Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Recenzje użytkowników e-Masaz.pl z 26 Kongresu LNE & Spa
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-11-13, 21:18   Recenzje użytkowników e-Masaz.pl z 26 Kongresu LNE & Spa

Zapraszamy do przeczytania krótkich Recenzji użytkowników e-Masaz.pl z 26. Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego LNE & Spa w Krakwie 2012. Poniżej również kilka ciekawych fotografii z Kongresu.

karol.j pisze:

Generalnie krótko pisząc pierwszy raz byłem na kongresie. Na początku zadziwiła mnie liczba uczestników, parking zapełniony, stoiska oblegane tak, że ciężko było cokolwiek zobaczyć. Na szczęście przyszła godzina pokazu masażu Abhyanga. Najpierw w sali kongresowej, a później dodatkowo w Atelier. Sam pokaz jak i wykonanie oceniam średnio, pomijam już fakt luźnego zegarka masażysty, który przy każdym ruchu dawał dodatkowe bodźce modelce.
Po pokazach zrobiło się luźniej i można było nareszcie popytać o produkty do masażu wśród obszernej ilości stoisk. Wybór był całkiem niezły, można było przebierać w całej tęczy zapachowej, zarówno w kosmetykach "standardowych" jak i całkowicie naturalnych- co mnie bardzo cieszyło.
Niedziela, początek jak w sobotę ok południa tłok i ścisk, więc poszliśmy podyskutować z jedynym przedstawicielem stołów do masażu firmą Habys. Następnie pospieszyliśmy na wykład o Neuromarketingu, super wykład, brawa dla profesora za tak konkretne i humorystyczne opisanie działań marketingowych, mających na celu zwiększenie popularności naszego salonu.
Po wykładzie pokaz Masażu Afrykańskiego bardzo fajny rytmiczny, energiczny masaż połączony ze stretchingiem. Po pokazie powtórka w Atelier i tu podziękowania dla prowadzącego za chęć zaprezentowania podstawowych technik, tak aby każdy mógł poćwiczyć to u siebie. Nie przekonywał jakoś strasznie do kursu- tylko pozwolił nauczyć się co nie co.
Po wizycie w Atelier wszyscy popędzili do sali kongresowej na masaż Pinohilot. I tutaj małe rozczarowanie- masaż zwykły relaksacyjny z dodatkiem podgrzewanych na świecy liści bananowca.

Reasumując- warto było jechać- mimo tego że targi zrobione są głównie z przeznaczeniem dla kosmetyczek- można było też znaleźć coś dla siebie, poznać nowe firmy i co ważne, kupić rzeczy po promocyjnych cenach

Dziękujemy za bilety, bo gdyby nie konkurs, pewnie nie wybrali byśmy się i ominęło by nas to ciekawe wydarzenie.

JustynaZuzanna pisze:

W sobotę przyznaje się bez bicia, miałam ochotę uciekać stamtąd z krzykiem, ani wykłady ani targi mnie nie zachwyciły. Przez to wahałam się czy jechać w niedziele, ale jak już dostałam od Was bilet to trzeba było wykorzystać.
Na szczęście mile się zaskoczyłam, ludzi mniej, w końcu mogłam spokojnie pochodzić po wystawcach i porozmawiać, o tym co w trawie piszczy.

Wykład Pani Beaty Bojdy (bo ja też kosmetyczka jestem) na dużej sali jak dla mnie był wykładem dla szkół, nic nowego, nic ciekawego. W Atelier, a właściwie mały pokaz był chyba zadowalający dla tych, którzy nie mają zielonego pojęcia.

Za to Pan prof. Mruk podczas wykładu z Neuromartekingu muszę powiedzieć, że jest po porostu "swój gość" na swojej uczelni studenci na pewno chodzą chętnie na jego zajęcia. Karol napisał "brawa" tu się muszę z nim nie zgodzić, Pan profesor dostałam owacje na stojąco.

Masaż Afrykański, mnie w przeciwieństwie do kolegi przekonał, podobnie jak z masażem Pinohilot.

Na innych wykładach, muszę powiedzieć że nie którzy prowadzący zbytnio sie do niego nie przygotowali, czego efektem było wychodzenie po 10minutach z sali no i niestety było nastawienie na sprzedaż produktu.

Reasumując. Jak ktoś lubi ścisk, nawał wszystkiego i nic (czyli np. zakupy w galerii handlowej) to na pewno się odnajdzie, mi brakowało przede wszystkim ławek w parku przed budynkiem, gdzie mogłabym chwile od tego odpocząć. I chociaż, że są plusy i minusy tego wszystkiego na wiosnę chyba też się wybiorę pod warunkiem że nie sama.


DORIS pisze:

Witam serdecznie. Chciałam również podzielić się moimi wrażeniami z pobytu w Krakowie na Targach. Miałam to szczęście i wylosowałam na Waszej stronie karnet, dlatego też grzechem by było nie skorzystać z darmowej wejściówki. Przychylam się do opinii moich poprzedników, że dominował tam ścisk i tłok, ale mimo to, udało mi się zobaczyć parę ciekawych prezentacji, najbardziej zaciekawiła mnie ta firmy KLAPP, szybki i efektywny zabieg ujędrniający na twarz, byłam pod wrażeniem szybkości wykonania oraz działania tych kosmetyków (można je było przetestować na własnej skórze jak również zauważyć efekty po zabiegu na modelce), ponadto posłuchałam wykładu dr Anny Piotrowskiej nt Arganowych komórek macierzystych a przy okazji odpoczęłam w wygodnym fotelu, bo nie będę oszukiwać, że trochę się tym chodzeniem zmęczyłam. Do niektórych stoisk nie było szans by się dostać, więc spasowałam.
Natomiast wyraźnie rzuciła mi się w oczy długa kolejka przy stoisku CLARENA, gdzie faktycznie, jak się sama przekonałam firma miała na niektóre kosmetyki promocje (mniejsze kwoty jak w cenniku) z czego z ochotą skorzystałam i chociaż wróciłam uboższa finansowo to pełna wrażeń, bogatsza w doświadczenia i z nowymi kosmetykami, których wcześniej nie byłam jeszcze posiadaczką.
Na moje uznanie zasługuje również firma GEHWOL, gdzie naprawdę mają świetne produkty oraz sprzęt.
To tyle w wielkim skrócie. Pozdrawiam

Kilka fotografii





















Fotografie autorstwa użytkowniczki Kosmetyczka z serwisu e-Masaz.pl
 
     
Linki sponsorowane
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB