Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny masażu w miasteczku
Autor Wiadomość
sylaw 

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 17
Wysłany: 2010-08-02, 21:53   Ceny masażu w miasteczku

Witajcie

Czy możecie podać ile kosztują Wasze masaże (klasyczny częściowy i całościowy, relaksacyjny, drenaż limfatyczny, odchudzający) w miasteczku ok 20 tys mieszkańców?

Zakładając ze to masaże w domu u klienta.

Właśnie zaczynam działalność, i tak dla porównania chciałabym dowiedzieć się jak wyglądają u Was cenniki.
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-08-02, 22:43   

ceny od 30zł do 40zł 30 minut
ceny od 60zł do 80zł 60 minut
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-03, 15:08   http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy

spytaj sie kolegow po fachu u siebie. Od 25 (tak, mowie o godzinnym masazu z dojazdem) do 120zl/h - zalezy gdzie, kto i do kogo.

jako, ze pewnie dopiero zaczynasz swa kariere i poniewaz jestes nowa na rynku, to licz troche (np 20%) taniej.

temat byl walkowany, nawet niedawno.
  
 
     
sylaw 

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 17
Wysłany: 2010-08-03, 21:52   ceny

Dziękuję za odpowiedzi.

Na forum nie działa wyszukiwarka, więc tego tematu nie znalazłam.
Kolegów w tym fachu nie mam/nie znam, zwłaszcza w moim miasteczku, dlatego tutaj zadałam pytanie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-04, 04:34   kurs masaz tajski

wystarczy wziac ksiazke telefoniczna czy wdepnac do paru miejsc przy okazji zakupow
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-08-04, 17:50   

Nie ma to jak podglądanie konkurencji i ew nauka na ich błędach? :twisted:
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-08-04, 22:16   

Trzeba rozejrzeć się i sprawdzić jakie ceny są w okolicy przecież nie wyskoczy się z cena zawyżoną ;)
 
     
Piotr Lis 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-10, 00:53   

stawka zl na min jest jak najbardziej ok ,mnie sie wydaje tanisi byc nie powiniśmy bodź co bądź pomogamy tym ludzią i kosztuje nas to sporo wysiłku ,nasza wiedze tez na targu w żutki nie wytgraliśmy , pozatym kilka lat w braży i karzdy przyzna ze o czyjeś plecy zadbać potrafimy ale o swoje już nie stety nie...ale szewc bez butów chodził...
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-08-10, 19:06   

Dlatego ja bardzo lubię strony typu CityDeal :) Dzisiaj sobie zamówiłam bon na masaż lomi lomi za 50zł. Do wyboru też masaż półszlachetnymi kamieniami i jeszcze punktowy z peelingiem, ale lomi lomi mnie najbardziej kusi.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-11, 06:44   kurs masaz tajski

Necrii napisał/a:
punktowy z peelingiem

miejmy nadzieje, ze masazysta wykonujacy lomi, bedzie inny, niz ten oferujacy "punktowy z peelingiem" i bedzie wiedzial, co robi.

napisz, jaki to gabinet, bo zapodany link prowadzi do strony glownej (zapewne oferta juz sie skonczyla, a nie zdazyli jej jeszcze wstawic w zakonczonych).

problem ze "specjalnymi ofertami" od juz istniejacych (a nie nowopowstalych) gabinetow, ze czesto sa to przecietne ceny dla danego miasta. Istniejacy kryzys, i zwiazane z tym pojawienie sie wielu programow podobnych do citydeal, powinno uswiadomic, ze ceny za uslugi powinny byc adekwatne do ich jakosci i czasami moga nawet spadac.

ostatnio, przy okazji organizacji kursu masazu, zglosil sie masazysta ze slupska, ze owszem jest zainteresowany, ale nie ma teraz klientow i chce znizke. Sprawdzilem jego cennik, do 2.5zl/min (150zl/h) za zupelnie przecietne i dostepne w innych gabinetach zabiegi i zasugerowalem mu, zeby przynajmniej czasowo wprowadzil nawet do 50% znizki na przynajmniej niektore z zabiegow, zeby zatrzymac przy sobie istniejacych i zachecic nowych klientow. Odparl, ze raczej zmieni zawod, niz wprowadzi takie znizki.

rownoczesnie sa masazysci liczacy niewiele (wspomnialem wczesniej od 25zl/h z dojazdem - przy serii zabiegow dla obloznie chorych i ubogich) czy na etatach (zarabiajacy 10zl/h), ktorych jest stac na zdobywanie nowych kwalifikacji, bo maja stale zatrudnienie i dochod. Przez dalsze ksztalcenie widza dla siebie szanse w tym zawodzie, bo przyciagaja nowych klientow przez rozszerzenie zakresu uslug.
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-08-12, 18:10   

http://www.sentoza.pl/pakiety-spa.php

Na stronie masz nie wiele, ale t masz opis tego co było w ofercie:


Cytat:
50 zł zamiast nawet 180 zł za jeden z trzech orientalnych masaży do wyboru w Studio Modelowania Sylwetki Sentoza w Sopocie
Czas na relaks, czas na odprężenie. Przy okazji zadbacie też o własne ciała. Zabieramy Was w magiczne miejsce. Studio Modelowania Sylwetki - Sentoza to kraina relaksu i głębokiego odprężenia dla ciała. Podarujcie sobie wyjątkową zmysłową przyjemność. Zadbaliśmy o to, aby sprostać nawet najbardziej wysublimowanym gustom. Proponujemy wam trzy warianty masaży w zniżkowych cenach do wyboru. Zaoszczędzicie nawet do 71 procent. Oto one:

1) Masaż LOMI LOMI

Jak dowodzą współczesne badania psychologiczne i medyczne masaż polinezyjski likwiduje chroniczne napięcia mięśniowe najczęściej związane ze stresem i negatywnymi emocjami, przywracając świadomość ciała. Wszystko to odbywa się zgodnie z zasadą, głoszącej, że przez głęboki relaks fizyczny i psychiczny można przywrócić pacjentowi sprawność, witalność oraz złagodzić dolegliwości ciała, takie jak bóle stawów, pleców i kręgosłupa, barków, bioder, nóg. Masaż wykonywany jest za pomocą przedramion i dłoni z dużą ilością ciepłego oleju kokosowego.Czas trwania zabiegu to 60 minut.
Cena regularna: 160 zł

2) Masaż KAMIENIAMI PÓŁSZLACHETNYMI

Niesamowity masaż kamieniami w połączeniu ze specjalnie dobranym olejem ajurwedyjskim i aromaterapią, a zakończony peelingiem stworzonym ze specjalnej kompozycji orientalnych ziół i pestek owoców. Tego masażu nie da się zapomnieć! Masaż kamieniami całego ciała ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Podczas masażu używa się kamieni - unikatów i kryształów obrabianych tylko na specjalne zamówienie z surowców pochodzących z różnych rejonów Indii. Każdy z kamieni ma inne określone działanie na ciało. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Czas trwania zabiegu to 60 minut
Cena regularna: 180 zł

3) AYURVEDYJSKI MASAŻ ABHYANGA

Ayurveda to jedna z najstraszych nauk medycznych. Istotą masażu ajurwedyjskiego jest pobudzenie ruchu energii w ciele poprzez połączenie masażu klasycznego i akupresury. Terapeuta lekko uciska i gładzi punkty energetyczne (akupresurowe) po obu stronach ciała co eliminuje stres i relaksuje. W myśl Ayurvedy zdrowie to nie tylko brak symptomów chorobowych, ale również stan dobrego samopoczucia. Organizm ludzki to nie pojedyncze organy, ale ciało jako całość, a istota leczenia nie polega na przyniesieniu chwilowej ulgi, lecz usunięciu przyczyny cierpienia.

Masaż Abhyanga wykonywany jest przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego. Działanie: relaksuje, pozwala zachować piękno, przywraca jędrność ciału, przywraca równowagę energetyczną w ciele, oczyszcza organizm z toksyn. Zakończony peelingiem stworzonym ze specjalnej kompozycji orientalnych ziół i pestek owoców. Czas trwania zabiegu to 60 minut.
Cena regularna: 150 zł
 
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-08-13, 10:21   

U mnie kasują od 40 do 70zł za kręgosłup,biodro z dojazdem. Miasto 200 000 ludzi.

Acha: co do ilosci zabiegów to 40zł jest cena jak wezmiesz minimum 10 zabiegów.

Gdzieniegdzie doliczają jeszcze 10-20zł za dojazd.

Mało kasują np za głupotki typu nadgarstek,paliczki,dłoń,stopa wtedy cena 25zł

Ja kasuję 40zł i uważam,ze to i tak mało jak np. często muszę jechać 20 km od domu,stać w korkach 30 minut,potem tachać łóżko na 4 piętro,przeprowadzać wywiad,rozkładać itd sumując wszystko do kupy na jednego klienta trace z dojazdem praktycznie 1 godzine 40 minut

Do tego auto pali mi 30zł/100 km więc kwota 40zł to moim zdaniem jest bardzo mało


U mnie co do cen powiem,że 4 lata temu było 25-30zł.Obecnie ceny rosną i kwota 40zł z dojazdem pozostaje juz tylko u nielicznych...
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-08-13, 18:14   

Eh... dlatego poniekąd jest dobrze jeśli masażysta pracuje gdzieś na kontrakcie w służbie zdrowia i tam sobie dobiera dodatkowo klientów, bo nie raz i nie dwa zdarza się, że ludzie chcą dobrać jeszcze kilka masaży
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-28, 09:31   kurs masaz tajski

Bossman napisał/a:
U mnie kasują od 40 do 70zł za kręgosłup,biodro z dojazdem. ... Mało kasują np za głupotki typu nadgarstek,paliczki,dłoń,stopa wtedy cena 25zł ...Ja kasuję 40zł

bossman, z twoim kasowaniem, to masz zadatek rowniez na bankiera (oprocz masazysty).

przy dojezdzie, to najlepiej miec cennik zwiazany z czasem, a nie z czescia ciala - uniknie sie w ten sposob nieporozumien, np a bo ja chce tylko masaz reki za 25zl i prosze mi przyjechac o 20:30.
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-08-28, 17:49   

Co masz na myśli pisząc, że warto mieć cennik związany z czasem? Ekstra dopłata za czas pracy w godzinach nocnych? :mrgreen:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB