Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Masażyści: Szukana
Autor Wiadomość
Juliet89 

Dołączyła: 27 Kwi 2013
Posty: 16
Wysłany: 2015-05-03, 11:28   

Witam serdecznie,
poszukuję pracy jako masażystka na terenie Warszawy.

Posiadam Dyplom Technika Masażysty i dwu- letnie doświadczenie w zawodzie.
Przez półtorej roku pracowałam w Australii w tajskich salonach masażu, w tym w jednym z najlepszych w Perth, WA.
W skład mojej oferty wchodzą masaże:
leczniczy, klasyczny, tajski masaż tkanek głębokich, sportowy, relaksacyjny, aromaterapia, antycelulitowy, dla kobiet w ciąży, drenaż limfatyczny, pourazowy oraz podstawowe zabiegi na ciało.
Bardzo szybko się uczę i mogę poszerzyć swoje umiejętności o inne techniki.
j. angielski - biegły w mowie i piśmie
j. niemiecki - podstawowy

Jeśli jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem mnie to skontaktuj się ze mną mailowo po więcej informacji.
joanna.kucharska1989@gmail.com

Pozdrawiam, Joanna K.
 
     
Linki sponsorowane
warzecha2

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 11
Wysłany: 2015-05-21, 18:31   Masaży z pasją szuka pracy.

Witam. Masaż to moja pasja.
Jestem dyplomowanym technikiem masażystą, który w chwili obecnej poszukuje pracy.
Z powodzeniem odbyłem staż w Klinice Jurajskiej, a do chwili obecnej wykonuję masaże u pacjenta.
Wykonuję masaż relaksacyjny i odchudzający, leczniczy całościowy i częściowy, limfatyczny oraz izometryczny. Wykonuję również ćwiczenia bierne i czynno-bierne.
Pomagają one zwalczać powstawanie przykurczy i poprawiają sprawność mięśniową kończyn. Równocześnie do wykonywanych masaży polecam wspomagające zabiegi z borowiny.
Gwarantuję solidność, terminowość i rzetelność - jednym słowem pełny profesjonalizm.

Jeśli będzie trzeba chcę wyjechać by móc pracować w zawodzie.
W tym momencie szukam miejsca gdzie da też możliwość noclegu.

Pozdrawiam
Marcin Warzecha Masażysta
tel:882-269-532
Częstochowa
 
     
kameleon 

Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-05, 12:02   

Jako właściciel gabinetu rehabilitacji w Poznaniu akurat, dam wszystkim radę w zakresie poszukiwania pracy w naszej dziedzinie - fizjoterapii i samym masażu. W miejscach w Waszych odczuciach atrakcyjnych, gdzie chcielibyście znaleźć zatrudnienie wysyłajcie swoje CV i listy motywacyjne. Nawet jeśli jakaś firma dzisiaj nie szuka fizjoterapeuty do pracy to może za miesiąc czy za 5 właśnie szukać. Ja w pierwszej kolejności na rozmowę kwalifikacyjną zapraszałbym ludzi, których interesujące CV mam na skrzynce mailowej. Nie zawsze bowiem w okresie rekrutacji znajdzie się osoba w 100 % odpowiadająca potrzebom firmy. Podstawą jest wykształcenie, ukończone szkolenia uzupełniające ale najważniejszy jest sam człowiek...
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
     
rahim
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-21, 15:51   

Szukam pracy jako masazysta w woj.lubelskim lub Puławy i Okolice do 50 km.
Jeśli jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem mnie to skontaktuj się ze mną na maila.
w.kondracki66@gmail.com

Z powazaniem
Wojciech Kondracki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB