Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Zarobki w gabinetach SPA
Autor Wiadomość
Joanna

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Wrocław, Zielona Góra, Bytom
Wysłany: 2008-02-21, 10:55   Zarobki w gabinetach SPA

Ile zarabia sie w gabinetach SPA? Czy ktoś mogłby mi powiedziec? Niedlugo czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna wlaśnie w gabinecie SPA i nie wiem jaką stawkę netto podać. Pomóżcie.

Pozdrawiam.
 
 
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-21, 11:11   Re: Zarobki w gabinetach SPA

Joanna napisał/a:
Ile zarabia sie w gabinetach SPA? Czy ktoś mogłby mi powiedziec? Niedlugo czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna wlaśnie w gabinecie SPA i nie wiem jaką stawkę netto podać. Pomóżcie.

Koleżanka pracowała rok temu w takim hotelu nad morzem i zarabiała cos w okolicach 10 zł za godzinę. Różne rzeczy robiła począwszy od masażu skończywszy na rożnego rodzaju zabiegach spa. A ty już wiesz co mniej więcej będziesz robiła? Jeśli masowała cały czas to ja o dużo większą stawek powalczył.
 
 
Joanna

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Wrocław, Zielona Góra, Bytom
Wysłany: 2008-02-21, 11:17   

Na razie, z tego co sie dowiedzialam, mialabym pracowac na urządzeniu wspomagającym odchudzanie, masaze sporadycznie. Jednak w miare zwiększania sie ilości klientów na masaże tradycyjne (nie na owym urządzeniu) bede tez używała swoich rąk. Więc tak naprawde nie wiem, jaką stawke podac i i jestem w kropce :( A nikt z moich znajomych nie pracuje w takowym gabinecie i nie mam żadnego punktu zaczepienia.
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-21, 11:52   

Joanna napisał/a:
Na razie, z tego co sie dowiedzialam, mialabym pracowac na urządzeniu wspomagającym odchudzanie, masaze sporadycznie. Jednak w miare zwiększania sie ilości klientów na masaże tradycyjne (nie na owym urządzeniu) bede tez używała swoich rąk. Więc tak naprawde nie wiem, jaką stawke podac i i jestem w kropce :( A nikt z moich znajomych nie pracuje w takowym gabinecie i nie mam żadnego punktu zaczepienia.


Cieżko teraz powiedzieć. Może nic nie mów i poczekaj jaka oni ci stawkę zaproponują a potem możesz negocjować. :D Poczekajmy może ktoś jeszcze na forum sie odezwie w twojej sprawie :)

Pozdrawiam
 
 
michal

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-21, 17:02   

powiedz 15 -20 . bedzie z czego zchodzic :)
 
 
TK


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: 3city
Wysłany: 2008-02-21, 21:08   

Myślę, że 10 zł/h netto to akceptowalne minimum...
 
 
arechmal

Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-02-23, 20:51   

witam.ja pracuje juz 3 lata w spa i niestety zarabiam 7 zl netto niestety!!!a bardzo duzo masuje.dodam tylko ze jestem mgr fizjoterapii i uwazam ze to jest zdecydowanie za malo!!!
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-24, 15:21   

arechmal napisał/a:
witam.ja pracuje juz 3 lata w spa i niestety zarabiam 7 zl netto niestety!!!a bardzo duzo masuje.dodam tylko ze jestem mgr fizjoterapii i uwazam ze to jest zdecydowanie za malo!!!

To nie źle, ciekawe ile biorą za masaż normalnie ? A tobie daja tylko 7 zł okropne. :shock:
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-02-24, 16:02   masaz warszawa

w warszawie w szkole masazu i gabinecie spa 6zl/h, ale osoba byla zza wschodniej granicy, to moze dlatego. Oprocz uczenia, to wykonywala zabiegi albo pracowala w recepcji - wiec sie nie obijala. Gabinet za 1.5h liczy 120zl, wiec dla wlasciciela zloty interes.
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-24, 20:21   

Dokładnie dla właściciela złoty interes. Dla pracownika obóz pracy
 
 
Joanna

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Wrocław, Zielona Góra, Bytom
Wysłany: 2008-03-05, 10:12   

Jestem ciekawa jakie stawki są w hotelach górskich :D Orientuje sie ktoś?
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-05, 10:47   masaz warszawa

w gorach, tak jak nad morzem, to praca sezonowa, gdy sa turysci (zima w gorach, lato nad morzem).

w zwiazku z tym, mozna liczyc na troche wieksze stawki i napiwki.

problem w tym, ze nie wyrabiasz sobie zawodowej renomy i nie rozszerzasz swojej bazy klientow, jesli w przyszlosci planujesz otworzyc swoj wlasny gabinet.
 
 
ag@ta

Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-03-12, 20:25   

hello
ja pracuje jako masazysta i zarabiam 6zl/h i dodatkowo mam jeszcze 30% od kwoty masazu.to jest moja pierwsza praca na tym stanowisku wiec nie narzekam.bynajmniej mam jakis start w tym kierunku :D
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 15:15   masaz warszawa

to calkiem niezle warunki pracy - jak wspomnialem, znana mi nauczycielka masazu i terapeutka w jednej z warszawskich szkol, dostawala tylko gole 6zl/h, bez prowizji od zabiegow.

widzialem oferty pracy w granicach 10zl/h, bez prowizji, w klubie fitness w warszawskim hotelu (oprocz zabiegow, pomoc gosciom ze sprzetem)
 
 
pawel

Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-03-17, 18:38   

ja pracowalem w SPA i dostawalem 6 zł za 15 minut masazu czyli 24 za gdzine 5 minut przerwy co masaz, 30 minutowy 12zł i 10 minut przerwy no i godziny 24 zł i 15 minut przerwy. praca tylko w weekendy i ewentualnie w tygodniu na dojazdy, ogolnie warunki super. ale w tym samym osrodku pracownicy ktorzy byli zatrudnieni na stale zarabiali 1100....
wnioski do wyciagniecia dla Was
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB