Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawa gra dla masażystów.
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-05, 21:09   Ciekawa gra dla masażystów.

ciekawe czy masazystom-profesjonalistom wystarczy cierpliwosci i uda sie przejsc przez ta nudna gre

http://mojegry.pl/MojeGry_3409.html
 
 
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-05, 22:29   

Nie wiedziałem że takie rzeczy ludzie wymyślają. Ciekawa gra :)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-28, 13:51   masaz warszawa

niestety, to jest tylko gra - nie probuj sie z niej uczyc jesli nie znasz masazu i nie stresuj sie slabymi wynikami, jesli jestes profesjonalista.

ktos opracowujacy te gre nie mial zielonego pojecia o masazu - ruchy szybkie uwaza za mocne, a ruchy powolne za slabe. Wszystko na odwyrtke.

moze dlatego nigdy nie udaje mi sie przejsc - najwiecej zarobilem 212zl. Moze to duzo, ale niewystarczajaco, by przejsc na nastepny poziom.

jaki twoje zarobki?
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-28, 15:31   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
niestety, to jest tylko gra - nie probuj sie z niej uczyc jesli nie znasz masazu i nie stresuj sie slabymi wynikami, jesli jestes profesjonalista.

Ja się nie musze uczyć skończyłem odpowiedni szkoły :) Twoja informacja jest przeznaczona chyba do wszystkich nowicjuszy? Zresztą kto będzie się uczył od gry masażu. :)

massagewarsaw napisał/a:

jaki twoje zarobki?

Raz zagrałem i przestałem :D Wole wykonywać masaż realne niż wirtualne :) Może ktoś inny powdzieli sieę z tobą swoimi wynikami :)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-29, 09:15   masaz warszawa

[quote="Karol"]Ja się nie musze uczyć skończyłem odpowiedni szkoły :) Twoja informacja jest przeznaczona chyba do wszystkich nowicjuszy? Zresztą kto będzie się uczył od gry masażu. :)
Raz zagrałem i przestałem [/quote]

wiem, ze jestes masazysta - moja ogolna uwaga byla bezosobowo, dla innych.

gra jest zrobiona jako instruktarz do masazu, co po niektorzy, moga zechciec sie wzorowac na niej.

przestales - czyzbys musial zaplacic modelowi za uczenie sie na niej technik? Takiej opcji nie udalo mi sie w tej grze jeszcze znalesc
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-29, 10:04   

Cos ci to cytowanie ostatnio nie wychodzi .. :) cos znowu z komputerem masz nie tak :?:

Domyśliłem się że to się tyczy wszystkich ale jakoś tak w obronie swojej napisałem hehe :) Niestety raz zagrałem w grę w potem przestałem :P
Może za jakiś czas znowu spróbuje :)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-29, 10:11   masaz warszawa

z postowaniem na tym forum to nadal mam problem - bardzo czesto sie zdarza, ze musze kliknac nawet 100 (slownie: sto) razy, zanim post sie wpisze. Wyskakuje mi ostrzezenie 'blad sesji - prosze ponownie wyslac formularz'.

cos sie pokickalo z cytowaniem - ale czy jest szansa na zmienienie koloru tla pola cytowanego. Jest ono ciemno szare i ciezko jest czytac czarne litery na takim tle.
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-29, 10:27   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
z postowaniem na tym forum to nadal mam problem - bardzo czesto sie zdarza, ze musze kliknac nawet 100 (slownie: sto) razy, zanim post sie wpisze. Wyskakuje mi ostrzezenie 'blad sesji - prosze ponownie wyslac formularz'.

Pamiętaj ze jak napiszesz posta to musisz odczekać chwilkę aby muc napisać następnego albo go edytować :) . U mnie wszystko idealne gra na forum :P
massagewarsaw napisał/a:

cos sie pokickalo z cytowaniem - ale czy jest szansa na zmienienie koloru tla pola cytowanego. Jest ono ciemno szare i ciezko jest czytac czarne litery na takim tle.

Nie wiem czy można :P No ale nawet to po co bo i tak ładnie wszytko wygląda :P :) Resztę informacji związane z forum pisz Sprawy forum :D tutaj będziemy męczmy temat gry :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB