Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Studia fizjoterapeutyczne
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-11-19, 15:51   

Roobin napisał/a:
odpowiadając na powyższe pytanie :fizjoterapeuta nie ma uprawnień pedagogicznych ani metodycznych aby prowadzić zajęcia z wf-u ...

Do jakiego pytania ?
 
     
Linki sponsorowane
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-19, 18:18   

forever napisał/a:
Bardzo fajny temat,
mam jedno pytanie odnośnie ukończenia studiów o kierunku fizjoterapia, czy magister fizjoterapeuta może otrzymać pracę jako nauczyciel wf



chodziło o to pytanie, sorry wcześniej zwiał mi cytat :mrgreen:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-11-20, 00:10   

Roobin napisał/a:
forever napisał/a:
Bardzo fajny temat,
mam jedno pytanie odnośnie ukończenia studiów o kierunku fizjoterapia, czy magister fizjoterapeuta może otrzymać pracę jako nauczyciel wf



chodziło o to pytanie, sorry wcześniej zwiał mi cytat :mrgreen:
aha ok ;)
 
     
laura2011 

Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-04-22, 18:24   Podkowiańska Wyzsza Szkoła Medyczna

Czy ktos wie cokolwiek na jej temat, ma tylko jeden wydział- fizjoterapie ( licencjat), który własnie mnie interesuje... prosze o opinie, w necie nic nie moge znaleźć, oprócz informacji, które oni sami umieszczają. :roll:
 
     
Piotrek Medic 
FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-23, 14:11   

Laura- odpisałem Ci na meilu
 
     
kinia1988_20

Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-06-07, 19:19   

witam czy ktoś się może orjentuje o studiach w wawie o kierunku fizjoterapia chodzi mi głownie o Wyzszą szkołe mazowiecką słyszałam że jest ok a co wy na ten temat chodzi mi o wasze opinie czy ta szkoła jest ok czy polecacie coś innego
 
     
Piotrek Medic 
FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-08, 22:10   

szczerze to wybrałbym na Twoim miejscu coś innego ( jeśli mowa o prywatnej uczelni) np WYższą Szkołę Rehabilitacji i w miarę możliwości w systemie dziennym. Co do wyższej szkoły mazowieckiej ( nie mam nic do ludzi co to kończą bo mam paru znajomych ale ..... pojawia się ale, gdyż szczególnie w systemie zaocznym ta szkoła wiele do życzenia.
 
     
p4ul4

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-06, 22:07   

Cześć Wszystkim :)

Czy ktoś z Was może orientuje się która z uczelni jest bardziej chwalona: AWF Kraków czy Medyk w Krakowie? Chodzi mi o magisterkę. Nie wiem na którą uczelnię się zdecydować. Może ktoś mi podpowie? ktoś studiuje/ studiował na którejś z tych uczelni?

Pozdrawiam.
 
     
Reni
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-07, 08:10   

Witam serdecznie. Otwarto w moim mieście nowy kierunek licencjat z fizjoterapii, jednak cena za czesne 450 zł co miesiąc to dla mnie zbyt wysoka, a słyszałam że wysokość ma rosnąć ze względu na dojeżdżających wykładowców. Szkoda, nie stać mnie.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-08-07, 09:35   

ii ?? A nie możesz do innych szkole się zapisać w twoim regionie ?
 
     
Reni
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-07, 17:51   

e-Masaz.pl napisał/a:
ii ?? A nie możesz do innych szkole się zapisać w twoim regionie ?

Tzn? do jakich innych?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-08-07, 22:17   

Reni napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
ii ?? A nie możesz do innych szkole się zapisać w twoim regionie ?

Tzn? do jakich innych?

tylko jedna szkołę masz z kierunkiem fizjoterapii w twoim mieście? Jeśli tak to najbliższy miasto zaocznie dojeżdżać
 
     
Reni
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-08, 16:54   

Tylko jedną szkołę, licencjat z fizjoterapii. Dojazdy są wykluczone ponieważ nie stać mnie na to, dlatego cieszyłam się że otwierają w Świnoujściu bo o nim mowa kierunek fizjoterapii, cena wzrosła, na początku wstępnie mówili 350 zł co miesiąc, teraz chcą 450 i na tym nie koniec, cena za czesne będzie rosła ze względu na wykładowców dojeżdżających ze Szczecina. Mówi się trudno :smile: dodam tylko, że jestem po Studium Fizjoterapii.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-08-08, 20:04   

Reni napisał/a:
Tylko jedną szkołę, licencjat z fizjoterapii. Dojazdy są wykluczone ponieważ nie stać mnie na to, dlatego cieszyłam się że otwierają w Świnoujściu bo o nim mowa kierunek fizjoterapii, cena wzrosła, na początku wstępnie mówili 350 zł co miesiąc, teraz chcą 450 i na tym nie koniec, cena za czesne będzie rosła ze względu na wykładowców dojeżdżających ze Szczecina. Mówi się trudno :smile: dodam tylko, że jestem po Studium Fizjoterapii.

O jakieś zniżki socjalne lub stypendialne dla studentów pytałaś?
 
     
Reni
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-10, 16:05   

Nie pytałam się o te zniżki, wątpię czy są tam zniżki, szkoła (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu) jest widzę najbardziej nastawiona na biznes, druga sprawa ja zrezygnowałam z uczelni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB