Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jaką mate do masażu?
Autor Wiadomość
shiatsu 

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-12-29, 21:00   Jaką mate do masażu?

Witam wszystkich jestem nowy na forum i bardzo mało zorientowany w temacie masażu więc miejcie wyrozumiałość jeśli temat się powtarza i dla was moje pytanie będzie nudne .
Chcę kupić mate do masażu spodobała mi się Mata Shiatsu 3D SBM-400HX lub Mata ShiatsuMax CBS-1000 teraz jest promocja więc ceny są przystępne. Czy te maty i producent jest godny polecenia(może inny model). Jeśli nie ta firma to jaki inny producent-gdzie szukać mój budżet to max1000zł. Na allegro jest duży wybór tylko co to za maty???
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-12-29, 23:10   kurs masaz tajski

chodzi o masazer, a nie nie o mate, na ktorej wykonuje sie shiatsu (jakby wynikalo z tytulu).

nazwa tych mat jest mylaca, nie powinienes sie na tej czesci nazwy zbytnio koncentrowac (widzialem podobne maty nazwane "masaz tajski"), bo to tylko technika sprzedazy polegajaca na podczepieniu sie pod zabieg masazu, raczjej niz promocja szczegolnych wlasciwosci takiego masazera.

dobre maty mozna juz od 150zl (nowe, ale starsze modele lub sezonowa wyprzedaz, bez oryginalnego opakowania etc). Mozesz tez polowac na allegro na maty uzywane, powystawowe, powinny byc za kilkadziesiat zl).

wybor jest olbrzymi, roznych producentow, o tym producencie do tej pory nie slyszalem. Porownoj ilosc glowic, wibratorow i ich sile i mozliwosc regulowania opcji.
  
 
     
shiatsu 

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-12-31, 09:33   

Kupiłem Homedics ShiatsuMax CBS-1000 ma 12 ustawień masażu,grzanie i 4 rolki. Masuje super jak na razie jestem zadowolony z wyboru jak będzie dalej to zobaczymy.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-12-31, 23:39   kurs masaz tajski

shiatsu napisał/a:
Kupiłem Homedics ShiatsuMax CBS-1000 ma 12 ustawień masażu,grzanie i 4 rolki. Masuje super jak na razie jestem zadowolony z wyboru jak będzie dalej to zobaczymy.

nie bardzo chce mi sie wierzyc, ze w troche ponad 24h od zadania pytania, zdarzyles juz kupic mate.

wyglada to na samopromocje homedicsu, zreszta nie juz pierwsza
 
     
shiatsu 

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: 2012-01-01, 22:40   

Nie bardzo rozumie dlaczego nie chce ci się wierzyć że kupiłem mate w dzień po napisaniu postu na forum. Jak pisałem na początku w temacie mat i masażu specjalistą nie jestem więc zadałem pytanie na forum żeby się dowiedzieć czegoś o tych matach i tym producencie , jakieś własne zdanie na ten temat mam(wyrobione w marketach ze sprzętem agd-rtv) tam są takie maty wystawione można wypróbować jak działa. W pierwszym poście zadałem pytanie o maty homedics (napisałem tylko model bez nazwy producenta moja pomyłka) bo innych mat nie testowałem. Nie znalazłem sklepu z matami innych producentów. Gdybyś napisał mi że te maty są złe to bym jej nie kupił szukałbym dalej , maty z allegro za 150-400zł nie przekonał mnie opis tych mat, więc pojechałem do sklepu i kupiłem tą o której pisałem w pierwszym poście czy to coś złego upatrzyć sobie jakiś produkt ale dla pewności zalogować się na forum i zapytać o niego a jeśli nikt nie odradza zakupu to go kupić???
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-01, 23:07   kurs masaz tajski

shiatsu napisał/a:
Nie bardzo rozumie dlaczego nie chce ci się wierzyć że kupiłem mate w dzień po napisaniu postu na forum

bo za duzo widzialem tu i na innych forach kryptoreklamy, z takim samym schematem, jak powyzej. Wiele bylo wlasnie homediksu.

w dobrej wierze probowalem odpowiedziec na twoje pytanie. Oddaje honor, jesli jestes nabywca
 
     
shiatsu 

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: 2012-01-02, 15:16   

Jestem nabywcą i właśnie twoja odpowiedź nie będąca negatywną na temat tego sprzętu przekonała mnie do zakupu. A tak przy okazji to ta mata mogłaby być cichsza bo strasznie hałasuje, oglądając te maty w sklepie nie zwróciłem na to uwagi a w domu jak się na niej siedzi to przeszkadza i to bardzo.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-02, 15:26   kurs masaz tajski

mate mozesz oddac czy zamienic na inny model.

rozumie, ze spieszylo ci sie z noworocznym zakupem, ale na allgro mozesz polowac za ulamek ceny oryginalnej. Na allegro tez z reguly mozesz zwrocic, jesli ci sie nie podoba
 
     
alkarn 


Wiek: 34
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 67
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-01-02, 21:02   

shiatsu idź na masaż ręczny, zobaczysz co jest lepsze mata czy ręce masażysty.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-02, 21:10   kurs masaz tajski

alkarn napisał/a:
shiatsu idź na masaż ręczny, zobaczysz co jest lepsze mata czy ręce masażysty.

czyzbys sugerowal, ze masazer jest cichszyy od gadatliwego masazysty?
 
     
alkarn 


Wiek: 34
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 67
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-01-02, 21:34   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
alkarn napisał/a:
shiatsu idź na masaż ręczny, zobaczysz co jest lepsze mata czy ręce masażysty.

czyzbys sugerowal, ze masazer jest cichszyy od gadatliwego masazysty?


hmm ja uważam inaczej, lepiej dać nawet te 20zł za masaż ręczny niż żeby mnie coś od 5sek. na fotelu na pierniczało w plecy bez przygotowania skóry.


massagewarsaw może ty masz inne danie na ten temat, jeśli możesz powiedz jakie jest twoje zdanie takich mat.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-02, 21:36   kurs masaz tajski

mam podobne zdanie do twojego, ale kazdy ma wybor.

z twojej wczesniejszej wypowiedzi nie wynikalo, co masz na mysli - poprzednio byl dyskutowany halas z masazera
 
     
shiatsu 

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 5
Wysłany: 2012-01-05, 17:45   

Zwracać maty raczej nie będę bo jak na razie spełnia swoją role i pomaga na bul pleców. Masaż wykonany przez dobrego masażystę-masażystkę rewelacja wielokrotnie korzystałem ale niestety to kosztuje wiele więcej niż 20zł. Za cenę maty miałbym 9 do 12 masaży a teraz włączam mate kiedy chcę i kasa w kieszeni zostaje, oczywiście nie namawiam nikogo do zaprzestania korzystania z wykwalifikowanego masażysty czasami jest niezastąpiony ale takie maty są jakąś alternatywą. Też nie można korzystać z takiej maty 12godzin dziennie w instrukcji jest kilka przeciwwskazań do stosowania takich mat nie wszyscy mogą z nich korzystać. Co kto wybierz to jego sprawa byle pomogło a nie zaszkodziło.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB