Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż na plaży
Autor Wiadomość
Ewans 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-06-28, 14:39   Masaż na plaży

Witam

Czy macie jakieś doświadczenia w masowaniu zarobkowym na plaży? Jak to zorganizować w sposób w miarę legalny? Mam umiejętności i uprawnienia, stół, biały namiot handlowy i auto wiec nawet jutro mógłbym zacząć ale raczej to nie takie proste.
Czekam na porady, dzięki.
 
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-06-28, 17:05   

Jako nie obiło mi się żeby taka akcja była nad polskim Bałtykiem w trójmieście. Na pewno jakąś działalności musisz mieć. A jak jedno razowy skok to może pod kogoś eis podczepić może jakiś hotel przy plaży.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-28, 17:40   kurs masaz tajski

z 4 lata temu ogolnopolska szkola masazu, razem ze sp. "stowarzyszeniem", cos takiego planowaly w co najmniej jednym miejscu, ale nie czytalem relacji. Nie wiem, czy i jak wypalilo.

trzeba sie pewnie starac o zezwolenie w urzedzie miejskim lub gminnym. wszystko moze zabrac troche czasu i trzeba byc raczej na miejscu. Trudno powiedziec, jak z bhp, moze chca bierzaca wode. Wypadalo by zadzwonic to jakiegokolwiek urzedu nad morzem i sie wypytac.
 
     
Ewans 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-06-28, 20:07   

coś takiego już było a wiec można...

http://www.nocowanie.pl/masaz-na-plazy.html
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-06-28, 22:29   

Ewans napisał/a:
coś takiego już było a wiec można...

http://www.nocowanie.pl/masaz-na-plazy.html

a widzisz było. ale po za trójmiastem bo w trójmieście nic o tym nie wiem. czyli jak można wiec może wypytaj u źródła.
 
     
Ewans 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-06-28, 22:44   

tak zrobię :)
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-06-28, 22:49   

Ewans napisał/a:
tak zrobię :)

A gdzie mniej wiece planujesz takie coś zorganizować ?
 
     
Ewans 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-06-30, 10:26   

myślałem o rejonie od Władysławowa do Łeby ale tylko dlatego ze Władysławowo znam
a najlepiej by było wejść w układ i masować na polu campingowym blisko plaży ale nie znam dobrego campingu a lokalizacja tu jest najważniejsza

Ok dzwoniłem po kilku urzędach i instytucjach i posłuchałem o przetargach na miejsce na plaży, o zezwoleniach z urzędu morskiego, o dzierżawach miejsca, o podaniach aż mi się odechciało :/
Dało by się to zrobić z tym, że trzeba by było wcześniej za to się zabrać. Urząd gminy rozpisuje przetarg na taki punkt i my jako jedyni go wygrywamy. Tak było właśnie z tą firmą co masowała na plażach w 2008 ale z jakiegoś powodu jednak zrezygnowali wiec może nie jest to tak dobry pomysł jak mi się wydawało. Do tego oczywiście potrzebna własna działalność co dla mnie jest głównym powodem odpuszczenia sprawy. Nad morzem i tak zamierzam masować a może na dziko wyskoczę na plaże ze stołem i namiotem żeby sprawdzić jeszcze mój pomysł :)
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-06-30, 12:47   

Wiesz kto nie ryzykuje ten nie ma;) coś musiało być małe zainteresowanie jak firma z 2008 zrezygnowała
 
     
Ewans 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-06-30, 13:42   

Z tego co sie dowiedziałem to ta akcja w 2008 wygladała tak, że mieli punkty z czterema stołami obok siebie i oczywiscie czterema masażystami wiec musiałoby być naprawdę duże zainteresowanie żeby to bylo oplacalne dla tej firmy która to zorganizowała. Plus oczywiście dzierżawa terenu wiec nie dziwne, że zrezygnowali.

A ciekawe jak by to wygladało jakby mnie ktoś tak skontrolował na plazy przy takim nielegalnym masażu. Może kazaliby się tylko zwinąć a może dowaliliby kare bez dyskusji.
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-06-30, 13:58   

Ewans napisał/a:
Z tego co sie dowiedziałem to ta akcja w 2008 wygladała tak, że mieli punkty z czterema stołami obok siebie i oczywiscie czterema masażystami wiec musiałoby być naprawdę duże zainteresowanie żeby to bylo oplacalne dla tej firmy która to zorganizowała. Plus oczywiście dzierżawa terenu wiec nie dziwne, że zrezygnowali.

A ciekawe jak by to wygladało jakby mnie ktoś tak skontrolował na plazy przy takim nielegalnym masażu. Może kazaliby się tylko zwinąć a może dowaliliby kare bez dyskusji.

Jak pisałem wcześniej czasami rożne restauracje, hotele maja blisko plaży działki może z nimi porozmawiać czy mógł byś takie coś zorganizować z plusem oczywiście dla właścicieli obiektów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB