Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka masażu od podstaw
Autor Wiadomość
michl522

Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-08-04, 06:58   Nauka masażu od podstaw

Chciałbym nauczyć się masażu od podstaw- nie skończyłem szkoły medycznej- do tej pory zajmowałem się czymś zupełnie innym. Mam na chwile obecna około 30 tys. na pierwsze kursy, później również zamierzam sporo zainwestować w zdobycie wiedzy w tym zakresie.

Pytanie jest następujące - gdzie zacząć, żeby jak najwięcej się nauczyć, czy po kilku ważniejszych kursach będę mógł zacząć praktykować. Poza tym chciałbym docelowo wykorzystać tą wiedzę za granicą - nie będzie problemu z uznaniem polskich kursów ?
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-08-04, 07:44   kursy masazu tajskiego

jakikolwiek kurs klasycznego, im wiecej godzin, tym lepiej. Polowa godzin teoria. Po tym kolejne kursy pozostalych, interesujacyh cie technik. 30k wystarczy na rok intensywnych kursow, juz po pierwszych proboj masowac.

w odroznieniu od polski, zagramanica licza sie umiejetnosci
 
     
michl522

Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-08-04, 17:06   

aha, to świetnie, bo nie mam ochoty kończyć jakiejś dodatkowej szkoły, wolałbym postawić na praktyczną naukę.
 
     
Szogun

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 3
  Wysłany: 2013-09-23, 20:47   

gold800 napisał/a:
A gdzie można szukać kursów gdzie kładzie się nacisk na wiedzę praktyczną?


Szkoła Medyczna (Techniki Masażysta ) teoria plus praktyka klasyk , jednostki chorobowe plus drenaż i segmentarny i egzamin panstwowy :!: to Minimum Minimorum nie jakieś śmiszne kursy :twisted: Zrobi taki kurs 50 godzin i dalej co ani me ani be z anatomi itp,itd posmera poklepie i taki masażysta :lol:
 
     
Maestro 

Dołączyła: 23 Wrz 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-09-23, 21:24   

Zerknij do ksiazek adama zborowskiego, tam jest mnostwo informacji oraz wszystko jest przedstawione graficznie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-09-24, 02:51   kurs masaz tajski

Maestro napisał/a:
Zerknij do ksiazek adama zborowskiego, tam jest mnostwo informacji oraz wszystko jest przedstawione graficznie.

proponujesz nauczyc sie masazu z ksiazki?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-09-24, 07:57   

Tutaj masz techniki opisane: http://e-masaz.pl/page.php?id=techniki_masazu
Tutaj masz techniki w postaci filmów: http://e-masaz.pl/page.php?id=filmy_o_masazu
A jeśli chcesz wykonywać go profesjonalnie zapisz się na kurs albo lepiej na szkoły na technika masażu.
 
     
michl522

Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-10-04, 21:11   

a możecie polecić jakiś konkretny kurs w Warszawie? Pracuje na pełnym etacie, wiec raczej wolałbym zajecia popoludniowe czy też weekendowe.

Jeżeli jeszcze nie zabronili pracować osobom tylko z wykształceniem, to nie chciałbym robić szkoły - mam juz wykształcenie w innym kierunku, które w sumie nie przydaje mi sie do niczego. Chciałbym postawić na wiedze praktyczną.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-10-05, 09:42   

michl522 napisał/a:
a możecie polecić jakiś konkretny kurs w Warszawie? Pracuje na pełnym etacie, wiec raczej wolałbym zajecia popoludniowe czy też weekendowe.

kurs masażu warszawa

michl522 napisał/a:

Jeżeli jeszcze nie zabronili pracować osobom tylko z wykształceniem, to nie chciałbym robić szkoły - mam juz wykształcenie w innym kierunku, które w sumie nie przydaje mi sie do niczego. Chciałbym postawić na wiedze praktyczną.

To zapraszam na kursy do naszego kolegi moderatora: Kurs masażu tajskiego
 
     
serse77
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-09, 14:53   

A jak wygląda dostępnych takich kursów w Lublinie?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-10-10, 04:52   kursy masazu tajskiego warszawa

michal, wiekszosc kursow jest w weekendy, dotyczy to tez kursow klasyka. Jesli jeszcze sie nie zalapales na kursy powakacyjne, to kolejne zaczynaja sie w styczniu, nastepne w kwietniu, trwaja, z reguly, okolo 3 miesiecy. Pozniej wielodniowe kursy wakacyjne, ale latem mozna latwiej wziac urlop.

serse, zdaje sie, ze jestes technikiem, wiec szukaj interesujacych cie kursow specjalistycznych rowniez poza lublinem, np do warszawy to tylko troche ponad 2h pociagiem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB