Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
II Targi Uroda i Estetyka 2010
Autor Wiadomość
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-21, 19:30   II Targi Uroda i Estetyka 2010

Był ktoś??
Ja odwiedziłem i dla kogoś kto otwiera gabinet zarówno masażu jak i kosmetyki pozycja obowiązkowa. Ja dostałem namiary na kursy i nowe kosmetyki w sam raz na mój nowo otwierający się gabinet:D
Głownie panowała kosmetyka, pazurki i makijaż ale dla masażystów kilka stoisk też co nie co oferowały.
 
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-11-21, 20:30   

Organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie – II Targi URODA i ESTETYKA, które odbędą się w hali Expo w Łodzi, 20-21 listopada 2010 będą imprezą kosmetyczno-kosmetologiczną, skierowaną zarówno do profesjonalistów, jak i dla osób zainteresowanych nowościami w kosmetyce. Zakres targów obejmuje m.in. kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, biokosmetyki, kosmetyki naturalne, kosmeceutyki, kosmetyki do bezpiecznego opalania, kosmetyki do pielęgnacji dłoni, paznokci stóp i włosów oraz aparaturę i wyposażenie salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i ośrodków SPA. Na targach zaprezentowana zostanie także oferta najlepszych salonów kosmetycznych.

Targi przestrzegają spójności tematycznej i prezentują się na nich najlepsi producenci i dystrybutorzy kosmetyków. Organizatorzy przywiązują dużą wagę, aby na nie pojawiały się preparaty bez odpowiednich badań i na imprezie nie ma też kontrowersyjnych żeli i akryli do stylizacji paznokci i solariów. W tegorocznych targach udział weźmie ponad 70 wystawców, którzy zaprezentują produkty około 150 marek.

Profesjonaliści podczas targów URODA I ESTETYKA będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą sprzętu najnowszej generacji i akcesoriów do wyposażenia salonów kosmetycznych. W Łodzi pojawią się niemal wszyscy producenci i dystrybutorzy tego sprzętu. Na stoiskach pokazane zastaną także najnowsze linie profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych wyłącznie dla salonów.

Osoby indywidualne interesujące się nowościami w kosmetyce będą mogły zapoznać się zarówno z propozycjami uznanych już na rynku firm, jak i ofertą dopiero wkraczających na rynek. Wystawcy zaprezentują wszystko to co niezbędne do utrzymania doskonałej kondycji skóry i wyglądu – kosmetyki naturalne, biokosmetyki zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorowe. Osoby ceniące sobie „opalony” kolor skóry poznają ciekawą ofertę bezpiecznych preparatów brązujących – alternatywy dla solariów.

II Targom URODA I ESTETYKA towarzyszyć będzie 2-dniowa konferencja zatytułowana „Kosmetologia dla zdrowia i urody”, jej celem jest odkreślenie nierozerwalnego związku piękna ze zdrowiem. Organizatorem konferencji jest Katedra Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym targom będą III Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę SZKLANEJ RÓŻY. Temat tegorocznych mistrzostw brzmi „Pejzaż miejski w makijażu i stylizacji”, a ich celem jest wyłonienie i promocja utalentowanych adeptów sztuki makijażu i wizażu. Odbędą się one w niedzielę, 21 listopada.

Targom towarzyszyć będzie konkurs o Statuetkę MTł na najlepszy produkt prezentowany na targach oraz liczne atrakcje dla zwiedzających – prezentacje, pokazy i konkursy.

www.mtl.lodz.pl/uroda

II Targi Uroda i Estetyka

20-21 listopada 2010

Łódź, hala Expo ul. Stefanowskiego 30

Godziny zwiedzania:

Sobota, 20.10 – 10.00-18.00

Niedziela, 21.10 – 10.00-17.00
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-21, 20:34   

szkoda, że nie mogłem dotrzeć :roll: generalnie fajna sprawa dla osób z branży lub planujących właśnie wystartować z własnym biznesem
 
     
AkukuBernard 

Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-09-14, 09:31   

Mnie interesowały coś w okolicach Kielc, albo Ostrowca. Ale w sumie łódź nie jest za daleko. Ktoś był na tym szkoleniu ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB