karty biznesowe gdzies wsrod innych bruszur reklamowych w hotelu.

Mozesz rozkladac/wieszac swe materialy w okolicznych szpitalach, przychodniach zdrowia, gabinetach lekarskich. Zaoferuj lekarzowi czy pielegniarce/recepcjonistce bezplatny zabieg i znizki dla pracownikow sluzby zdrowia. Nawet jesli nie poleca cie pacjentom, to beda tolerowac twoje materialy w ich gabinetach.

Wspolpracuj z innymi masazystami we wzajemnym referowniu do siebie pacjentow.

Zamiast 'interes' uzywaj 'praktyka' - moze to pomoze ci zrozumiec, ze zdobycie swojej bazy klientow, pozwalajacych na utrzymanie sie z masazu, to wiele lat pracy.
  
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-18, 11:12   

Proszę nie robić ot(odebny temat). Temat jest poświęcony zarobkom masażystów, fizjoterapeutów w danym regionie.

Temat poświecony działalności gospodarczej umieszczony jest tutaj

http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=92

Pozdrawiam
 
 
ella

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 3
Skąd: poznań
Wysłany: 2008-02-18, 20:18   

ja miałam płacony procent od masażu czyli im więcej masaży tym więcej pieniędzy,mogłam zarobić 800zł ale też moja wypłata wynosiła 2500-3000zł. Teraz sama prowadzę swój gabinet i mam o wiele więcej
Pozdrawiam
 
 
rafał
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 19:04   

NIE ORIENTUJECIE SIE JAKIES SA PENSJE W SANATORIACH??

DZIEKI I POZDRO
 
 
rafał
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 22:34   

ella napisał/a:
ja miałam płacony procent od masażu czyli im więcej masaży tym więcej pieniędzy,mogłam zarobić 800zł ale też moja wypłata wynosiła 2500-3000zł. Teraz sama prowadzę swój gabinet i mam o wiele więcej
Pozdrawiam



rowniez mialem takie dochody ale tak bylo tylko w sezonie. Teraz jest znacznie gorzej moze dlatego, ze nie mam zadnych reklam i w zasadzie nastawialem sie na masaze specjalistyczne natomiast teraz w modzie sa oklady z czekoalady itp. cos bys mi doradzila by cos zmienic??
dziekuje
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-21, 23:26   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

niestety w miastach turystycznych zarobki beda skakac - ciesz sie, ze przynajmniej przez kilka miesiecy zarabiasz calkiem dobrze. Bez zadnych reklam, jak twierdzisz, masz szczescie, ze udalo ci sie przetrwac.

oczywiscie, ze poszerzenie swojej oferty zabiegow o nowe techniki zwiekszy popularnosc twojego gabinetu - czy akurat mazianie czekolada jest droga po ktorej warto isc, to sprawdz, ile takich zabiegow udaje sie wykonac w gabinetach kosmetycznych.

jak wspomnialem wczesniej, wspolpraca z innymi masazystami, wykonujacymi inne techniki niz ty, moze byc sposobem na rozszerzenie oferty gabinetu. Rowniez wspolpraca z kosmetyczkami, wizazystkami, nauczycielami jogi i pilates, fizjoterapeutami, lekarzami da ci staly naplyw klientow w okresie zimowym.

jesli chodzi o stale ksztalcenie sie, to zapewne twoi klienci oczekuja tego - po jakims czasie taka sama technika moze nie byc juz skuteczna i spelniac oczekiwania klienta.
  
 
 
rafał
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-08, 14:13   PENSJA

tylko tylu maswzystow chce sie pochwalic swoja pensja???:]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB