Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szeroki stół powyżej 70cm
Autor Wiadomość
dzwiek

Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-05-11, 17:24   Szeroki stół powyżej 70cm

Serdecznie witam :-)

Bardzo proszę o pomoc przy wyborze stołu do masażu dźwiękiem. Zależy mi na tym, by stół był szeroki(70cm to jeszcze za mało) i najlepiej niedrogi.

Wiele radości z rozkwitającej wiosny :-) !
 
     
Linki sponsorowane
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2010-05-11, 18:41   

Co to znaczy masaż dźwiękiem?? Misy czy kamertony?? powinieneś szukać stołu do reiki, są zwykle nieco szersze . Tym niemniej stoły o wymiarach nietypowych sa oczywiście droższe.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-05-11, 19:57   kurs masaz tajski

jeszcze 2 lata temu byly stoly 75cm z chin, ale teraz co najwyzej 65, bo tamte byly za ciezkie na stol przenosmy (16 do 21kg) - moze trafisz na allegro uzywany.

Producenci moga tez miec na stanie jakis stol na zamowienie, ktory im nie poszedl albo stary model czy tez pokazowy.

w innym przypadku stol na zamowienie - cena wyzsza. Ale jesli wezmiesz model zupelnie najprostrzy (bez oparcia na plecy, otworu twarzowego, bez regulowanej wysokosci, w podrzedna pianka - bo i tak stol bardzo wygodny - i bez zadnych innych niepotrzebnych ci dodatkow), to mozesz negocjowac cene.

kontaktuj sie ze wszystkimi producentami.

jesli nie jest ci potrzebny przenosny, to zamow u slusarza rame, a mate z gabki obszyta skaja czy materac do cwiczen gimnastycznych osobno. Zdolny slusarz (i drozszy) zrobi ci nawet skladany, wtedy materac lamany, jak do shiatsu/tajskiego.
 
     
dzwiek

Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-05-11, 20:27   

dino100 napisał/a:
Co to znaczy masaż dźwiękiem?? Misy czy kamertony?? powinieneś szukać stołu do reiki, są zwykle nieco szersze . Tym niemniej stoły o wymiarach nietypowych sa oczywiście droższe.


Misy.

Dziękuję za wskazówki i otwieram się na kolejne.

[ Dodano: 2010-08-25, 22:03 ]
Prześledziłem mnóstwo ofert na allegro i różnych firm, wracam z nieco większą wiedzą i dalszymi pytaniami :)

Stół nie musi być szczególnie szeroki, ważne jednak, by w okolicach dłoni było trochę więcej miejsca. Aby uzyskać kilka centymetrów, przydałyby się regulowane podłokietniki boczne, które można by podłożyć pod dłonie. Na allegro znalazłem bardzo dobrą ofertę odnośnie chińskiego stołu 3 segmentowego, wszedłem na stronkę sprzedawcy(skytrax-pl) - http://medimas.pl/skladaneprze.html i stwierdziłem, że dwu segmentowy, drewniany, idealnie by mi pasował. Niestety, 2 segmentowych stołów nie posiada, a że kontakt ze sprzedawcą jest słabiutki(pomimo bardzo dobrych opinii na allegro), nie jestem pewien, czy kupować 3 segmentowy(kto wie, jak będzie zachowywał się w przypadku ewentualnej reklamacji).

Jeżeli ktoś jest mi w stanie pomóc, będę bardzo wdzięczny :)
Pozdrawiam serdecznie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-03, 11:15   kurs masaz tajski

3 czesciowy jest lepszy, bo mozesz posadzic klienta, jesli mu sie znudzi lezenie. Jest troche ciezszy, ale najwazniejsze, zeby byl w miare szeroki. Ponownie widze stoly okolo 70cm, pisza, ze tylko 12kg, cena do 300
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-10-06, 17:14   

Ofertę szerokich stołów znajdziesz tutaj: http://sklep.e-masaz.pl
 
     
Ernesta 

Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-06-06, 15:53   

Na stronie sklepu Ortmed znajdziesz dokładne parametry różnych stołów: http://www.ortmed.pl/stoly-rehabilitacyjne.html Dzięki rozbudowanym opisom łatwo się rozeznasz, który z nich będzie najlepszy. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB