Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Naciągnięty mięsień
Autor Wiadomość
Pimenta

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 12
Wysłany: 2008-09-18, 09:34   Naciągnięty mięsień

Mam pewne wątpliwości ;) I chcę się skonsultować jak wykonywać masaż przy naciągniętym mięśniu.

Pozdrawiam. ;)
 
     
Linki sponsorowane
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-09-18, 09:58   

coś krótki ten wywiad przerowadziłas :) więcej informacji :)
 
     
Pimenta

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 12
Wysłany: 2008-09-18, 12:39   

W sumie, to chodzi tu o mnie ;) Grało się w siatkę bez rozgzewki. Wstyd.
Chodzi tutaj o przyśrodkową stronę uda. Nie mogę konkretnie zlokalizować który to mięsień, ale że tam znajduje się grupa przywodzicieli, to chyba nie ma większego znaczenia konkretnie kory ;) No i trzeba sobie jakoś ulżyć w bólu :P
Pozdrówki:)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-09-18, 12:43   

Ja tylko od siebie dodam http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=6 !! zapraszam tutaj najpierw ;) i nie robie juz ot w temacie wybaczcie ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-09-18, 13:14   masaz warszawa

jesli silny bol, to widac sie to dopiero zdarzylo - zimne oklady czy mascie przeciwbolowe zeby usmierzyc bol, uniesienie nogi na poduszkach gdy spimy czy na stolku gdy siedzimy, odpoczynek. Jesli masz opuchniete udo albo krwiak, to manualny drenanaz limfatyczny. Po kilku dniach, gdy ostry bol minie, moze wmasowywac mascie rozgrzewajace czy stosowac gorace oklady, prysznic czy kapiele. Mascie mozesz stosowac miejscowo, gdzie najwiekszy bol, ale masaz olejowy (np z dodatkiem olejkow przeciwbolowych) na calej powierzchni uda wewnetrznego, od kolana do pachwiny, wlacznie z przyczepami miesni. Po masazu bardzo delikatne rozciagniecia (przyciaganie kolana w kierunku piersi i do ramienia, po zewnetrznej - bardzo powoli). Przywodziciele mozna tez rozciagac kladac sie plecami na podlodze, zginajac noge w kolanie i pozwalajac na opadniecie kolana z grawitacja do podlogi, zabiera to 5-10 minut. Unikaj dlugiego siedzenia, co pol godziny wstan, zeby rozruszac staw biodrowy i kolanowy.
  
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-09-18, 13:48   

i wszystko jasne :)

z masci przeciwzapalnych polecam voltaren żel 1%
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-09-18, 15:50   masaz warszawa

masazysta po juz ponad 1000h nauki ( http://forum.e-masaz.pl/v...ighlight=#2263) pytajacy, jak wykonac samomasaz przy naciagnietym miesniu?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-09-18, 15:58   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
masazysta po juz ponad 1000h nauki ( http://forum.e-masaz.pl/v...ighlight=#2263) pytajacy, jak wykonac samomasaz przy naciagnietym miesniu?

Moze spi na wykladach ;)
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-09-18, 16:31   

aj tam wyklady :) BO czlowiek sie dopiero uczy na praktykach :)
Zobaczycie że za jakis czas dziewczyna sie juz ogarnie :) i będzie wymiatac :)
Trzeba miec nadzieje że Jej wykładowcy tu nei zaglądaja :)
 
     
Pimenta

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 12
Wysłany: 2008-09-18, 17:32   

Na niczm nie śpię. Chciałam się tylko skonsultować aby się upewnić czy dobrze robię. To po pierwsze, a po drugie nie mieliśmy jeszcze czegoś takiego na wykładach. Mimo to dziękuję bardzo za odpowiedz i upewniłam się tym samym, że dobrze robię. Zawsze lepiej się upewnić nawet jak ma się minimalne wątpliwości, bo po to są koledzy po fachu by pomoc :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-09-18, 17:35   

Dokladnie praktyki przed kolezanka wtedy sie wykaze ;) :D
 
     
Pimenta

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 12
Wysłany: 2008-09-18, 17:50   

Praktyki już mam ;) Jak do tej pory pacjenci zadowoleni, masażyści trzymający nade mną piekę też ;) Tak więc chyba źle nie jest ;)
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-09-18, 17:52   

Pimenta napisał/a:
a po drugie nie mieliśmy jeszcze czegoś takiego na wykładach


I czegos takiego nie bedzie jak sobie przypominam :) To jest kwestia łączenia faktów :) co sie stalo? to i teraz kwestia czego potrzebuje miesien? pobudzenia rozluźnienia itp :)

Mi sie zdarzało poprawiać swoją nauczycielke na praktykach. BO np ona mowi ze delikatny masaz rozluźniajacy a ja mowie ze sie nie zgadzam ze tutaj trzeba zrobic masaz pobudzajacy bo.. spojrzala na mnie i poszla :)

Wszystko przed Toba :)
 
     
Pimenta

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 12
Wysłany: 2008-09-18, 17:55   

Tak, tak... racja... dopiero się uczę i dlatego mam prawo pytać i czegoś jeszcze nie wiedzieć do końca ;) Biorąc pod uwagę, to, że jeszcze się uczę lepiej abym się zapytała i upewniła się czy robię dobrze niż zrobiła coś źle i później ten błąd powielała. Czyż nie tak? :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-09-18, 19:19   

Pewnie że tak ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB