Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2010-04-27, 14:32   "4 proste masaże"

Pracownia Szkoleniowa Terapeutycznych Technik Manualnych w Częstochowie zaprasza w weekend 5/6 czerwca (po Bożym Ciele) na kurs „4 proste masaże” oparty o ksiązkę o tej samej nazwie i prowadzony przez autora – Zdzisława Drobnera.
Kurs adresowany jest przede wszystkim do początkujacych masażystów, uczniów szkół masażu, kursantów, a także amatorów zainteresowanych nietypowymi technikami masażu. Program obejmuje autorski masaż relaksacyjny „żabka”, chiński „masaż 7 linii”, masaż kręgosłupa wg Breussa oraz masaż indiański.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: zbyszeknawrocki@interia.pl, po czym otrzymają pełną informację.
Dla uczestników forum zniżka 10%
Termin zgłoszeń do 10 maja.
 
     
Linki sponsorowane
fizjo82man 

Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-06-17, 20:42   Elementy masaży wschodnich w pracy z kręgosłupem

Szkolenie odbędzie się w Częstochowie, w dniach 2-3 października. Program zajęć obejmuje: masaż "7 linii", będący jedną z technik Tradycyjnego Masażu Chińskiego, wybrane techniki shiatsu wg Tokushiro Namikoshi, wybrane programy japońskiej terapii tsubo wg Katsusuke Serizawy. Kurs prowadzi mgr Zdzisław Drobner M. C., uczeń prof. J. Bischko i prof. Alexandra Ch. Menga (Instytut Akupunktury im. L. Bolzmanna w Wiedniu). Koszt uczestnictwa 300,00 zł - dla użytkowników forum zniżka 10%.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: pasza@autoggraf.pl[/i]
 
     
wampirka 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Tarnów/Katowice
Wysłany: 2010-08-04, 21:26   

Witam,


Pracuje jako masażystka, mam skończone studia na kierunku fizjoterapia, licencjat. Interesuje mnie kurs masażysty z I i II stopnia (zaoczny) w Katowicach. Znalazlam kilkanaście ośrodków ktore prowadzą takie kursy. I mam pytanie co sadzicie o CS-HEROS lub o Biostudio. Który kurs warto wybrać? kurs mi jest w sumie potrzebny by miec jakikolwiek papier na masażyste, i w przyszłości moc otworzyc własny gabinet.

dzieki z gory za pomoc
pozdrawiam
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-04, 21:34   kurs masaz tajski

gabinet, w ktorym bedziesz wykonywac masaz, mozesz otworzyc z kwalifikacjami, ktore juz masz. Jak widac, brak certyfikatow z kursow, nie byl problemem ze znalezieniem obecnej pracy.

na kursach klasycznego (nie, nie ma jeszcze w polsce kursow zaocznych), to wiele nie ma nowego materialu, oprocz tego, ktory juz znasz.
 
     
Varda

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-08-09, 12:15   

Witam:)
Nie mogę znaleźć nigdzie konkretnych wypowiedzi na ten temat ani informacji.
Zastanawiam się na kursem w Warszawie i nie wiem, która szkoła jest tutaj najlepsza. Co słyszeliście o szkole Biostudio? Czy ktoś z Was uczył się u nich?
Pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-09, 16:36   kurs masaz tajski

rzuc okiem na ostatnia dyskusje o kursach letnich w warszawie http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1099

sa tam wymienione prawie wszystkie, wlacznie z linkami.

nie ma konkretnych wypowiedzi na temat kazdej z tych szkol, a swoja opinie mozesz budowac, na tym, co jest i co wyczytasz na stronach/dowiesz sie w sekreteriatach.

zabierz sie systematycznie za kazda z tych szkol i zbuduj liste z punktacja za cene za godzine, bliskosc do domu, wielkosc grupy i inne kategorie.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-08-20, 11:51   

Proszę umieścić zniżki dla forumowiczów według regulaminu edytując posta.
Regulamin: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=930
Jeśli nie będzie zniżki ogłoszenie zostanie usunięte!
 
     
milagros 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 4
  Wysłany: 2010-12-02, 21:38   Szkoła masażu

Witam Wszystkich:)

Zwracam sie z prosba do osob, ktore cokolwiek slyszaly lub korzystały z tej szkoły http://www.akademia-warszawa.pl/kursy-masau. Oferują I i II stopień masazu za 1000 zl. Chce sie upewnic przed wydaniem pieniedzy czy to nie jest w zadnym wypadku jakas "sciema" czy lep na muchy za tak niska cene. Dzwoniac tam ok miesiaca temu Pani powiedziala mi, ze szkola wydaje certyfikaty MEN oraz dyplom w jezyku PL i ANG,,, dzwoniac w zeszly pt, zeby sie zapisac ta sama Pani powiedziała, ze "odkad pracuje tu, tzn jakies pol roku, to wydaja certyfikat w jez. ANG za dopłatą" wcześniej zapewniajac,ze w cenie sa obydwa...

Prosze o pomoc, bo nigdzie nie moge znalezc opinii nt tej szkoly...
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-02, 22:17   kurs masaz tajski

jest to szkola kosmetyczna i calosc to tylko 100h zegarowych - oplata wydaje sie przecietna, adekwatna do ilosci godzin. Niewiele to na 4 wymienione techniki masazu + niewymieniona ilosc "masazy swiata".

Doplata ilus tam zl za certyfikat angielski to nie problem, ale obcojezyczne certyfikaty nie na wiele sie zdaja - po prostu trzeba przetlumaczyc u przysieglego.

sa watpliwe ich stwierdzenia "masażyści i rehabilitanci są wyjątkowo pożądani na rynku pracy. Zawód masażysty, oprócz dobrych zarobków ..." - chociaz to norma na polskim rynku kursow
 
     
milagros 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-12-02, 22:36   

wiadomo... jednak, przezorny zawsze ubezpieczony! kazdy woli stąpać po sprawdzonym gruncie niz rozdziewiczac... :) dzieki za odpowiedz i licze na opinie absolwentow danego kursu! :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-02, 22:51   kurs masaz tajski

nie licz na opinie o tej szkole, bo to niewielka i nieznana szkola (moze bardziej wsrod kosmetyczek).

rzuc okiem na caly watek i na sasiednie podpiete watki.

nie ma powodu koncentrowania sie na tej jednej (chyba, ze jest pod nosem), bo w warszawie jest z kilkanascie starszych, wiekszych, z wieksza iloscia absolwentow i renoma. Dzwon wszedzie
 
     
milagros 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-12-02, 23:17   

rozglądałąm sie w tym temacie dosyc dlugo i tutaj przyciagnela mnie mimo wszystko cena i ilosc stopni i dogodne ustalanie terminow i ilosci godzin indywidualnie z trenerem..

a powiedz mi, moze sie orientujesz; to prawda, ze od 2011 kursy maja stracic waznosc?
nie bede przyjmowac ludzi po kursach, tylko po ukonczonych 2letnich studiach masazu?
jestem na III roku fizjoterapii, chciałabym na rozruch popracowac maualnie z ludzmi i troche zarobic na poczatek w salonach odnowy i wprawic sie przelamujac ewentualna bariere..
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-02, 23:35   kurs masaz tajski

ilosc stopni jest zupelnie umowna (w krakowie jest szkola z 5 stopniami, choc jesli by sie uparli, to mogloby byc i 10, przy tym samym programie i ilosci godzin). Nie spotkalem kursow z indywidulanym trenowaniem, nie wydaje mi sie to ani wskazane ani praktyczne. Na niektorych kursach sa za to bezplatne powtorki.

nie, kursy nie traca waznosci - tyle, ile sie nauczysz, to twoje. Certyfikaty sa tylko potwierdzeniem udzialu, a nie posiadanych zdolnosci, nie ma tez ustalonego menowskiego programu i egzaminow koncowych - i szczegolnie, jesli certyfikat ilus tam stopni i ilus tam technik masazu miesci sie w kilkudziesieciu godzinach.

technikum to jedna sprawa, ale nie ucza tam wszystkiego, na co akurat moze byc zapotrzebowanie - technicy pracuja w szpitalach, przychodniach nfz, a masazysci po kursach w spa, odnowie, prywatnych gabinetach. Oczywiscie technik czy fizjo z dodatkowymi kursami ma wieksze szanse na rynku, niz masazysta po kilkudziesieciu godzinach, bez praktyk i doswiadczenia z pacjentami.

jako fizjo znasz juz troche klasyczny i pochodne, i oczywiscie cala teorie. Mozliwe, ze powinnas robic kursy specjalistyczne i bardziej zwiazane z fizjo, nawet jesli sa one drozsze, od wszechobecnych kursow klasyka. Rozumie bariery na pierwszym semestrze, ale na 6-tym to nie bardzo.
 
     
milagros 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-12-03, 18:53   

bariera, ktora mam na mysli jest bariera "Samodzielnego" pracowania z potencjalnym pacjentem-klientem, a nie pod okiem opiekuna na placowkach. mam nadzieje, ze dobrze mnie zrozumiesz.
Z Twoich wypowiedzi, tak to odczuwam, ze odradzasz mi te szkole i sam bys z tego nie skorzystał... orientowałam sie w innych szkolach i tego typu instytucjach, to proponuja tam tez ok 60h za 1200 zl i jest to tylko I stopien....
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-03, 19:21   kurs masaz tajski

szkola "H" w warszawie 120h 895zl +180zl wpisowe/egzamin, jest tansza, niz wybrana przez ciebie i inne sprawdzone. Nie jest pewnie najtansza, po prostu pierwsza, ktorej ceny sprawdzilem losowo z innych warszawskich szkol.

uwzglednij wielkosc klas/profil uczniow, kwalifikacje kadry, wyposazenie klas, odleglosc od domu. Dobrze, jesli szkola specjalizuje sie w masazu, a nie jest to tylko dodatek do zupelnie innych kierunkow.

nie sugeruj sie stopniami, ale iloscia godzin. Poniewaz jestes fizjo, to znasz troche klasyka, moze idz od razu na zaawansowany/II stopnia (musisz pogadac wczesniej z dyrekcja i prowadzacym) lub wybieraj kursy specjalistyczne, dalsze od klasyka, a blizsze fizjoterapii, ale ktorych nie bedzie na studiach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB