Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja na temat forum
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-01-29, 12:26   Dyskusja na temat forum

Zapraszamy do korzystania oraz dyskusji na temat forum. :)
 
 
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-19, 20:28   http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa

moj komputer znany jest z roznych himer, grymasow, humorow i emocji(np nie bylem w stanie zarejestrowac sie, bo wprowadzony kod nie byl rozpoznawany przez forum), to teraz mam problem w wysylaniem wypowiedzi.

Czesto musze kliknac 'wyslij' 20 czy 30 razy, zanim w koncu sie uprzejmie wpisze - po czym mnie automatycznie wylogowuje.

mozliwe, ze to tylko moj komputer, i niewiele da sie z nim cos zrobic i bede cierpiec, ale zastanawiam sie ilu innych uzytkownikow ma podobne problemy?

mozliwe, ze jesli powstanie podforum dla pacjentow/klientow, mozna dac im mozliwosc pisania bez koniecznosci rejestrowania sie. W innym wypadku, po kilku nieudanych probach rejestracji/pisania, zrezygnuja i pojda sobie gdzies indziej
  
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-20, 01:19   

Niestety narazie strona glowna jest tylko widoczna dla wszytkich. Linki do pod forum sa widoczne tylko po zarejstrowaniu lub zalogowaniu sie a to dlatego zeby grono udzielajacych i rejstrujacych roslo. W pozniejszym etapie odblokujemy forum i bedzie widoczne dla wszytkich.
 
 
michal

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-20, 21:02   

ja nie mam problemów, z logowaniem wszystko hasa :)

massagewarsaw- pomysły masz b. dobre tyle ze to są dopiero początki , wiemy ze każdy użytkownik, potencjalny pacjent jest na wage złota, ale niestety nikt z nas nie jest w stanie poświecić już teraz wystarczającej ilości czasu na wprowadzenie takich zmian.
Cierpliwości
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-03, 14:52   masaz warszawa

Karol napisał/a:
a to dlatego zeby grono udzielajacych i rejstrujacych roslo

wielu, po nieudanych probach rejestracji, nie zdecyduje sie na bezposredni kontakt a administratorem, zeby zarejestrowac 'recznie' (tak, jak zrobilem ja) - po prostu nigdy nie bedziesz wiedziec, ze byl problem z rejestracja czy pozniej z logowaniem.

jesli bylo by jedno podforum, gdzie mozna pisac bez rejestracji, mogli by oni zglosic uwagi
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-03, 17:32   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
a to dlatego zeby grono udzielajacych i rejstrujacych roslo

wielu, po nieudanych probach rejestracji, nie zdecyduje sie na bezposredni kontakt a administratorem, zeby zarejestrowac 'recznie' (tak, jak zrobilem ja) - po prostu nigdy nie bedziesz wiedziec, ze byl problem z rejestracja czy pozniej z logowaniem.

jesli bylo by jedno podforum, gdzie mozna pisac bez rejestracji, mogli by oni zglosic uwagi[/quote]
Dobry pomysł otworze dla wszystkich działy ogólne.
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-03, 23:15   

Działy:

Forum --> Ogólne
Masaż --> Informacje ogólne
Spa & Wellness --> Informacje ogólne


Zostały otwarte dla wszytkich mogą pisać nawet osoby nie zarejstrowane na forum. Jeśli zobacze że zacznie sie spam itd. Zamknę.
Pozdrawiam :)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-06, 10:50   masaz warszawa

michal napisał/a:
ja nie mam problemów, z logowaniem wszystko hasa :)

moje problemy z logowaniem ciagle istnieja - po kazdym poprawnym wpisaniu postu jestem automatycznie wylogowywany. Od wczoraj to nawet posty, wydawalo sie, zatwierdzone, po sprawdzeniu nie istnialy, nie zostaly poprawnie zapisane.

gdy wchodze na forum z zewnatrz, czesto nie jestem automatycznie logowany.

z wielu for, gdzie pisze, jedynie tutaj jest taki problem techniczny - wiec oprocz humorow mojej maszyny rowniez jest jakis problem z forumowym programem.

Funkcja 'usun post' nie dziala wlascicie - musze isc wczesniej do 'edytuj post' by nastepnie zaznaczyc pole 'usun'. Mozliwe, ze osoby proszone przez ciebie o usuniecie swego postu, po prostu nie radza sobie z tym problemem i praca ta spada na ciebie.

mozliwe, ze lepiej od razu przeniesc wpis we wlasciwe miejsce na forum - wlasciciel moze sie zdziwic przy nastepnej bytnosci na forum, ale latwo go odnajdzie przez funkcje 'pokaz moje posty'
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-06, 11:55   

Cholera ja nie mam żadnego z tych problemu, nawet jak się loguje na innym komputerze. Po sprawdzam to wszytko. Cały czas pracujemy nad forum.
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-08, 22:06   masaz warszawa

od wczoraj rana forum smiga mi bez problemow - cuda chodza po ludziach
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-09, 11:50   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
od wczoraj rana forum smiga mi bez problemow - cuda chodza po ludziach

Widzisz :) To dobrze :) Mam nadzieje że już tak będzie przez cały czas .. :)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 20:29   masaz warszawa

[quote="Karol"]Działy:
[b]Forum --> Ogólne
Masaż --> Informacje ogólne
Spa & Wellness --> Informacje ogólne[/b]

Zostały otwarte dla wszytkich mogą pisać nawet osoby nie zarejstrowane na forum.[/quote]
poniewaz czasami mnie nadal wylogowywuje, przez przypadek odkrylem, ze tylko podforum 'sprzet rehabilitacyjny' jest otwarte bez logowania, pozostale nie.

usunal bym wszystkie watki przesuniete.

podfora bardzo malo aktywne, jak 'nowosci - masaze', tymczasowo bym ukryl (wszystkie tematy tam umieszczone powinny byc zamieszczone gdzies indziej). Gdy pojawi sie juz kilka watkow z nowosci w masazu w innych podforach, wtedy dopiero przeniosl bym te watki do na nowo odkrytego podforum 'nowosci - masze'.

podforum "regulamin" wlaczyl bym do 'ogolne' lub 'sprawy forum'.

zrezygnowal byl z przypinania duzej ilosci watkow
  
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-13, 20:52   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
poniewaz czasami mnie nadal wylogowywuje, przez przypadek odkrylem, ze tylko podforum 'sprzet rehabilitacyjny' jest otwarte bez logowania, pozostale nie.


Zrobiłem jednak ze pisać mogą tylko i wyłącznie osoby zarejestrowane, coś za coś. Im więcej osób się rejestruje tym lepiej :) Jak juz na prawdę forum się rozrośnie wtedy udostępnimy. :)

massagewarsaw napisał/a:
usunal byl wszystkie watki przesuniete.

Nie mogę usunąć ponieważ jak je usunę to usunę cały wątek nawet jak jest przesunięty! :)

massagewarsaw napisał/a:
podfora bardzo malo aktywne, jak 'nowosci - masaze', tymczasowo bym ukryl (wszystkie tematy tam umieszczone powinny byc zamieszczone gdzies indziej). Gdy pojawi sie juz kilka watkow z nowosci w masazu w innych podforach, wtedy dopiero przeniosl bym te watki do na nowo odkrytego podforum 'nowosci - masze'.


Specjalnie to forum przeniosłem na dół żeby forumowicze się nie gubili, za jakiś czas dużo będzie nowości, niech sobie będzie. Konkurs nie długo rusza wiosenny wiec to już nowość.

massagewarsaw napisał/a:
podforum "regulamin" wlaczyl bym do 'ogolne' lub 'sprawy forum'.


Regulamin musi być widoczny i musze nad regulamin popracować. Sprawy forum oraz temat Ogólne walał bym żeby było oddzielnie bo później się zrobi jeden wielki bałagan :)

massagewarsaw napisał/a:
zrezygnowal byl z przypinania duzej ilosci watkow.


Tu masz racje musze się ograniczyć i tylko bardzo ważne watki poprzypinam :)

Dzięki wielkie za sugestie. :oops: :D
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-22, 01:11   

Uadło się naprawić czas. Mam nadzieję że już teraz będzie się dobrze wyswietlał. Spędziecie forumowicze miłe czas na forum hehe :)

W dalszej kolejności będą robione profile aby można było wpisać numer gg.

Pozdrawiam
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-27, 14:18   masaz warszawa

a moze tez by dalo rade, w jakiejs przyszlosci, utworzyc link z nazwy uzytkownika do jego profilu - na razie nie ma tam aktywnego linku, ale gdy sie najedzie strzalka na imie, to zmienia sie ona w reke (tak, jakby istnial tam aktywny link).

podobnie mozna by zrobic w spisie uzytkownikow http://www.forum.e-masaz.pl/memberlist.php

takie aktywne linki ulatwiaja poruszanie sie po forum
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB