Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
agaxm

Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2011-01-10, 15:08   

Witam,
chcialabym, jezeli Ktos sie orientuje, otrzymac informacje dotyczace kursów organizowanych w Krakowie. Interesują mnie kursy masazy orentalnych takich jak lomi lomi, tajski czy inne...bardzo proszę o odpowiedz.
pozdrawiam.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-01-10, 15:12   kurs masaz tajski

tajski czasami maj/czerwiec w nowym targu, nie planowany w samym krakowie.

rowniez kielce koniec maja - o ile zbierze sie grupa
 
     
vwrafi

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-17, 21:34   

Witam. Chcę się zapisać na kurs masażu do szkoły GoWork ( kurs w Bydgoszczy zacznie się w marcu ). Jest to kurs I i II stopnia, łącznie 150 godzin. Czy może ktoś polecić lub odradzić tę firmę jeśli chodzi o masaże ? Obecnie chcą 1299zł za cały kurs, ale płatne z góry, więc nie chciałbym utopić swoich pieniędzy.

Sorki, jednak jest to 80 godzin I stopień, 80 godzin II stopień czyli w sumie 160 godzin.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-17, 21:43   kurs masaz tajski

biore twoje pytanie za dobra monete, a nie kryptoreklame (tego ostatnio bylo ze strony gowork tutaj, jak rowniez na wielu innych forach), np http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=796 ,
czy wczesniej http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=384


zawsze bierz pod uwage alternatywe. I nie koniecznie pod katem wypadku, ale poziomu nauki/renomy nauczycieli, wyposazenia, wielkosci grupy, odleglosci do szkoly.

jesli nie chcesz ryzykowac, to oprzyj sie na szkolach z renoma, istniejacych na rynku przez wiele lat, z ustabilizowana kadra.

jesli tu na forum nie padly/nie padna nazwy szkol, to podzwon/wpadnij na herbate do gabinetu po lokalnych masazystach, i pytaj, gdzie oni sie sami uczyli.

Rob notatki z rozmow z recepcjami szkol i z masazystami, zadaj pytania o nazwiska nauczycieli i ich doswiadczenie, a nawet wiek.
  
 
     
vwrafi

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-17, 21:59   

Właśnie sęk w tym że nie mam za dużo szkół koło mnie ( Bydgoszcz ). Jedna jest, żeby nie robić reklamy już więcej napiszę tylko inicjały AZ, i mają 75 godzin za 999zł ale najbliższy kurs dopiero w kwietniu. Inna firma, mają w swojej ofercie wyłącznie kursy masażu, mają stronę internetową AM, oferują 150 godzin za 1500zł, z tymże jak dzwoniłem to niby kurs ma się zacząć w marcu, ale może być poślizg, później przerwa wakacyjna i skończy się najwcześniej we wrześniu. A ten kurs z GW ma się zacząć w marcu i skończyć w kwietniu, więc mógłbym szybko zacząć udzielać masażu a nie czekać do września. Tylko skoro oni robią i kursy na murarzy, na programistów i na masażystów to czy warto w to w ogóle wchodzić ?

Wszędzie gdzie nie wejdę na jakieś forum o masażach to ciągle jedna i ta sama osoba się wypowiada o GW, że wszystko pięknie, że wszystko cacy, że jest mile zaskoczona i że już znalazła pracę po kursie. Wygląda to jakby to pisał ktoś od nich z biura. Więc sam nie wiem.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-17, 22:13   kurs masaz tajski

szukaj dalej, z pewnoscia jest wiecej, niz te 3 dotychczas wymienione. AZ jest znane, ogolnopolskie i z reputacja, a ak to nowa szkola, rzeczywiscie tu moga byc spore obsuwy z terminami.

nie spiesz sie, i nie licz, ze zaraz po kursie znajdziesz prace (chyba, ze masz ja juz nagrana, np po znajomosci).

niestety, wyglada na to, ze gw prowadzi systematycznie, od czasu swego powstania przed rokiem, akcje kryptoreklamy - zarowno tu na forum, jak i na bardzo wielu innych forach dyskusyjnych.

chociazby z tego powodu podszedl bym do ich kursow z ostroznoscia
 
     
vwrafi

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-17, 23:19   

Sorki, miało być AM zamiast AK.

A co do pracy to ja chcę na własną rękę jeździć po klientach do domu. Już mam wszystko przemyślane, ale szczegółów nie będę zdradzać bo chyba nikt tak jeszcze nie robi jak ja chcę :D

Czy realne jest zarabiać 5000/mc jeżdżąc po domach ? Oczywiście brutto.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-18, 07:08   kurs masaz tajski

jesli am to akademia medica to jest to rowniez bardzo swierza szkola i warto sie zastanowic ze 2 razy (bylo dyskutowane z miesiac temu przy okazji pytania o szkoly w szczecinie).

jesli masz wszystko przemyslane i przypuszczasz, ze jestes unikalny, to 5k jest realne - nie na poczatek, ale po wielu latach pracy.

W torunskim jest kilka tysiecy masazystow po kursach (nie liczac technikow, fizjo), choc oczywiscie tylko mniejsza czesc wykonuje masaze jako zawod glowny, a nie tylko dodatkowy/wieczorem/w weekendy.

dlatego, zeby sie wyroznic wsrod nich, planuj kolejne kursy, a kurs masazu klasycznego traktuj jako wprowadzenie do masazu. Po prostu kazda dodatkowa technika, ktora oferujesz klientom, zwieksza zasieg twojej praktyki masazu o kolejne kilkanascie/kilkadziesiat %, a to moze stanowic, czy przetrwasz na rynku masazystow.
  
 
     
vwrafi

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-18, 08:39   

No więc ja chcę zacząć od masażu klasycznego żeby się sprawdzić. Jeśli po tych 150 godzinach nauki będę mieć 20 klientów na miesiąc ( na początek ) to chyba będzie znaczyło że jestem dobry i warto rozwijać się dalej. No i później to już wiadomo, będę chciał pobierać następne kursy i czas już nie będzie miał takiego znaczenia. Teraz zależy mi na czasie bo chcę szybko wiedzieć czy to zabawa dla mnie czy nie bardzo.

A więc tak, AM to jest Akadmia Medika, myślałem że to doświadczeni ludzie, ale widać pozory mylą, po prostu mają ładną stronę internetową i wiele kursów ( tylko kursy masażu ), to mnie zwiodło.

Dobra, 1300zł to nie majątek, zapiszę się na ten kurs do gowork i ewentualnie po jego skończeniu napiszę co i jak ( może nawet w trakcie coś napiszę ). Kurs ma się zacząć 14 marca, więc jeśli w międzyczasie oni zaczną przesuwać terminy i ogólnie coś ściemniać, to również dam znać w tym temacie. Kurs ma się skończyć niby 8 kwietnia.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-18, 09:25   kurs masaz tajski

20 klientow na miesiac dla swierzo upieczonego masazysty po kursach, to jest bardzo optymistyczna prognoza, nawet z twoim sekretnym planem.

przeczaj sobie watek o kryzysie w masazu "Koszmarne miesiące - brak klientów" http://forum.e-masaz.pl/v...t=1273&start=60 , wykwalifikowani masazysci z doswiadczeniem zarabiajacy czasami tylko 500zl/miesiac i zawieszajacy dzialalnosc.

przyznam, ze nie bardzo rozumie twoja postawe - zadajesz pytanie na forum o wybor kursu w gw i w przeciagu kilku godzin, nie kontaktujac sie z innymi szkolami (i nawet unikajac wymienienia ich pelnych nazw) i nie czekajac na ewentualne wypowiedzi masazystow, decydujesz sie na ten kurs, pomimo, ze zaczyna sie dopiero za 4 tygodnie.

mylilem sie, biorac twoja pierwsza wypowiedz za dobra monete - teraz przypuszczam, ze twoj profil jest kolejnym wcieleniem gw.
  
 
     
vwrafi

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-18, 10:32   

AZ - akademia zdrowia
AM - akademie medika
GW - gowork

No bo głównie chodziło mi o pana zdanie na ten temat, dlatego napisałem do pana prywatną wiadomość i dopiero po pańskiej poradzie podpiąłem się pod wątek o kursach i tu zapytałem żeby mógł pan mi udzielić porady. Ale skoro nie napisał pan nic w stylu " to oszuści, nic nie potrafią, trzymaj się z dala od gowork " to uznałem że może nie jest źle.

U mnie naprawdę ciężko znaleźć jakiś kurs. Jest jeszcze szkoła Profesja, ale oni też tak jak gowork organizują kursy z wszystkiego a nie tylko z masaży.

Aaaaa, jest jeszcze szkoła masażu Karuna, 2500zł za 3 dniowy kurs, więc odpada.

W sumie kurs dopiero od marca więc może jeszcze się wstrzymam aż ktoś się wypowie. Ale znając moje szczęście to nie ma pewnie tu nikogo z Bydgoszczy.

A że podjęcie decyzji przyszło mi tak szybko to dlatego, że ogólnie działam zdecydowanie. Nie bawię się w jakieś roczne planowanie wyglądu wizytówki, półroczne planowanie jak ma wyglądać strona internetowa czy też w rozmyślania czy chcę się zająć masażem czy nie. Po prostu wpadł mi do głowy pomysł, chcę go szybko zrealizować i zobaczyć czy to dla mnie czy nie. Jak nie, to wezmę się za coś innego, im szybciej tym lepiej, stracę mniej czasu.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-19, 11:33   kurs masaz tajski

pytaj szkoly, lokalnych masazystow, na forum.

zapisz sobie pytania do zadania i rob notatki odpowiedzi.
 
     
vwrafi

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-21, 15:19   

Oto jaką odpowiedź otrzymałem od jednego z uczestników kursu GoWork :

Cytat:
Witam

kurs rozpoczol sie z opóźnieniem 2 miesiecznym, a ponieważ wykupiłam kurs dzienny wiec to był duzy problem wziasc urlop na miesiac w innym terminie - kazdy ma przeciez swoje plany - a wycofac sie juz nei mozna bylo - inaczej przepadala zaliczka (450zl).
co do samego kursu to bez rewelacji - trener - nie jest zbyt wykfalifikowany - sa to mlode osoby po technikum masazu, bez zadnych studiow typu rehabilitacji itp. sale sa beznadziejnie wyposazone, lozka chyba najgorszej kategorii (to nawet sam trener stwierdza), brak jest umywalek itp.

ogolnie lepiej zaplacic wiecej i isc do innej szkoly/ na inny kurs

pozdrawiam
m



Także chyba zrezygnuję z tego kursu.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-21, 15:50   kurs masaz tajski

vwrafi napisał/a:
chyba zrezygnuję z tego kursu.

nie ma co chybac, mala szansa, ze kurs odbedzie sie w zapowiedzianym terminie, bo ta szkola dopiero stawia pierwsze kroki w toruniu.

w porownaniu z innymi szkolami to maja wysoka zaliczke i rygorystyczny dla kursanta regulamin.

piszac wczesniej o nazwiskach nauczycieli, to teraz nic ci one nie mowia, ale po paru rozmowach z masazystami zaczniesz je kojarzyc. Jesli uczyli przez wiele lat, to sa znani i niewatpliwie dobrzy
 
     
dziewczynka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-24, 10:32   

kursy czasami są przesuwane, tak jak w moim przypadku został przesunięty o tydzien, bo nie wszyscy wpłacili pieniądze, więc to normalne, nie słyszałam, zeby ktoś miał o 3 miesiące przesunięty :/ chyba jakaś ściema. Jestem bardzo zadowolona, sprzęt jest nowy, oliwki, skrypty itp. wszytsko jest w cenie kursu, a poza tym dostałam zaświadczenie na druku MEN, a w innych szkołach nie ma. Prowadzący był fajny, był po studiach fizjoterapii, nie wydaje mi się, żeby zatrudniali osoby po 2 letniej szkole masażu. Także ja jak najbardziej polecam!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB