Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Gabinet Masażu - Biostern
Autor Wiadomość
bibson 

Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-05-07, 10:04   Gabinet Masażu - Biostern

Witam,

Kolezanka chce wybrać się na masaż do gabinetu Biostern w Krakowie, na masaż lomi-lomi. Sam nie jestem w stanie jej doradzić gdyż jestem jeszcze raczkującym w dziedzinie masażu, a na dodatek nie korzystałem z usług tego gabinetu. Jeśli mieliscie przyjemność bądź nieprzyjemność korzystać z usług tej Pani proszę o opinię.

Link do strony - biostern.pl

Adres:
Gabinet Kraków:
Kraków ul. Rusznikarska 14
tel: 784 198 901
mail: dorota.odrz@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie,

Michał
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-05-07, 12:50   kurs masaz tajski

nie bardzo rozumie, dlaczego twoja kolezanka pyta sie ciebie o opinie o gabinecie masazu, o ktorym nie masz zielonego pojecia (jak zreszta o samym masazu)?

i dlaczego pyta o ten gabinet, podczas gdy podobnych w krakowie jest setki?

gabinet wyglada profesjonalnie, wyksztalcenie i doswiadczenie masazystki jest duze.

nie spodziewaj sie odpowiedzi na forum, ale powiedz kolezance, zeby poszla na masaz i sama napisala. Te kilkadziesiat zlotych to nie majatek i ryzyko, w tym przypadku, male.

mocno podejrzewam samoreklame
 
     
bibson 

Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-05-07, 14:23   

o przestan knuć wszedzie spisek :] Sprawa wyglada nastepujaco; Kolezanka chce wykupic masaz chlopakowi jako prezent dlatego pyta o opinie. Spytala mnie gdyz w tym roku koncze licencjat z fizjoterapii i jestem na połmetku kursu technika masazysty, wiec stwierdzila ze bede sie lepiej orientowal w temacie i cos mi sie obiło moze o uszy nt. tego gabinetu.

Piszac raczkujacy mialem na mysli to ze nie wiem jeszcze jak wyglada sytacja na rynku i gdzie lepiej a gdzie gorzej. Zreszta to dobre słowo bo masaz klasyczny to poczatek a przedemna jeszcze kilka kursów. A to czy zupelnie nie mam pojecia o masazu zostaw do oceny innym, lub sobie gdy mnie poznasz.

Dalczego pyta o ten gabinet ? a dlatego bo nie o inny. Bo jest on zaledwie dwa przystanki od jej mieszkania, może to jest powód ze padło akurat na to miejsce a nie inne.

Widze ze wszystko wyglada ok, ale majac do dyspozycji forum - nie zaszkodziło mi spytać, może ktoś z uzytkowników akurat był i korzystał z uslug.

Sledze to forum juz jakas chwile, i pomimo tego ze wydaje mi sie ze masz calkiem duza wiedze nt. masazu to masz tez troche wybujałe ego, pamietaj ze jak ktos tutaj trafia to nie zawsze chce dyskutowac a czasami poprostu spytac i sie czegos nauczyc bo do jasnej cholery do tego tez słuzy to forum prawda? [to taka mala dygresja co do ktorejs z twoich wypowiedzi na ktora sie natknałem przegladajac archiwalne tematy]

Nie odbierz tego jako ataku, bo nie mam ani checi ani czasu na rozwodzenie sie na ten temat, a pozatym temat zamiast byc czysty i klarowny stanie sie smietnikiem :]

Pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-05-07, 14:46   kurs masaz tajski

"raczkujacy" zinterpretowalem jako "zielony", sa to synonimy. Nic nie pisales o licencjacie, technikum, kursach i nie wypowiadales sie wczesniej.

nie knuje spisku, po prostu duza samoreklamy na forum, czesto w pytaniach podobnych do twoich. Zreszta sam miales watliwosci o naturze tych pytan i napisales w shoutboxie. Uczciwie pytajacy bardzo rzadko wstawi link do strony, w dodatku w swojej pierwszej wypowiedzi na forum.

twoja historia sie nie klei, wczesniej miala to byc kolezanka na masaz, teraz jej chlopak. Dlaczego sam nie zaoferujesz im zabiegu, w ramach praktyki?

pewnie, ze forum od dyskusji, ale nie spodziewaj sie odpowiedzi na temat poszczegolnego, w dodatku nowootwartego gabinetu, jesli sami jestescie (ty i kolezanka) pod nosem tego gabinetu. W ostatecznosci, to mozesz zadzwonic i po rozmowie ocenic profesjonalnosc.

dziekuje za wybujale ego, ale nie wiem, to ktorej mojej wypowiedzi sie odnosisz, wiec nie moge sie bronic. Takie ogolne stwierdzenie, opierajace sie na jednej wypowiedzi i bez podania linku do cytatu, jest niezbyt uczciwe w dyskusji
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-05-07, 15:50   

Pozwoliłem sobie dodać odpowiedni dział do opinie na temat gabinetów masażu w Polsce.
 
     
niezapominajka1 

Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-06, 13:05   kurs masaz tajski

masaż to rzeczywiście niezwykła sprawa, można się zrelaksować, rozluźnić
mięśnie i nabrać troszkę endorfinek, wiem co pisze, bo chłopak zabrał
mnie w zeszły weekend do SPA w Hotelu B,
tam gdzie są też Termy, wybraliśmy masaż symfonię zmysłów, a w tym jeden
spośród długiej listy masaż orientalna harmonia Hamman :) wykonywany na
podgrzanym kamiennym stole, jest to masaż oczyszczający i regenerujący
skórę, a jednocześnie usuwający toksyny, coś niesamowitego, naprawdę
świetny, trzeba to przeżyć – kosmos!

[massagewarsaw - samoreklama, nazwa spa usunieta, uzytkownik zakaz pisania za 2x wstawienie]
 
     
mloda77
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-12, 16:41   

Uważam, że to bardzo dobry i fachowy gabinet. Z całą pewnością godny polecenia:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB