Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Masażyści: Szukana
Autor Wiadomość
bam_bam6

Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-08-10, 09:21   

Jestem absolwentką studiów mgr na kierunku fizjoterapia, szukam swojej pierwszej pracy w tym zawodzie, ukończyłam kurs masażu klasycznego. Pracę podejmę jako fizjoterapeuta, masażystka i inne związane z zawodem. Interesuje mnie praca w Krakowie, Kielcach, Warszawie i innych miastach. Tel 530903495
 
     
Linki sponsorowane
Soliloquium 

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-14, 11:34   Szukam pracy w województwie łódzkim

Witam wszystkich

Mam na imię Paweł, (23 lata) ukończyłem 2-letnią szkołę na kierunku technik masażysta, przez dotychczasowych pacjentów jestem bardzo chwalony, wydaję mi się że mam dryg do tej pracy, masowanie sprawia mi przyjemność i pacjenci odczuwają to, że z sercem to robię. Szukam pracy w województwie łódzkim, najlepiej w okolicach Rawy Mazowieckiej, aczkolwiek mogę dojeżdżać, ew. kontakt proszę poprzez maila: pawelk122@wp.pl.
 
     
Robert_rybnik 

Wiek: 39
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-08-20, 01:51   

Witam

Jestem mgr fizjoterapii, szukam pracy w zawodzie...
Najlepiej czuję się w pracy ze sportowcami, odnowa biologiczna, med. sportowa czy ortopedia. Nie jest mi obcy marketing sportowy, który można wykorzystać także w fizjoterapii - współpraca klub / ośrodek, itd.

W ostatnim roku pracowałem ze sportowcami dyscyplin:
- żużel(RKM Rybnik => Ł. Piecha, R. Chromik) oraz R. Povazhny
- judo(POLONII Rybnik => A. Perenc - multimedalistka kat. <57kg seniorek)
- koszykówka
- kolarstwo szosowe
- piłka nożna

CV mówi dość sporo o mnie, ale nie wszystko.


Jeśli kogoś zainteresuje bądź zaintryguje, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Czy to osobiście, telefonicznie czy przez internet.

Kontakt:
Tel.: +48 696 656 339
Mail: Robert@kolarstwo.rybnik.pl
 
 
     
agata.terczyńsk

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 3
Wysłany: 2011-10-03, 12:12   SZUKAM PRACY JAKO MASAŻYSTKA

Witam,
Jestem dyplomowaną masażystką, mimo, że szkolę(Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego-wydział technik masażysta) ukończyłam dopiero w tym roku w toku edukacji nabyłam już doświadczenie niezbędne w pracy na tym stanowisku. Przez cały rok odbywałam zajęcia praktyczne oraz praktyki zawodowe w wielu placówkach medycznych na terenie śląska ( np. Szpital Miejski Murcki – oddział reumatologiczny oraz Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy, Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej – oddział rehabilitacji oraz gabinet kinezyterapii). Odbyłam także staż w Wielkiej Brytanii z programu Leonardo da Vinci. Praktyka ta odbywała się w domu opieki Red Oaks.
Posiadam własną kozetkę do masażu, wiec potrzebuje tylko troszkę miejsca gdzie mogłabym wykonywać zabiegi lub pracować na gotowym stanowisku
Wykonuje masaże:
- masaż klasyczny
- masaż leczniczy
- masaż antycellulitowy – bańka chińska
- masaż relaksacyjny
- masaż izometryczny
- drenaż limfatyczny
- masaż metodą Shantalii
- masaż gorącymi kamieniami
W tym roku rozpoczynam edukacje na studiach zaocznych, kierunek fizjoterapia

Jeśli byliby Państwo zainteresowaniu współpracą ze mną proszę o kontakt: agata.terczynska@gmail.com lub 889 421 343.

Z poważaniem
Agata Terczyńska
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-04, 09:31   kurs masaz tajski

SZUKAM PRACY JAKO MASAŻYSTA

Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym ze względu na schorzenie narządu wzroku. Nadmieniam, że jestem dyspozycyjny i dojazd do pracy a nawet zmiana miejsca zamieszkania nie stanowi dla mnie bariery.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku masażysty oraz specjalistyczne szkolenia w tym zakresie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z pacjentami cierpiącymi na wiele różnych jednostek chorobowych o różnym stopniu zawansowania od pacjentów chodzących po leżących z licznymi powikłaniami po udarach i wylewach.

Na stanowisku masażysty pracowałem w szpitalach i poradniach rehabilitacyjnych.
Moja niepełnosprawność ułatwia mi kontakt z pacjentem oraz zmniejsza skrępowanie pacjentów.

Zatrudniając mnie możecie Państwo skorzystać z dofinansowania na utworzenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej z PFRON jak również dopłaty do wynagrodzenia osoby niepełnosprawnej z PFRON.

Tel. komórkowy 502-734-200
 
     
KOPEREK1989 

Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Ruda Śląska
  Wysłany: 2011-10-10, 15:09   Pilnie poszukuję pracy ....

Poszukuję pracy na stanowisko masażysty:
Ukończyłem 4-letnie technikum masażu i fizykoterapii , nie posiadam dyplomu.
Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności z tytułu wzroku.
Rodzaje wykonywanych technik: - pełna klasyka , drenaż limfatyczny , masaż sportowy , masaż leczniczy , masaż kosmetyczny , masaż relaksacyjny , masaż antycellulitowy , bandażowanie. Ukończyłem staż na stanowisku masażysty w Centrum Katowic.
Poszukuję pracy na terenie Rudy Śląskiej , Zabrza - Gliwic , Chorzowa - Katowic , Bytomia / i okolice .
Więcej informacji udzielę pod nr tel 502-668-342.
_________________
Z Poważaniem - Dawid R.
 
     
elunia20027 

Wiek: 41
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-12, 16:01   

Witam serdecznie
Szukam pracy na stanowisku masażystki w Warszawie i okolicach.
Ukończyłam dwa kursy masażu a obecnie dokształcam się w rocznej szkole fizjoterapii.
Wykonuję masaże klasyczne, sportowe, lecznicze, relaksacyjne , bańką chińska, czekolada a także elektrostymulację oraz masaż próżniowy.
Poszukuję pracy w gabinetach Spa, klubach fitness, a także u osób indywidualnych (dojeżdżam do klienta )
Jestem osobą energiczną i sumienną a masaże to moja pasja.
Kontakt: esokolowska1@o2.pl tel. 780 201 759
Z poważaniem
Elżbieta Sokołowska
 
     
Speedka

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-13, 13:45   

Witam.:!:

Szukam pracy na dolnym slasku, przewaznie we wroclawiu, Legnicy, karpaczu. :!:


Jestem Dyplomowana masażystka :smile:

wykonuje:
ajurwedyjski
masaz kamieniami,
stemplami,
aromaterapeutyczny,
bańką chińska
antycellulitowy,
klasyczny,
relaksacyjny
leczniczy,
anti-age twarzy.
peelingi
zabiegi na ciało :roll:

4 letnie doswiadczenie w zawodzie. :wink: mam własną dzialanosc gospodarcza.

pozdrawiam :grin: :!:
 
     
zaw

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-19, 23:55   

szukam pracy jako fizjoterapeuta/masażysta najlepiej w trójmieście bądź w okolicach.... jestem studentem zaocznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (studia magisterskie) mam dyplom licencjata z fizjoterapii z odnowa biologiczną posiadam roczne doświadczenie w zawodzie jako fizjoterapeuta w szpitalu wojskowym, odbyty również 6 miesięczny staż... dodatkowe kursy masażu: kamieniami bazaltowymi, klasycznego,sportowego,limfatycznego,segmentarnego... bardzo proszę o kontakt nr tel: 516906356 lub mzawrotny1@wp.pl
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-10-23, 18:56   

Nie ten temat tutaj nie piszemy swoich ofert.
 
     
milosz762

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-10-23, 21:08   

WITAM JESTEM DYPLOMOWANYM MASAŻYSTĄ
MIESZKAM W KRAKOWIE
SPECJALIZUJE SIĘ W GŁÓWNIE W MASAŻU
LECZNICZYM ANTY -BÓLOWYM ORAZ SPORTOWYM
MAM ODBYTĄ PRAKTYKĘ W KLUBIE SPORTOWYM
W ZAKRESIE MASAŻU SPORTOWEGO ORAZ
ODNOWY BIOLOGICZNEJ .

OFERUJE MASAŻ NA TERNIE KRAKOWA
W LOKALU LUB Z DOJAZDEM

PROMOCYJENE CENY .


OPRÓCZ TEGO JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ
NA ETAT W PLACÓWKACH ZDROWIA KLUBACH SPORTOWYCH
EW OŚRODKACH SPA.

ZAINTE RESOWANE OSOBY PROSZE O KONTAKT
POD NR 501-263-299
 
     
Masażystakarol 

Wiek: 38
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-10-23, 22:40   

Ok, przepraszam bardzo.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-23, 22:45   kurs masaz tajski

nie ma co przepraszac, nie ma wlasciwszego miejsca na forum. Dopiero mozna pomyslec o kolejnym przypietym watku z ogloszeniami, ale nie jestem pewien, czy warto
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-10-24, 00:08   

Masażystakarol napisał/a:
Ok, przepraszam bardzo.

Nie masz co przepraszac. Załóż temat i wrzuć tutaj pamiętaj o zniżce dla forumowiczów http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=8 Powodzenia ;)
 
     
Rafał-A.

Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-05, 11:13   

Witam

Mam 32 lata, poszukuje pracy jako Masażysta, Jestem absolwentem Policealnej szkoły medycznej im. M. Kopernika w Toruniu- zdobywałem doświadczenie zawodowe w takich miejscach:

Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy, ul. Ligi Polskiej 8 w Toruniu

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika, ul. Batorego 17/19 w Toruniu

Poradnia Rehabilitacyjna „ Revita”, ul. Konstytucji 3 – Maja 19 w Toruniu

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Odnowa” ul. Szosa Chełmińska 254/258 w Toruniu

Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera - Szpital Dziecięcy – Pracownia Fizjoterapii, ul. Konstytucji 3 Maja 42 w Toruniu

Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Św. Józefa 53/59 – oddział neurologiczny w Toruniu

Miejsce pracy: Toruń

Tel: 609252512
Posiadam własny profesjonalny stół do masażu, jestem gotów zaprezentować swoje umiejętności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB