Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż odchudzający, prawda czy mit?
Autor Wiadomość
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-03-03, 19:43   

Niestety........
 
     
Linki sponsorowane
YoAska88 

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-11, 13:53   

zgadzam się z kolegą, bańka potrafi zdziałać cuda czy to się komuś podoba czy nie;-p wypróbowałam na sobie po ciąży i efekty naprawdę widać już po kilku zabiegach( ja odczuwałam poprawę już po pierwszym). a jeśli do bańki dołączymy odpowiedni krem naprawdę będzie spoko. oczywiście polegając tylko na ów zabiegu mając dużą nadwagę nie ma co oczekiwać że staniemy się szparagami jak z wybiegu. podstawa to zbilansowana dieta i codzienna aktywność fizyczna;)
 
     
Ernesta 

Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-05-17, 16:36   

Moim zdaniem tu mylone są podstawowe pojęcia. Przez masaż odchudzający rozumie się najczęściej masaż ujędrniający. Efektem może być szczuplejszy wygląd (tak na oko), ale faktycznie się nie chudnie.
 
     
natalia.masnik 

Wiek: 35
Dołączyła: 23 Lip 2015
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-14, 16:47   

Czy masaż bańkami zniweluje cellulit?
Odpowiedz brzmi – nie….
Nie możemy wierzyć w drogę na skróty! Do redukcji „skórki pomarańczowej” potrzebujemy odpowiedniej diety, skrupulatnego picia wody oraz ćwiczeń.
Masaż będzie wtedy wspaniałym WSPOMAGACZEM naszej walki z cellulitem.

Czy Bańki ujędrniają?
TAK!
Opowiadają za pobudzenie naturalnych procesów syntezy kolagenu.
Pracuje z bańkami wiele lat i widzę poprawę elastyczności i jędrności skóry u wielu klientek. :)

Ile zabiegów jest potrzebnych?
Ilość potrzebnych zabiegów zależy od wieku, stanu skóry, trybu życia oraz rodzaju
i stopnia cellulitu. Poprawa najczęściej jest widoczna po 10-15 zabiegach. Dobrze później robić zabiegi tzw.”przypominające” przynajmniej raz w tygodniu.

Bańki Chińskie używane są tylko do terapii antycellulitowej?
Masaż bańkami można stosować również jako masaż rozluźniający (przy mniejszym podciśnieniu są naprawdę przyjemne!).
Terapia bańkami sprawdza się znakomicie w masażach leczniczych m.in dzięki dużemu przekrwieniu i rozluźnieniu napiętych mięśni

Czy można robić Bańkę Chińską w domu?
Jeżeli wiesz, że nie masz przeciwwskazań do masażu bańką oraz jak należy masować to wręcz zalecam robić bańki przy każdym nałożeniu balsamu, po kąpieli czy nawet po każdym myciu zębów ;-)
 
     
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-30, 08:09   

U mnie o wiele lepsze efekty dał zabieg karboksyterapii. Polecam sobie o nim poczytać bo daje naprawdę świetne rezultaty. Karboksyterapia jest metodą niezwykle uniwersalną, którą można zastosować na wiele elementów ciała i na twarz, a jej skuteczność jest bardzo wysoka – zarówno jeżeli chodzi o odchudzanie, jak również ujędrnianie skóry. Efekty to
odmładzanie skóry, usuwanie zmarszczek,
przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała
zwiększanie grubości i gęstości skóry
jak również usuwanie cellulitu.
https://medycynaestetycznawarszawa.pl/karboksyterapia-zabieg-na-cialo-z-uzyciem-co2/
  
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 293
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-12-23, 07:36   

Ze 3lata temu pozbyłam się cellulitu całkowicie w 2miesiące poprzez:
*dietę
*ćwiczenia - aquaaerobik (po półtorej godziny 3-4 razy w tygodniu) + basen (około godzinki tuż po zajęciach aquaaerobiku), potem sauna sucha

Jak również wspomnianą karboksyterapię. Kilka zabiegów dało o wiele lepsze efekty niż jakiekolwiek kremy. https://www.kierunekkosme...moze-pomoc.html
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 315
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-12-09, 07:19   

Ja ważę 126 kg i zaczelam od zwykłego chodzenia. Jeżdżę do pracy autem bo mam daleko, a poza tym stoi. Wszędzie gdzie się da chodzę na piechotę. Dysze i sapię, ale się nie poddaje. Wieczorami jak coś ogladam to się kładę i robię rowerek, nożyce, brzuszki. I tak sobie powoli prę do przodu. Zamierzam chodzic na aqua aerobic, ale muszę schudnąć z 10 kg żeby wejść w kostium.

Zastanawiam się również nad dietą pudełkową? Niestety ale nie mam duzej wiedzy na temat diet odchudzających.
Jakieś opinie o dietach od suvibox?
https://suvibox.pl/diety/dieta-odchudzajaca/
Bo wlaśnie nad nimi się zastanawiam.
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2023-06-09, 09:08   

Nie ma czegoś takiego jak masaż odchudzający, chyba że osobę która go wykonuje
Masaż bańką chińską, jeśli jest wykonywany przez osobę o z doświadczeniem działa cudownie. Pisałam w swojej pracy magisterskiej na ten temat. U wszystkich 100 % kobiet biorących udział w badaniu wykazałam, że stopień cellulitu się zmniejszył oraz u wszystkich badanych obwody się zmniejszyły
Masaż bańką chińską działa przede wszystkim na cellulit, na zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obrzęków limfatycznych, generalnie ujędrnia i poprawia wygląd skóry.

Od siebie polecam zernkać sobie równiez na stronę:
https://loremvit.pl/herbaty-na-odchudzanie/

Warto jest poczytać sobie o herbatkach na odchudzanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB