Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Stół do masażu
Autor Wiadomość
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-11-11, 19:59   Stół do masażu

Witam,
potrzebuje kupić stół do masażu, nic profesjonalnego, zależy mi na tanim stole.
Posiadam stół z firmy Habys i chciałbym jeszcze jeden. Na allegro znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item480...super_cena.html
http://allegro.pl/item476...super_cena.html

Co o tym sądzicie ? Wiecie może jakiej jest firmy i czy warto zakupić ?
Chodzi mi o to ze przebywał często w dwóch różnych miastach, i nie jestem w stanie za każdym razem jeździć z moim stołem, więc chciałem kupić jeszcze jeden.

Proszę o rady
Pozdrawiam
 
 
     
Linki sponsorowane
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-11, 21:24   

Firma jak firma.. jakis krzak..:(
Ale za 189zlotych to troszke malo nawet jak na krzaka...
Ja nie spotkalem sie ze stolem tej firmy ale jakbym mial ryzykowac to bym sie chyba na taki nie skusil.. U ciebie jak ten nie wypali to masz jeszcze drugi:P
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-11-11, 22:41   

Nie znam firmy ale jako drugi zapasowy stół powinien być ok.

Polecam tez http://sklep.e-masaz.pl
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-11-11, 23:17   http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy

nie znam tego modelu, ale z obrazka znam te stoly, sa z chin. Oprocz tego, ze sa ciezkie, to sa to dobre, stabilne stoly, sam ich uzywam w gabinecie.

cena jest zabojczo niska, wyglada ze po kosztach wlasnych, bo wykladzina jest odbarwiona, porysowana czy troche pocieta.

z fotografii nie wynika, ze mozna te stoly polozyc plasko na podlodze (jak jest w opisie), wiec mozliwe ze fotografie sa innego modelu.

przed kupnem spytal bym jeszcze o szerokosc stolu, bo tego nie ma w opisie - jesli jest wybor, to wybierz najszerzy, nawet 75cm do gabinetu i 60cm na dojazd.
  
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-11-12, 03:01   

3 dobre zabiegi i masz nowy stół :) hihih
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-11-12, 16:32   

Zastanowię się jeszcze co do tego stołu, bo w zasadzie ma to być stół 'dodatkowy' ale nie znaczy to że nie będę z niego korzystał, na allegro widziałem stoły tylko 100zł droższe ale już bez żadnych skaz :)

Dzięki wielkie za odpowiedzi :)
Pozdrawiam
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-06, 14:21   masaz warszawa

jesli te porysowane sa na gwarancji, albo maja co namniej mozliwosc zwrotu, to je bierz - nowy stol i tak za miesiac czy dwa bedzie wygladac jak ten tanszy, drugiej kategorii. Usterki sa kosmetyczne, ale nie strukturalne.
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-12, 17:43   

Witam,
odświeżam temat ponieważ chciałbym was ponownie prosić o ocenę stołów do masażu :)
Co sądzicie o tych z Allegro:

http://allegro.pl/item554...is_dodatki.html
http://allegro.pl/item548...orba_grtis.html
http://allegro.pl/item551..._5_kolorow.html
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-02-12, 17:59   masaz warszawa

to jeden i ten sam model, tylko w roznej cenie. Ten sam model byl pare miesiecy temu w zapodanych przez ciebie linkach za mniej wiecej polowe obecnej ceny.

jak pisalem - jesli fotografie sa prawdziwe (z fotografii nie wynika, ze moze byc rozlozony plasko - tak, jak jest w opisie), to jest to dobry stol, tylko bardzo ciezki. W zaleznosci od szerokosci nawet do 20kg - wiec nie do noszenia.
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-12, 18:05   

No cóż, 20kg to nie mało, ale autobusem do klienta nie mam zamiaru jeździć ;)
Tamte stoły były używane 2 segmentowe, 3 segmentowy jest bardziej praktyczny wydaje mi się. No cóż, jedyny minus to chyba ta waga. Szkoda że nie dają zdjęć własnych tych stołów.

Dzięki za odpowiedź ;)
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-02-12, 18:20   masaz tajski

jak kojarze, wtedy tez byly 3 czesciowe (niestety, link aukcji nie jest juz aktualny - ale pamietam, bo uzywam sam takiego modelu w gabinecie), ale porysowane, bez podlokietnikow i torby na oleje.

oczywiscie, 3 czesciowe sa lepsze, ale tez dodaja kilo czy dwa do wagi. Tez mam 3 czesciowy (na wszelki wypadek), ale niezmiernie rzadko uzywam czesci podnoszonej - zalezy, jakie zabiegi wykonujesz i jakich masz pacjentow.
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-12, 18:35   

Ja zawsze pracowałem na 2 częściowych, w tych bardzo podoba mi się to że są 3 segmentowe, ciekawe jak to wygląda w praktyce, np. opcja ze zgięciem w okolicy dołów podkolanowych, ciekawe czy to może zastąpić wałek, choć nie wydaje mi się mimo wszystko że to by było praktyczne.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-02-12, 18:57   masaz warszawa

jest to stol 3 czesciowy - ma podnoszone tyko oparcie plecow, natomiast nie ma podnoszonych innych czesci (stol 2 czesciowy nie ma podnoszonych zadnych czesci).

podnoszone oparcie plecow przydaje sie ciezarnym, osobom w podeszlym wieku, ktorym niewygodnie lezec plasko przez dlugi czas. Rowniez uzywane do masazu stop (zamiast kupowania oddzielnego sprzetu) czy do masazu na siedzaco (jak jest na fotografiach - ale jest to bardzo niewygodna pozycja).
  
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-12, 20:43   

ok, dzięki za informacje, przydadzą się :)
 
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-26, 19:39   

Stół został już zakupiony, wybrałem ten 3 segmentowy z Bodyfit. Nie jest zły, jakościowo dobrze wykonany, wygodny, waga i rozmiar nieco spory ale nie jest źle :)
Co do rozmairu samego stołu to bardzo duży, przez co niekiedy może być nie wygodny w transporcie czy też rozłożenie, ale do przeprowadzenia zabiegu jest idealny.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB