Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy masaż a wiek
Autor Wiadomość
SOS
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-06, 14:48   Pierwszy masaż a wiek

Witajcie!

Czy mając 16 lat mogę skorzystać z masażu?
Myślałem o tajskim lub relaksacyjnym...

Pozdrawiam
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2014-05-06, 18:25   

Jak dzieci są masowane to ty tym bardziej możesz ;)
 
     
michalw 

Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-08-08, 10:00   

Odpowiedni masaż i specjalista dostosuje odpowiedni rodzaj masażu do twojego wieku i potrzeb :)
 
     
Lilithq

Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 1
  Wysłany: 2014-08-18, 12:44   

Ja ostatnio korzystałam z masażu miodem w Kaskadzie Urody i było to niezapomniane doświadczenie :mrgreen:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2014-09-03, 06:58   

Rompero napisał/a:
Pierwszy masaz jest strasznie przyjemny :)

To akurat wiemy ale w temacie chodzilo o wiek :)
 
     
Kajaanna

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 28
Wysłany: 2014-10-07, 14:01   

czy nieletni klient nie powinien przyjść z prawnym opiekunem?
czy autor pytania w ogóle wie na czym polega masaż tajski? bo mnie się wydaje, że nie skoro obok relaksacyjnego stawia tajski... Ludzie forum masażu a nikt nie reaguje....
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2014-10-07, 14:22   

Kajaanna napisał/a:
czy nieletni klient nie powinien przyjść z prawnym opiekunem?
czy autor pytania w ogóle wie na czym polega masaż tajski? bo mnie się wydaje, że nie skoro obok relaksacyjnego stawia tajski... Ludzie forum masażu a nikt nie reaguje....

Tu akurat się zgodzę z tym ze dorosły powinien być obok. Skorzystać z masażu zawsze może.
 
     
Kajaanna

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 28
Wysłany: 2014-10-07, 14:39   

tylko dlaczego tajski zawsze jest mylony jak nie z erotycznym to z relaksacyjnym? Może być masaż tajski EGZOTYCZNY co najwyżej...
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-10-07, 15:47   

Nie ma co dyskutowac nad usunietym spamerem, prawdopodobnie ja go wyciachalem pare miesiecy temu. Nie wycialem jego wypowiedzi, bo juz admin zdazyl mu odpowiedziec.

W jezyku potocznym (tym bardziej jezyku nastolatkow) "lub" jest uzywany w znaczniu "albo", jak w "pojde na basen lub do kina". Czyli te dwie rzeczy (tajski i relaksacyjny, basen i kino) nie lacza sie bezposrednio.

Jesli chodzi o wiek, to jesli nastolatek moze wziac slub, miec dzieci to ma prawo miec masaz bez opiekuna. Masowalem nastolatkow bez obecnosci opiekuna, choc byl on w domu i mial mozliwosc wejscia. Natomiast niektorych technik nalezy unikac, zeby uniknac problemow. Rowniez dawanie zabiegu przez cienkie ubranie moze byc rozwiazaniem.
 
     
Kajaanna

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 28
Wysłany: 2014-10-07, 16:40   

massagewarsaw napisał/a:


W jezyku potocznym (tym bardziej jezyku nastolatkow) "lub" jest uzywany w znaczniu "albo", jak w "pojde na basen lub do kina". Czyli te dwie rzeczy (tajski i relaksacyjny, basen i kino) nie lacza sie bezposrednio.

Jesli chodzi o wiek, to jesli nastolatek moze wziac slub, miec dzieci to ma prawo miec masaz bez opiekuna. Masowalem nastolatkow bez obecnosci opiekuna, choc byl on w domu i mial mozliwosc wejscia. Natomiast niektorych technik nalezy unikac, zeby uniknac problemow. Rowniez dawanie zabiegu przez cienkie ubranie moze byc rozwiazaniem.


skąd możesz to wiedzieć co chłopak miał na mysli? Ja tylko przypuszczam że większej różnicy między jednym a drugim nie dostrzega jak zresztą wszyscy co się na masażach nie znają. Basen a kino to dwie różne formy rozrywki a tu mowa o masażach, zresztą nie ważne. A w Polsce osoba niepełnoletnia nie może zawrzeć związku chyba że z ważnych przyczyn zezwala się dziewczynie od 16 r.ż.


To już wola rodzica czy chce wejść czy nie do pokoju we własnym domu, do gabinetu musiałby wejść, to tak dla bezpieczeństwa, zresztą to problem facetów bo to oni są posądzani o molestowanie nie kobiety :grin:
 
     
Artur.L 

Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 6
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2017-07-18, 20:53   

massagewarsaw napisał/a:


Jesli chodzi o wiek, to jesli nastolatek moze wziac slub, miec dzieci to ma prawo miec masaz bez opiekuna.

Niestety nie masz racji. Nastolatek może wziąć ślub tylko za zgodą sądu. Masować nastolatków najlepiej w obecności opiekuna i bezwzględnie na podstawie pisemnej zgody.
 
     
natiss 


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Lip 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-08-08, 10:48   

Tak, możesz skorzystać z masażu :) Nie ma żadnych przeciwskazań jeżeli chodzi o wiek.
 
     
Krysia1985

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-06, 08:31   

Mozesz skorzystać ale mimo wszystko chyba lepiej jak pójdziesz z opiekunem
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2017-10-07, 07:34   

Oczywiście, że można. Nie widzę z tym najmniejszego problemu.
 
     
Masaż Leczniczy 

Dołączyła: 02 Sty 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-01-03, 13:06   

Wiek pacjenta nie stanowi bezpośredniego przeciwwskazania do wykonania zabiegu masażu, jednak często spotyka się zapisy w regulaminach gabinetów masażu, które wskazują na obowiązek dostarczenia pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna na wykonanie masażu osobie niepełnoletniej. W mojej opinii jest to wyłącznie wewnętrzne zabezpieczenie pracowników i właścicieli. Raczej nie wynika z żadnych przepisów, a z pewnością nie z zasad prowadzenia zabiegów masażu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB