Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Malinowy Zdrój planuje budowę hoteli medical SPA
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-08-18, 22:12   Malinowy Zdrój planuje budowę hoteli medical SPA

Budowę sieci hoteli medical SPA działających pod marką Malinowe Hotele zapowiedzieli właściciele hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju. Drugi ( ale nie ostatni) obiekt tej sieci nazwany „Malinowy Dwór” powstaje w Świeradowie Zdroju.

-Mogę potwierdzić plany rozbudowy naszej sieci. Na tym etapie nie możemy jednak jeszcze zdradzić dokładnej liczy obiektów, a także rejonów Polski, w których one powstaną – informuje Anna Arak, brand manager marki Malinowe Hotele.

Hotele działające pod marką Malinowe Hotele będą oferowały gościom usługi uzdrowiskowo- lecznicze oraz kosmetyczne i spa – w tym zabiegi balneologiczne w oparciu o leczniczą wodę siarczkową ze źródła „Malina”. Firma wprowadziła już na rynek oparte na tej wodzie balneokosmetyki nazwane „Malinowy Zdrój”- na razie dotępne są one jedynie w sprzedaży detalicznej, wkrótce ma powstać także ich specjalistyczna linia, która będzie służyć do wykonywania zabiegów w hotelach sieci.

Hotel „Malinowy Dwór” będzie oferował gościom 120 miejsc noclegowych w 68 pokojach o czterogwiazdkowym standardzie, restaurację z ogródkiem letnim, kawiarnię z ogrodem zimowym i ekskluzywny klub muzyczny z barem. Według zapowiedzi inwestora bogata będzie także oferta Spa i wellness hotelu: centrum kosmetyczne z 15 gabinetami, basen ze źródlaną wodą ( 16x8 metrów z systemem hydromasaży), sauna, tepidarium i zlokalizowany na tarasie całoroczny minibasen z hydromasażami. Otwarcie obiektu zapowiedziano na zimę 2009/2010.
  
 
     
Linki sponsorowane
Scaliano.com.pl

Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-09-09, 12:37   

;) No całkiem fajnie się zapowiada ten Malinowy Zdroj. Miejmy nadzieje ze wszystko im tak ładnie wypali:)
 
     
Niejadek1975
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-10, 15:43   

Z tego co się orientuję, to już zbudowali :) Pod kątem odległości, to kawałek od Poznania, ale z moich informacji wynika, że mają jeden, bardzo silny atut - wodę siarczkową z "Malinowego Zdroju". Mieliście z nią do czynienia? Możecie podzielicie się swoimi doświadczeniami? Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie wybrać się z żoną właśnie do "Malinowego Dworu", ale chciałbym zebrać nieco więcej informacji.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-10, 15:48   kurs masaz tajski

tak, artykul jest sprzed 14 miesiecy, spa otworzylo sie we wrzesniu, ale nie znam o nim opinii (oprocz samokreklamy uprawianej przez firme promocyjna - rowniez przez czarna reklame innego, bardziej znanego spa w swieradowie)
  
 
     
Niejadek1975
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-10, 16:08   

Rozumiem. Szkoda w takim razie, liczyłem bowiem na jakąś opinię, najlepiej parę słów od kogoś kto był, widział, mógłby w miarę rzetelnie opisać, co tam zastał i widział. A może, massagewarsaw masz więcej informacji o tej wodzie siarczkowej? Właśnie tym reklamuje się "Malinowy..." i nie wiem, na ile to coś wyjątkowego w skali europejskiej, a na ile nic specjalnego. O tym bym się chciał nieco więcej dowiedzieć, zwłaszcza, że Wiki podaje stosunkowo niewiele informacji.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-10, 16:23   kurs masaz tajski

jest na stronie zdroju:

"wskazaniem do stosowania kąpieli w wodach siarczkowych są: choroby układu ruchu o charakterze zwyrodnieniowym, przewlekłe choroby zapalne - zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, reumatoidalne zapalenie stawów o mniejszej aktywności, niektóre choroby skóry, wybrane choroby układu nerwowego i zespoły bólowe oraz zaburzenia krążenia obwodowego o charakterze miażdżycowym... "

Zakład Reumatologii i Balneologii Collegium Medium UJ
Dr hab. med. Piotr Głuszko"

znany jest zdroj, to dobre i popularne spa, ale z dworem to moze byc roznie, bo dopiero startuja - nie opieral bym opinii o renome zdroju
 
     
Niejadek1975
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-14, 11:30   

Tylko wiesz, do rzeczy pisanych na stronach komercyjnych trzeba jednak podchodzić z rezerwą. Nie żebym zarzucał doktorowi z Jagielońskiego stronniczość, ale wolałbym przeczytać opinię kogoś kto był i na własnej skórze (dosłownie :) ) sprawdzał skuteczność owej wody. Na chwilę obecną wygląda bardzo fajnie, pytanie brzmi, czy jest na tyle efektywna, aby wybrać się do Malinowego Dworu tylko dla niej.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-14, 12:41   kurs masaz tajski

tak, te wody maja dzialanie lecznicze.

jak pisalem, daruj sobie dwor, natomiast jedz do swieradowa - jest tam co najmniej jedno znane, reputowane spa, a do tego sanatoria, osrodki wypoczynkowe czy kameralne wille.
  
 
     
Majka_Em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-19, 12:57   

Tylko wiesz, massagewarsaw, na tej zasadzie nigdy nic nowego - a być może wartego uwagi nie zostanie zauważone. Sama od jakiegoś czasu śledzę informacje o SPA na terenie Dolnośląskiego, no i "Malinowy..." wpadł mi w oko. Miałam okazję odwiedzić, choć cena była... powiedzmy że niezła ;D i sobie chwalę. Rozumiem Niejadka1975, że chce się dowiedzieć jak najwięcej, ale zarazem uważam że warto poznawać nowe rzeczy. To trochę jak z kuchnią w innych krajach :)

Niejadku (fajny pseudonim :P ) - tak jak napisał messagewarsaw, woda ma właściwości lecznicze i jak dla mnie jest świetna. A co wybierzesz, to już zależy od Ciebie - czy Malinowy Zdrój czy Malinowy Dwór :) Gdy zajrzysz, daj znać, w każdym razie, jestem ciekawa Twojej opinii :) Wg. mnie warto, bo wiemy za co płacimy i dostajemy usługi naprawdę wysokiej jakości.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-19, 13:11   kurs masaz tajski

Majka_Em napisał/a:
Tylko wiesz, massagewarsaw, na tej zasadzie nigdy nic nowego - a być może wartego uwagi nie zostanie zauważone. Sama od jakiegoś czasu śledzę informacje o SPA na terenie Dolnośląskiego, no i "Malinowy..." wpadł mi w oko. Miałam okazję odwiedzić, choć cena była... powiedzmy że niezła ;D i sobie chwalę. Rozumiem Niejadka1975, że chce się dowiedzieć jak najwięcej, ale zarazem uważam że warto poznawać nowe rzeczy. To trochę jak z kuchnią w innych krajach :)

Niejadku (fajny pseudonim :P ) - tak jak napisał messagewarsaw, woda ma właściwości lecznicze i jak dla mnie jest świetna. A co wybierzesz, to już zależy od Ciebie - czy Malinowy Zdrój czy Malinowy Dwór :) Gdy zajrzysz, daj znać, w każdym razie, jestem ciekawa Twojej opinii :) Wg. mnie warto, bo wiemy za co płacimy i dostajemy usługi naprawdę wysokiej jakości.

dwor jest warty uwagi, ale dopoki nie ma opinii o nim, bo nowootwarty, to nie ryzykowal bym w nim pobytu, bo mozna sie gleboko rozczarowac.

Nie moge polegac na twojej opinii, bo sama pracujesz dla agencji reklamowej zatrudnionej przez dwor i na forum o spa stwierdzilas kilkanascie minut temu, ze nigdy jeszcze w dworze nie bylas i dopiero planujesz tam swoj pobyt http://www.forum.spa-pres...opic.php?t=8958 "zastanawiam sie nad tym Dworem. czy moglibyscie napisac cos więcej na jego temat?"

a "niejadek" to twoja inna ksywka tu na forum, wiec dyskutujesz sama z soba i ciagniesz (ciagniecie) temat sprzed 14 miesiecy - spozniony refleks dla marketingu dworu, ktory powinien zadbac o reklame juz w ubieglym roku.
 
     
Majka_Em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-20, 10:17   

Na jakiej podstawie tak sądzisz, massagewarsaw? Bo ja nie rozumiem... Podajesz mi stronę jakiegoś innego forum, przypisując mnie do jakiejś innej osoby. Sorry, messagewarsaw, ale to nie ja! A może zatrudnili mnie też producenci filmów o których się wypowiadam, wydawcy książek, które czytam i ośmielam się recenzować i Neutrogena, bo napisałam ostatnio że używam ich kremu?

I na koniec - wiesz że Katowice nie są we Wrocławiu?

A co do merytorycznej części Twojej wypowiedzi:

Cytat:
dwor jest warty uwagi, ale dopoki nie ma opinii o nim, bo nowootwarty, to nie ryzykowal bym w nim pobytu, bo mozna sie gleboko rozczarowac.


Próbuję Cię przekonać, że jak we wszystkim w życiu, czasem trzeba spróbować czegoś nieznanego :) Tutaj dyskutujemy o Malinowym Dworze, ale czy nigdy nie jadłeś jakiegoś pysznego dania po raz pierwszy? Czy zawsze opierasz się na zdaniu innych i zawsze się ono sprawdziło? Bo trochę nie rozumiem Twojego podejścia - ale z chęcią poczekam na wyjaśnienie :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-20, 10:27   kurs masaz tajski

Majka_Em napisał/a:
Na jakiej podstawie tak sądzisz, massagewarsaw? Bo ja nie rozumiem... Podajesz mi stronę jakiegoś innego forum, przypisując mnie do jakiejś innej osoby. Sorry, messagewarsaw, ale to nie ja!

I na koniec - wiesz że Katowice nie są we Wrocławiu?

sadze tak po wypowiedzi powyzej i po wszystkich innych twoich wypowiedziach tu i gdzie indziej - tam rowniez jestes majka_em i w duecie z druga osoba (czy sama soba, katowiczakiem) dyskutujecie ze znawstwem malinowe.
http://babiniec-cafe.pl/v...0597a86fc8bf1d8

niestety, firmy promocyjne podszywaja sie pod indywidualne osoby (pod roznymi pseudonimami i z podanymi roznymi miastami zamieszkania), ktore uprawiaja propagande i dezinformacje.

temat zamykam, dopoki razem z niejadkiem (sama soba) nie zaprzestaniecie pisania tutaj, bo watek bedzie sie ciagnal w nieskonczonosc - wszak dopiero wasza firma dostala nieograniczony w czasie kontrakt z malinowym na promowanie ich spa na necie.

jesli ktos chce wypowiedziec sie w watku, to pisac wp do admina/moda
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB