Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szansa na przyjęcie
Autor Wiadomość
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2010-03-23, 13:59   Szansa na przyjęcie

Witam
Jestem tutaj nowy czego nie da się ukryć :)
Mój rocznik to 1988 i mam przerwe w nauce około 2,5 roku ponieważ mieszkam w Brukseli, ale chciałbym wrócić do Polski i zapisać się na Studium Masażu 2 letnie wieczorowe.

Możecie mi powiedzieć czy ta przerwa w nauce może mi pokrzyżować plany i będę miał ogromne problemy z dostaniem się do szkoły. I jak naprawde wygląda rekrutacja, moje świadectwo nie należy do najlepszych, ale powinienem nadrabiać to sprawnościa fizyczną (piłkarz 3ligowego zespołu)
Nie wiem od czego zacząć w szukaniu szkoły i składaniu dokumentów, wiadome odległość.

Chciałbym abyście powiedzieli do jakiej szkoły mogę przystąpić, miasta mam już wybrane.
Wrocław, 3miasto, Poznań. Dom mam na Mazurach więc może jest jakieś studium które moglibyście polecić np w Olsztynie.

Mam nadzieje że znajdzie ktoś chwilę czasu i pomoże dla mnie dokonaniu wyboru.
Pozdrawiam :) Adam
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-23, 14:41   kurs masaz tajski

przerwa w nauce 2.5 to nie problem, jesli masz do 26 lat, to masz bezplatna nauke. Rozumie, ze chcesz technika wieczorowo - jest bardzo niewiele takich kierunkow, wiec rzeczywiscie szukaj w kilku miastach, zaczynajac od olsztyna, trojmiasta - jak najblizej domu. Szukaj w szkolach medycznych, w kazdym wiekszym miescie jest co najmniej jedna. Jest ich w polsce 80 i moze znajdziesz ich spis, moze na stronie ministerstwa.

mozesz skladac papiery do kilku szkol na raz, oprocz naboru wrzesniowego, niektore szkoly maja rowniez nabor lutowy. Na wrzesien papiery do konca kwietnia.

nie znam systemu punktowania, wyniki na swiadectwach sa takie, jakie sa, wiec musisz zrobic dobre wrazenie na rozmowie kwalifikacyjnej.

za pomoca internetu mozesz znalesc wszystkie informacje i zalatwic wiele spraw.
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2010-03-23, 16:13   

Tak mam 22 lata. Znalazłem 10 szkół które wydają mi się w porządku i mają opcje szkolenia wieczorowego. Tw do końca kwietnia muszę powysyłać dokumenty tak? A telefonicznie mogę coś ustalić? Jest to możliwe? Jeżeli nie to sporo pieniędzy wydam na same zdjęcia, niektóre szkoły wymagają np 5 a składając a wysyłając je do 10 szkół to trochę wyniesie... :)

A Może sam mógłbyś podsunąć jakąś pewną szkołę do której złożyć dokumenty. Wiadome jakbym miał jeździć po całej Polsce na rozmowy kwalifikacyjne to... delikatna Utopia.

I Jeszcze jedna prośba. Gdzie mogę znaleźć przykładowo najczęściej zadawne pytania na rozmowie i jak ona wygląda. Do czego muszę przyłożyć największą uwagę itp :)

Jeszcze raz wielkie Dzięki:) i przepraszam jeśli za dużo wymagam :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-23, 16:20   kurs masaz tajski

wszystko mozesz zalatwic przez net (nawet bezplatne rozmowy do polski). Zdjecia mozesz zeskanowac i wydrukowac na dobrym kartonie kredowanym).

poniewaz, jak przypuszczasz, masz mniejsze szanse niz inni, to skladaj w wiekszej ilosci szkol. Jesli sie nie zalapiesz na wrzesien, to opoznisz nauke nawet o rok.

na stronach szkol powinno byc o egzaminach, sprawdz np krakowska szkole masazu na krolewskiej, maja tam duzo info.
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2010-03-24, 13:37   

Krakowksa Szkoła Masazu, o ile wiem, nie prowadzi trybu wieczorowego. Z czystym sumieniem polecam natomiast studium "Plejada/Novum" w Gdańsku
http://www.eck.com.pl/sites/menu/27.xhtml
W tegorocznej lutowej sesji egzaminacyjnej (zaczynają także od II semestru, więc i kończą wtedy) mieli 100% zdawalności.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-24, 13:44   kurs masaz tajski

tak, w krakowie maja dobrze opisane warunki przyjecia, dlatego podalem jako zrodlo. Nie znalazlem takich informacji na innych stronach. Warunki przyjecia sa podobne we wszystkich szkolach
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2010-03-25, 13:04   

DIno wiesz ten tryb wieczorowy jest zbyt słaby. Piatek i sobota zdecydowanie nie. Znalazłem 8 szkół do których idę właśnie dzwonić i i pytać się i szczegóły. Jeżeli chodzi o system wieczorowy, najlepszym rozwiązaniem byłyby przynajmniej 4 dni w tygodniu.

Wie ktoś coś :) o tej szkole http://www.educentrum.com.pl/index.html lub http://www.sp1oz.wrotapod...asaz_rekrut.htm :)
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB