Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Działalność gospodarcza
Autor Wiadomość
Madziunka 

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 8
  Wysłany: 2012-03-29, 22:38   

siymia napisał/a:
Czy przy DG jest tylko jedno PKD czy można mieć kilka?
nie wiem, czy pytanie jest aktualne, jednak widzę, że nie było odpowiedzi. Z tego co się orientuję, gdyż sama niedawno rejestrowałam DG można mieć kilka, chociaż nie wiem czy są jakieś ograniczenia ;)
Pozdrawiam.
 
     
Linki sponsorowane
pyzder2

Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-06-25, 13:06   

ja mam pytanko czy warto bawic sie z masażem na wsi w miejscowosci 5k ludnosci zaklad bylby polaczony z fryzjerem 30m od supermarketu 400m od restauracji z weselami oczywiscie narazie nic takiego nie ma otworzonego na wsi sa 2supermarkety i w miare dobre warunki jak na wieś w gre wchodzi ukonczenie 2letniej szkoly specjalizujacej sie w tej dziedzinie czyli byli by chetni na takie zabiegi?? jak mysliscie??
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-25, 15:34   kurs masaz tajski

jak masz miejsce, to zaczynaj.

zjada sie z calej gminy (kolejne 5-10k) i powiatu (kolejne 20-30k). Rowniez mozesz dojezdzac do klienta.

nie masz konkurencji, wiec wszystko lezy w twoich rekach
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2012-07-30, 20:24   

Rozmawialem ze znajomymi z naszego fachu , ktorzy maja przychodnie, gabinety, sa na kontraktach. Jak sprawa z praca i zarobkami wyglada na dzien dzisiejszy?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-12-16, 19:57   

Monm napisał/a:
Witam! Chciałabym zakupić rodzicom na święta pakiet masaży z dojazdem masażysty do domu, chodzi o klasyczny masaz plecow, czy osoby wypowiadające się na forum zajmują się takimi usługami? Rodzice są z iławy, dokładnie Nowej Wsi, ja mieszkam w Sopocie dlatego chciałabym wszystko umówić drogą mailową, jeżeli ktoś byłby zainteresowany prosze o wiadomość prywatna (wystarczy kliknąć "pw" znajdujące się pod tym postem)wraz z podaniem cen.pozdrawiam!

Trochę nie ten dział polecam napisać tutaj ogłoszenie: http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=8 lub zerknac do bazy masażystów: http://e-masaz.pl/masazysci.html
 
     
szymaq 

Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-01-06, 21:19   

Witam serdecznie,
Mam pytanie dotyczące otworzenia gabinetu masażu.
Czy można prowadzić go w mieszkaniu czy potrzeby jest lokal użytkowy?
Gdzieś wyczytałem, że jeżeli chodzi o mieszkanie to jest taka możliwość ale trzeba mieć pozwolenie ze spółdzielni czy coś takiego.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-01-07, 15:35   

szymaq napisał/a:
Witam serdecznie,
Mam pytanie dotyczące otworzenia gabinetu masażu.
Czy można prowadzić go w mieszkaniu czy potrzeby jest lokal użytkowy?
Gdzieś wyczytałem, że jeżeli chodzi o mieszkanie to jest taka możliwość ale trzeba mieć pozwolenie ze spółdzielni czy coś takiego.

Kilka tematów wcześniej poczytaj jak masz założona działalność dojazdowa to możesz tez w domu u siebie przyjąć pacjenta.
 
     
edner

Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2013-03-18, 12:48   

Witam wszystkich,

od jakiegoś czasu zacząłem myśleć nad założeniem gabinetu masażu (może udało by sie połączyć go z gab. fizjoterapii -ale to juz dalsze plany). Chce zacząć od podstaw, dlatego pisze tutaj gdyż zapewne sa tu osoby które miały podobne problemy. Pytania sa proste:

1. Nie mam kapitału, dlatego interesuje mnie dotacja (nie urząd pracy). Dotacje z unii europejskiej to chyba jedyne rozwiązanie. W internecie jest masę stron na ten temat ale jesli ktoś czytał to wie ze dla początkującego przedsiębiorcy nie jest łatwe połapanie sie w tych wszystkich formułkach.

Dlatego pytanie brzmi: gdzie mam sie udać po niezbędne informacje dotyczące dotacji z funduszy unijnych? moze tez ktos ma stronę internetowa gdzie można dowiedzieć sie pszczołowaty a nie nabawić sie kompleksów :)

2. to samo pytanie tylko w odniesieniu do NFZ

pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2013-04-19, 01:07   

Na samym poczatku idz do urzedu pracy i tam zapytaj o dotacje.
 
     
darko

Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: 2013-05-06, 00:05   

Witam,

Nie chcę zakładać nowego wątku więc podłączę się do tego...

A mam pytanie troszkę z innej beczki, ale dotyczące sprawnego działania własnej działalności. Pytanie pewnie bardziej do osób prowadzących samemu działalność. Jak wyszliście z "problemu" przyjęcia klienta, który przyszedł do was do gabinetu, a Wy jesteście w trakcie wykonywania zabiegu? Zamierzam otworzyć własny gabinet masażu i zastanawia mnie właśnie taka sytuacja, mam pacjenta na zabiegu i co w wypadku, kiedy podczas wykonywania zabiegu nie ma możliwości odejścia od pacjenta (a wiadomo nie przerywa się zabiegu masażu) no i do tego jest się w innym pomieszczeniu.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-05-08, 10:00   kurs masaz tajski

wspolna recepcja z inna firma (kosmetyczka, lekarz, dietetyk, cokolwiek innego) lub kartka na drzwiach "koncze zabieg o 12:00, mam dzis wolne o 13, 16 i 19"
 
     
tezapl 

Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 30
Wysłany: 2013-08-22, 14:50   

Witam
Podzielcie się doświadczeniami z założeniem działalności gospodarczej
przez pierwszy rok. Czy było ciężko ? jak sobie teraz radzicie ?
 
     
fizjo

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Wysłany: 2013-08-22, 20:49   

Jako ze wszystko sam robiłem najgorsze były wizyty w urzędach aby zarejestrować działalność. Potem już jakoś szlo z górki sam starałem się rozliczać podatki na książce przychodów i rozchodów plus kuzynka księgowa jako korekta. Dzięki temu uniknąłem dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem działalności.
 
     
tezapl 

Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 30
Wysłany: 2013-08-23, 20:21   

A jak zyski? bo to jest ważne
Miałeś już wcześniej klientów ? Jakie miasto ? Sam masaż,czy też fizjo ?
 
     
fizjo

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Wysłany: 2013-08-23, 22:47   

Przed kryzysem bardzo dobrze. Własny gabinet plus współpraca z ośrodkami. Nadszedł czas kryzysu ludzie zaczęli oszczędzać plus do tego wysyp masażystów to się zrobiło ciężko i do tej porty tak trwa, lecz swoi stali klienci przychodzą. Bardziej masaż niż fizjo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB