Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane
Poprzedni temat «» Następny temat
Weź udział w konkursie eDarling i spędź weekend w Spa Nałęcz
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3131
Wysłany: 2012-06-15, 15:16   Weź udział w konkursie eDarling i spędź weekend w Spa Nałęcz

Masz wiele na głowie i nie masz czasu na dłuższy urlop? Żeby odpocząć od miejskiego zgiełku lub codziennych obowiązków, nie musisz wybierać się w daleką podróż. Weź udział w konkursie eDarling i spędź weekend w Spa Nałęczów w towarzystwie bliskiej osoby.

Konkurs na eDarling: wygraj weekend w spa!

Jak wziąć udział w konkursie?

Żeby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy przesłać na adres e-mail prasa@edarling.pl pracę konkursową, zawierającą odpowiedź na pytanie:

Dlaczego eDarling.pl jest najlepszym portalem randkowym w Polsce?

Użytkownicy mogą przesłać - według własnego wyboru - teksty, nagrania audio lub rysunki.

Nagrody

Trzy najciekawsze prace nagrodzimy weekendowym karnetem do ośrodka Spa w Nałęczowie dla dwóch osób. Voucher konkursowy obejmuje nocleg, wyżywienie, 3 zabiegi do wyboru oraz nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium, zawierającego m.in. saunę, dysze masujące, łóżka bąbelkowe oraz gejzery.

Termin

Na Wasze teksty, nagrania oraz rysunki czekamy od 6 czerwca do 9 lipca 2012 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 lipca 2012 roku. Zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną.

Weekend w Spa Nałęczów

Voucher, który jest nagrodą w konkursie eDarling obejmuje:
- nocleg w pokoju dwuosobowym
- całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
- 3 zabiegi, do wyboru z: hydromasaż, elektrostymulacja, kąpiel perełkowa, masaż aquatonic, okłady fango, bicze szkockie, gimnastyka wodna, okład parafinowy na dłonie, masaż limfatyczny lub 1 h na siłowni w Atrium
- nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium (sauna sucha, sauna mokra, dysze masujące, łóżka bąbelkowe, gejzery, sztuczna rzeka, łabędzia szyja, jacuzzi).

Voucher ważny jest od 01.07.2012 do 30.09.2012 roku.

O Centrum Spa Nałęczów

Termy Pałacowe Nałęczowianka - Hotel & Spa to nie tylko wyśmienita kuchnia i wspaniałe centrum odnowy biologicznej, to idealne miejsce na wymarzony relaks.

Spa Nałęczów to oaza aktywnego wypoczynku, w której nowy wymiar znajduje starożytna filozofia Sanus Per Aquam. Termy Pałacowe Nałęczowianka zapraszają na zabiegi odnowy biologicznej oraz zabiegi pielęgnacyjne.

Kompleks wodny z basenem Aquatonic oferuje łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe i jacuzzi. Masaż cząsteczkami powietrza dotlenia ciało, poprawia ukrwienie i rozluźnia mięśnie. Gejzery, dysze masujące i łabędzia szyja zapewniają głęboki masaż ciała, rozluźnienie mięśni, wzmocnienie i witalność. Do dyspozycji Gości są również tory do pływania i sztuczna rzeka oraz sauny sucha i mokra.

Adres ośrodka:
Termy Pałacowe Nałęczowianka
Ul. Paderewskiego 1A
24-140 Nałęczów
Tel. +48 (81)50-14-456
termypalacowe@spanaleczow.pl

Telefon: +48 (81) 50-14-356
Email: info@zlun.pl
Strona internetowa: spanaleczow.plZapraszamy do udziału w konkursie!!!Regulamin konkursu

Regulamin konkursu „eDarling najlepszym portalem randkowym w Polsce: napisz, narysuj zaśpiewaj”

1. Postanowienia ogólne.
1.1 Konkurs o nazwie „eDarling najlepszym portalem randkowym w Polsce: napisz, narysuj zaśpiewaj" (zwanego dalej "Konkursem") jest organizowany przez firmę Affinitas GmbH, z siedzibą w Berlinie przy ulicy Kohlfurter Straße 41/43, wpisaną do rejestru handlowego pod numerem 115958 B przez Sąd Rejonowy Berlin Charlotenburg NIP DE263260611, zwaną dalej "Organizatorem". Fundatorem nagród, czyli trzech voucherów na weekend w centrum Spa w Nałęczowie dla dwóch osób jest Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" S.A. przy ulicy Al. Małachowskiego 5 w Nałęczowie, wpisany do rejestru pod numerem KRS 0000123365 przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód, VI Wydział Gospodarczy.
1.2. Konkurs zostanie przeprowadzony przez portal randkowy eDarling. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 6 czerwca 2012 roku do 9 lipca 2012 roku. Termin nadsyłania przez Uczestników prac konkursowych rozpoczyna się 6 czerwca 2012 roku i kończy w dniu 9 lipca 2012 roku. Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie listy laureatów nastąpi w dniu 12 lipca 2012 roku na stronie www.edarling.pl oraz www.facebook.com/edarlingPL. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o wygranej.
1.3. Regulamin jest jedynym dokumentem, który określa prawa i obowiązki Uczestników Konkursu.
1.4. Regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora a także na stronie internetowej pod adresem www.edarling.pl. Organizator zastrzega sobie uprawnienie do zmiany niniejszego Regulaminu w każdym czasie, pod warunkiem, że taka zmiana nie naruszy praw nabytych Uczestników Konkursu.
1.5. Voucher będzie obejmował:
a) nocleg w pokoju dwuosobowym
b) całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
c) 3 zabiegi do wyboru z: hydromasaż, elektrostymulacja, kąpiel perełkowa, masaż aquatonic, okłady fango, bicze szkockie, gimnastyka wodna, okład parafinowy na dłonie, masaż limfatyczny lub 1 h na siłowni w Atrium
d) nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium (sauna sucha, sauna mokra, dysze masujące, łóżka bąbelkowe, gejzery, sztuczna rzeka, łabędzia szyja, jacuzzi).
1.6. Uczestnik konkursu, który wygra jeden z voucherów, musi we własnym zakresie zapłacić za dojazd do centrum Spa w Nałęczowie.
1.7. Każdy z trzech voucherów ważny jest od 01.07.2012 do 30.09.2012 roku. Właściciel vouchera musi dokonać wcześniejszej rezerwacji pod numer: 0048 81/50-16-027 lub drogą mailową pod adresem rezerwacje@zlun.pl

2. Uczestnictwo w Konkursie.
2.1. Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.
2.2. W Konkursie mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne, zarejestrowane na portalu eDarling.pl, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.
2.3.Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora (tj. portalu randkowego eDarling.pl )ani osoby współpracujące z Organizatorem lub świadczące usługi na rzecz Organizatora bez względu na podstawę prawną współpracy (współpracownicy), a także małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo pracowników i współpracowników Organizatora.
2.4. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
2.5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby.

3. Przebieg i warunki udziału w Konkursie.
3.1. Uczestnicy Konkursu, w terminie od dnia 6 czerwca 2012 roku do dnia 9 lipca 2012 roku przesyłają Organizatorowi teksty, nagrania audio lub rysunki przeznaczone do opublikowania na stronie www.edarling.pl oraz na stronie www.facebook.com/edarlingPL . Uczestnik może przesłać - według własnego wyboru - teksty, nagrania audio lub rysunki. Tematyka, podobnie jak forma wypowiedzi literackiej (reportaż, felieton, publicystyka, list, opowiadanie, wiersz), dźwiękowej oraz plastycznej jest dowolna i musi dotyczyć tematu Konkursu. Teksty, nagrania audio lub rysunki mogą zostać przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres prasa@edarling.pl w formacie doc (w przypadku tekstu), mp3 (w przypadku nagrania audio) lub jpg (w przypadku rysunku). Termin, o którym mowa w ustępie 3.1. uznaje się za dotrzymany, jeżeli korespondencja zawierająca tekst, nagranie lub zdjęcie zostanie odebrana przez serwer poczty elektronicznej Organizatora do dnia 8 lipca 2012 roku do godziny 23.59.
3.2. Jeden Uczestnik może nadesłać nie więcej niż jedną pracę konkursową w formie tekstowej, audio lub plastycznej.
3.3. Nadesłanie prac konkursowych, o których mowa w ustępie 3.1., jest jednoczesne ze zgłoszeniem się Uczestnika do udziału w Konkursie. Korespondencja, o której mowa w punkcie 3.1. Regulaminu powinna także zawierać następujące informacje:
a) imię i nazwisko Uczestnika,
b) adres email, z którego Uczestnik konkursu aktywnie korzysta na portalu www.edarling.pl
c) adres zamieszkania Uczestnika, adres korespondencyjny (pocztowy oraz e-mail), telefon kontaktowy
d) oraz oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Affinitas GmbH dla celów przeprowadzenia Konkursu „eDarling najlepszym portalem randkowym w Polsce: napisz, narysuj zaśpiewaj".
3.4. Poprzez przystąpienie do Konkursu (tj. nadesłanie pracy konkursowej, o której mowa w niniejszym ustępie Regulaminu) Uczestnik Konkursu oświadcza, że:
a) nadesłana przez Uczestnika praca jest dziełem oryginalnym wyłącznego autorstwa Uczestnika, nie jest obciążona jakimkolwiek prawami osób trzecich, nie narusza jakichkolwiek praw osób trzecich, ani obowiązujących przepisów prawa, a Uczestnik Konkursu jest uprawniony do wyrażenia zgody, o której mowa w pkt b)-c) poniżej,
b) wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatora przesłanych utworów w całości lub we fragmentach, w tym także po dokonaniu przez Organizatora opracowania utworów (np. poprzez jego skrócenie, montaż z innymi utworami i dokonanie korekty edytorskiej i redakcyjnej) poprzez umieszczenie na serwerze internetowym na stronie www.edarling.pl oraz www.facebook.com/edarlingPL oraz rozpowszechnianie w publicznej sieci Internet również w ten sposób, aby pojedyncze osoby miały do niego dostęp w wybranym przez siebie miejscu i czasie; zgoda niniejsza obejmuje także prawo wykorzystania tekstu przez Organizatora w tworzonej przez niego bazie danych zawierającej w formie plików elektronicznych zawartość wszystkich stron internetowych serwisu www.edarling.pl, oraz prawo do nieograniczonego w czasie korzystania przez Organizatora z wyżej wymienionego utworu,
c) wyraża zgodę na nieodpłatne opublikowanie przez Organizatora zgłoszonych przez Uczestnika utworów, jednokrotnie lub wielokrotnie, w całości lub we fragmentach, w tym także po dokonaniu przez Organizatora dowolnego opracowania utworów (np. poprzez ich skrócenie i dokonanie korekty edytorskiej i redakcyjnej)

4. Zasady wyłaniania zwycięzców.
4.1. Konkurs zakończony zostanie wyłonieniem 3 laureatów, którzy otrzymają nagrody w postaci jednego z trzech dwuosobowych voucherów na weekend w centrum Spa w Nałęczowie.
4.2. Konkurs kończy się posiedzeniem Komisji Konkursowej, która wyłoni laureatów Konkursu, a następnie przyzna nagrody przewidziane niniejszym regulaminem.
4.3. Komisja Konkursowa będzie obradować w siedzibie Organizatora. W skład Komisji Konkursowej wchodzą 3 osoby delegowane przez Organizatora.

5. Nagrody.
5.1. Organizator opublikuje na stronie portalu oraz na stronie Facebook portalu eDarling l listę zwycięzców Konkursu wraz z wyróżnionymi tekstami, nagraniami audio lub rysunkami.
5.2. Organizator zawiadomi zwycięzców o wygranej poprzez umieszczenie w ciągu 30 dni od daty ukończenia Konkursu listy zwycięzców w sposób wskazany w ustępie 2 powyżej oraz drogą mailową na adres email podany przy rejestracji Uczestnika do Konkursu. Kod voucheru zostanie przesłany wraz z mailem informującym o wygranej w konkursie.
5.3. Jeden uczestnik Konkursu może otrzymać w ramach Konkursu tylko jedną nagrodę, przewidzianą niniejszym Regulaminem.
5.4. W przypadku braku odpowiedzi ze strony zwycięzcy na maila lub korespondencję pocztową Organizatora z pytaniem o potwierdzenie adresu na który nagroda ma być wysłana, w ciągu 14 dni od jej przesłanie, prawo zwycięzcy do wynagrodzenia wygasa. W przypadku braku potwierdzenia adresu wysłania nagrody w wyżej wymienionym terminie, nagroda pozostanie do dyspozycji Organizatora.

6. Postępowanie reklamacyjne.
6.1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Konkursem należy składać na piśmie wraz z uzasadnieniem do Organizatora na adres: Affinitas GmbH, Kohlfurter Straße 41/43, 10999 Berlin , z dopiskiem "Konkurs Polska", w terminie 14 (czternastu) dni od daty opublikowania listy zwycięzców - bezpośrednio lub listem poleconym (decyduje data stempla pocztowego).
6.2. Reklamacje przesłane po upływie terminu określonego w ustępie 6.1 niniejszego paragrafu nie będą rozpatrywane.
6.3. Reklamacje dotyczące Konkursu Organizator rozpatrywać będzie w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia ich otrzymania.
6.4. Decyzja Organizatora w sprawie reklamacji dotyczących Konkursu będzie ostateczna.

7. Ochrona danych osobowych.
7.1. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania i wydania nagrody na podstawie zgody, o której mowa w punkcie 3.3, ustęp d) Regulaminu .
7.2. Dane osobowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926.) Administratorem danych osobowych jest Affinitas GmbH.
7.3 Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 7.1. niniejszego paragrafu w związku z udziałem w Konkursie obejmuje publikację imienia wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje.
7.4 Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
7.5 Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, lecz ich niepodanie lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w Konkursie.

8. Postanowienia końcowe.
8.1. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem, zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
8.2. Wszelkie spory mogące wyniknąć między Organizatorem Konkursu a jego uczestnikami rozpatrywane będą przez sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-15, 15:19   kurs masaz tajski

nie jestem pewien, czy powinno sie reklamowac na forum portale randkowe, nawet, jesli w konkursie jest do wygrania pobyt w spa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklamy

Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż
Ostatnio na forumZapraszamy na FB