Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż na powiększenie piersi
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-10-13, 13:38   Masaż na powiększenie piersi

Chcesz uniknąć chirurgicznej metody powiększania piersi? Pragniesz wypróbować najlepsze naturalne metody poprawiające wygląd Twojego biustu? Interesuje Cię naprawdę skuteczny sposób na pełniejszy i lepiej się prezentujący biust? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak za pomocą masażu i innych wypróbowanych metod powiększyć piersi.
Jak naturalnie powiększyć biust?

Piersi składają się głównie z tłuszczu, dlatego też naturalnym sposobem na powiększenie biustu jest po prostu przytycie. Jednak nie jest to zawsze rozwiązanie, które może daną osobę usatysfakcjonować, między innymi dlatego, że tłuszcz poza obszarem, na którym kobiecie zależy, odkłada się również proporcjonalnie na całym ciele.
Jak zatem zyskać większe piersi i nie utyć?

* Wypróbuj w 100% naturalne preparaty na powiększanie biustu.

* Zastosuj wysokobiałkową dietę – preparaty, które naturalnie powiększają piersi dają najlepsze efekty wraz z jadłospisem bogatym w proteiny. Dieta oprócz tego, że pomoże Ci schudnąć, zbuduje Twoje mięśnie i pomoże w ukształtowaniu pełniejszych piersi.

* Pamiętaj o ćwiczeniach, które pozwalają zniwelować negatywne skutki stresu, w tym wahania hormonalne, niekorzystnie oddziałujące na stan Twojej cery oraz wygląd ciała. Wyregulowanie poziomu hormonów umożliwi Ci uzyskanie efektu pełniejszych piersi.

* Staraj się nie nosić zbyt ciasnego biustonosza, uciskającego piersi. Jeśli ograniczasz w ten sposób swoje piersi 24/12 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, nie mogą się one rozwijać. Wtedy, kiedy tylko możesz staraj się nie nosić stanika w ogóle. W zaciszu domu, czy latem możesz ograniczyć zakładanie stanika do minimum.

* Staraj się unikać kofeiny, która działając moczopędnie, może spowodować szybkie odwodnienie. Piersi wydają się większe, kiedy w organizmie jest wystarczająco dużo wody. Zbyt mała jej ilość powoduje, że stają się one mniej jędrne i tracą na kształcie.

iStock 000011823705XSmall 241x300 Masaż na powiększenie piersiMasaż – jak go wykonać?

Masaż okazuje się skutecznym sposobem powiększania piersi. Jednak nie można oczekiwać po nim dużych efektów. Na jego skutek biust może się bowiem powiększyć jedynie nieznacznie. Dlatego nie oczekuj, że sam masaż powiększy Twoje piersi o dwa rozmiary! Jedynie stosowanie kilku metod (na przykład połączenie korzyści z masażu piersi oraz stosowaniu preparatów w tabletach na powiększenie piersi) może dać taki efekt .

Działanie masażu opiera się na poprawieniu krążenia w okolicy piersi, co umożliwia łatwiejsze dostarczenie im składników odżywczych. Pomaga również ujędrnić biust i nadać mu ładniejszego kształtu.
Jak wykonać masaż? Stosuj się do poniższych wskazówek:

1. Potrzyj energicznie dłonie, w ten sposób je ogrzewając. Możesz również użyć niewielkiej ilości balsamu do ciała.
2. Połóż jedną dłoń na jednej piersi.
3. Lekko uciśnij piersi i pomału zacznij wykonywać okrężne ruchy na ich powierzchni od ich zewnętrznej strony, zataczając coraz mniejsze kręgi w kierunku sutka.
4. Po zatoczeniu ostatniego okręgu w bliskiej odległości od sutka, zacznij zataczać okręgi w odwrotnej kolejności – od środkowej części piersi ku jej zewnętrznej części.
5. Poświęć jeden obrót na lekkie ugniatanie piersi przy pomocy palca wskazującego i kciuka.
6. Na koniec masażu weź pierś w obie ręce i postaraj się ją przekręcić lekko w prawo i w lewo. Powtórz czynność na drugiej piersi.
7. Kontynuuj masaż przez 10-15 minut na każdej piersi.
8. Dla najlepszego efektu masuj piersi dwa razy dziennie.
9. Nie zapominaj również o obszarze między łopatkami, o ramionach i gruczole tarczycy, których masaż zwiększy efekt masażu piersi.
10. Pamiętaj, że piersi są bardzo delikatnym obszarem ciała, dlatego jeśli masaż sprawia Ci ból, postaraj się zmieniając jego natężenie, pozbyć się nieprzyjemnego uczucia.
11. Masaż może wykonać również Twój partner.
12. Jeśli podczas masażu poczujesz jakąś zmianę w piersi, której do tej pory nie odczuwałaś, koniecznie skonsultuj ją z lekarzem.

Źródło: vitalab.pl
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-30, 09:56   kurs masaz tajski

nie jestem pewien wysokobialkowej diety, na pewno trzeba pic duzo wody, bo nasz organizm w 60% sie z niej sklada.

cwiczenia fizyczne (na stres i hormony) mozna uzupelnic masazem ogolnym, ktory rowniez dziala w tym kierunku.

Cwiczenia powinny byc uzupelnione cwiczeniami na wzmocnienie miesni klatki. Do tego nie garbienie sie, glowa prosto i "wypinanie" klatki przez odwiedzenie barkow w tyl.

przypuszczam, ze moga byc rowniez jakies cwiczenia wplywajace na hormony, spotkalem sie z cwiczeniami "joga hormonalna" i w tym kierunku mozna szukac. Elementem tych cwiczen jest wizualizacja, ukierunkowane i pozytywne myslenie o celu cwiczen.

ps artykul ten ma wiele wejsc czytajacych, ale jakos nikt nie smie dyskutowac
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 315
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-04, 10:09   

Sama próbowałam różnego rodzaju masaży ale u mnie pomogły dopiero tabletki.
 
     
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-05, 14:10   

Jakie tabletki brałaś? Zastanawialam się nad kupieniem sobie ale boję się,że efekt będzie utrzymywał się krótko. W sensie przez moment brania tabletek albo przez kilka miesięcy po.
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 315
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-07, 10:58   

Nie wiem ile będzie się to utrzymywało jednak tabletki brałam dobry rok temu i nic się nie pomniejszyło :P tak wieć moim zdaneim efekt jest stały.Tabletki jakie brałam to Perfect Bust. Dodam jednak,że w przypadku takich tabletek trzeba uzbroić się w cieprliwość bo efekt nie pojawia się od razu ale trzeba na niego troche dłużej poczekać. Ja musiałam czekać 3 miesiace. No i trzeba brać regularnie bo jak nie bierze się regularnie to nie ma takiego efektu...Jeszcze miałam żel z serii ale dostałam w gratisie jak kupowałam kilka opakowań naraz :)
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2022-01-07, 14:29   

Potwierdzam co tutaj pisze koleżanka powyżej. Również brałam Perfect Bust i w moim przypadku też zadziałało.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB