Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Monika Śliwa - Twój Prywatny Masażysta
Autor Wiadomość
Monika Śliwa

Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-09-16, 10:13   Monika Śliwa - Twój Prywatny Masażysta

Witam, to mój pierwszy post na tym forum więc się krótko przedstawię. Mam na imię Monika i od 10 lat zajmuję się pielęgnacją ciała. Po różnych przygodach z prywatnymi salonami postanowiłam spróbować sił na własną rękę i od jakiegoś czasu świadczę usługi w domach swoich klientek. Właśnie uruchomiłam swoją stronę www i chciałam Wam ją zaprezentować oraz zapytać co o niej sądzicie. Za wszelkie opinie oraz krytykę szczególnie konstruktywną będę bardzo wdzięczna :)
Pozdrawiam serdecznie
Monika Śliwa
P.S. Jeśli umieściłam posta nie w tym dziale, bardzo proszę Moderatora o przeniesienie do właściwego.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-16, 11:54   masaz tajski

piekna strona, szkoda tylko, ze nie ma szans na dobra pozycje w googlu, bo jest zrobiona w programie graficznym flash, a nie w programie tekstowym (goole, i wszystkie wyszukiwarki, czytaja tylko tekst, a nie grafike). Bedziesz musiala wlozyc bardzo duzo wysilku i nakladow, zeby ja wypozycjonowac.

w pozycjonowaniem wiaze sie optymalizacja strony, np tytul odekwatny dla kazdej strony - na razie nie masz tam nic, oprocz nazwy domeny.

wedlug mnie powinnas zmienic nazwe domeny, zawierajac w nowej swoja profesje i miasto - przypuszczam, ze nawet w warszawie, niewiele osob kojarzy cie z twoja profesja (kilkadziesiat, moze maksimum kilkaset) - co innego, gdybys byla celebrity, np Wojciechem Zasada.

jesli swoja strone zrobilas sama, to duze osiagniecie - jesli zaplacilas za nia, to dalas pieniadze niekompetentnej osobie.
 
     
Monika Śliwa

Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-09-16, 13:43   

Bardzo się cieszę że podoba Ci się strona :) Odnośnie domeny jak i generalnie nazwy mojej "firmy" długo się nad tym zastanawialiśmy w gronie znajomych pracujących dla agencji reklamowych i właśnie z racji tego że już trochę osób w Wawie mnie zna i ceni moje umiejętności (przynajmniej mm taką nadzieję ;-) ), uznaliśmy że warto pójść tą drogą i starać się wypromować właśnie moje nazwisko na rynku. Oczywiście jesteśmy na początku drogi i tak naprawdę czas pokaże czy nasze założenia okażą się trafione czy też nie, ja głęboko wierzę że TAK. Aktualnie na własną rękę staram się zamieścić info o stronie w internecie, natomiast niejako kolejnym etapem "kampanii reklamowej" będą ulotki dystrybuowane w zamożnych dzielnicach Warszawy. Mam nadzieję że dzięki temu wygeneruję ruch na stronie no i oczywiście przede wszystkim pozyskam nowe klientki.
Odnośne pozycjonowania strony to na pewno przekażę Twoje uwagi programiście i zobaczymy co powie :) Tak czy inaczej bardzo dziękuję za opinie oraz cenne wskazówki.
Pozdrawiam
Monika
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-16, 14:21   masaz tajski

jesli masz porady pracownikow agencji reklamowych, to nie dziwie sie, ze wlasnie takich ci udzielili, bazujac na doswiadcznie pracy dla duzych firm, z duzym kapitalem, np wspomnianego Zasady. Nawet, jesli te porady cie nic nie kosztuja, to ich realizacja tak, liczona w tysiacach.

jesli juz jestes troche znana i ceniona w warszawie, to nadal podjelas duze ryzyko, profilujac tak swoja kampanie.

twoje wysilki promocji na necie nie beda skuteczne, gdy strona nie jest zoptymalizowana - mozliwe, ze twoj programer zrobil juz wiele podobnych stron dla duzych i prestizowych firm, ale w przypadku firmy jednoosobowej, na poczatku swej dzialalnosci, taka forma strony nie jest bardzo stosowna. Zacznij kampanie na necie, gdy dograsz strone - oczywiscie, ze wczesniej bedziesz miala jakies wejscia, ale tylko tyle. Zanim to zrobisz, mozesz pomyslec nad google adwords, bo daje natychmiastowy odzew.

ulotki jak najbardziej, jeszcze lepiej, jesli zrobisz reklame w jakiejs oryginalnej formie, np w formie kartek pocztowych czy wizytowek na kredowym kartonie, niz publikacji na zwyklym, niskogramaturowym papierze, ktore sie dlugo nie przechowuja i sa slabiej odbierane przez potencjalnych klientow.
 
     
Monika Śliwa

Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-09-17, 12:06   

Jeszcze raz dzięki za uwagi i będę na bieżąco informowała o kolejnych etapach rozwoju no i mam nadzieję konkretnych efektach tego rozwoju ;)
Pozdrawiam
Monika
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-09-17, 13:35   

Super grafika, trochę brakuje zdjęć jak pracujesz jakieś profesjonalne foto.

Ps. Dziękujemy za wstawienia linku naszego serwisu na twojej stronie.

Wolnej chwili jak tylko znajdę czas umieszczę banerek oraz link twojej strony w dziale linki www.e-masaz.pl/linki.html
 
     
Monika Śliwa

Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-09-18, 21:23   

Super dziękuję bardzo ! Mam w planach sesję fotograficzną, także mam nadzieję że wkrótce dodam na stronę moje zdjęcia.
Pozdrawiam
Monika
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-06-20, 10:42   kurs masaz tajski

ups, piekna strona poszla do lamusa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB