Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Początki
Autor Wiadomość
Łentu 

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-02-02, 19:25   Początki

Witam serdecznie:) Jeżeli temat już był, to przepraszam, ale chciałbym porady od masażystów, którzy już zaczeli prace. Chodzi mi generalnie o to, ze jestem świeżym masażystą, zamówiłem już stół i za dwa tygodnie planuje zacząć masować tak w formie pracy. Chce umawiać się osobiście na masaże, najpierw u znajomych, później reklamować się dalej. Chciałbym wiedzieć:
1.: Co właściwie powinienem wiedzieć;
2.: Co potrzebuje formalnie do takiej działalności;
3.: No i jak się skutecznie rozreklamować:)

Pozdrawiam:)
 
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-02-02, 19:50   kurs masaz tajski

jesli jeszcze nie rzuciles okiem, to "Tego nie ma w szkole - wszystko przychodzi z praktyka, dlatego warto podpatrywac bardziej doswiadczonych" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=497
 
     
Łentu 

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-02-02, 20:32   

Czytałem i powiem, że bardzo pomocne. Niemniej, co masz na myśli;>?
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-02-02, 23:27   

Polecam watek: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=92
 
     
Medivers_pl 
Masażery


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 28
Wysłany: 2010-02-18, 23:00   

Ze skuteczną reklamą bezie chyba najłatwiej. Przede wszystkim ogłoszenia w internecie,na forach oraz anonsach.
 
     
Ewans 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-03-14, 23:23   

A czy zarejestrownie działalności jest konieczne jesli nie planujemy zbyt wielu klientow i zarobków nie przekraczających powiedzmy 300zl na miesiąc?
Czy możemy legalnie sie ogłaszać bez działalności?

Pytam ponieważ mam stół, samochód i mysle ze wystarczające umiejetności by zacząć działać i troche zarobić jednak działalność na pewno odpada w tym momencie...

Jak to z wami bylo? Wszyscy najpierw zakladaliscie działalnosc? :)
Jeszcze pozostaje etat ale nie w moim przypadku...
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-15, 21:03   

Jeżeli chcesz osiągać zyski na poziomie 300zotych to po co w ogóle ten wątek..??
300zta to raptem DG w tej ulgowej wersji(2lata po 250zeta)
A ty masz jeszcze środki pomocne do masażu i wachę do samochodu. Jak tak chcesz działać to lepiej od razu za darmo robić masaże:D
A teraz na poważnie...
Na starcie masuje się rodzinę, znajomych i ich znajomych. Poznanie obcych ciał walka z własnymi niewyćwiczonymi ruchami chwytami itp...
Przede wszystkim uczysz się umiejętności pracy z człowiekiem. Nie chodzi o masaż ale o postępowanie i odgadywanie czego potrzebuje pacjent-klient..
Z reguły jest to na wstępie praca na czarno:( Chyba że nie pobierasz za to pieniędzy to nic ci nie grozi:D Przy takich zarobkach jakie podałeś to nie ma najmniejszego sensu zakładać DG... Ogłaszać się możesz masować także ale to jest obarczone ryzykiem jak nie masz zarejestrowanej działalności niestety...
 
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2010-03-15, 21:46   

Truskawa napisał/a:
Jeżeli chcesz osiągać zyski na poziomie 300zotych to po co w ogóle ten wątek..??
300zta to raptem DG w tej ulgowej wersji(2lata po 250zeta)
A ty masz jeszcze środki pomocne do masażu i wachę do samochodu. Jak tak chcesz działać to lepiej od razu za darmo robić masaże:D

Te złote czasy minęły, teraz za ten "tańszy"ZUS płaci się już 350 zł i 43 gr. Czyli dołożysz do biznesu, powodzenia :twisted: A nawiasem mówiąc ile chciałes brać za masaż z dojazdem do klienta??
 
     
Ewans 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-03-16, 02:08   

Jakoś Truskawa i Zbyszek nie zauważyli ze to nie ja założyłem cały wątek, pewnie było za dużo czytania...
A pytanie o legalność masowania bez działalności wydawała mi się całkiem na miejscu, być może się mylę...

aha i czytanie ze zrozumieniem!
Cytat:
troche zarobić jednak działalność na pewno odpada w tym momencie...
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-16, 17:45   

Wiadomo że nie ty założyłeś wątek ale się pod niego podpiąłeś więc nie rozdrabniając się poleciałem z odpowiedziami dla was obojga:)
 
 
     
Ewans 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-03-17, 02:36   

No jasne Truskawa

A odpowiedz też dobra: pytalem o legalność...

odpowiedź: możesz ale jest to obarczone ryzykiem... - czyli nie moge !
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-17, 13:30   

Możesz. Ale przykładowo.. komuś się masaż nie spodoba, albo co gorsza zrobisz komuś krzywdę, to suchej nitki na tobie nie zostawią.. Mając działalność możesz wykupić ubezpieczenie a będąc osobą bez działalności nie wygrzebiesz się z tarapatów bo zjedzą ci twoje wszystkie pieniądze i ciągać cię będą po sądach. Trafisz na jakiegoś zagorzałego pracownika urzędu który cię podkabluje i też cię znajdą i dowalą konkretną karę. O to mi chodziło że jest to ryzykowne.
Najlepiej znajomych i ich znajomych. Wiesz kogo masujesz i sprawa jest troszkę lepsza. Będziesz dobry i konkurencyjny na rynku to oni polecą cie dalej i się spirala nakręci sama. Zobaczysz że lepiej idzie to się zarejestrujesz.
 
 
     
Krakow_masaz 

Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 10
Wysłany: 2010-04-21, 16:48   

Tak jak napisali koledzy wyżej najlepiej zacząć od rodziny i w twoim przypadku na znajomych skończyć. Jeśli będzie popyt w grupie powiedzmy 50 osób wtedy oznaka, że dobrze wykonujesz usługę i możesz brnąć dalej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB