Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowy masaż w Słupsku dla każdego
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-06-21, 09:53   Darmowy masaż w Słupsku dla każdego

http://www.gp24.pl/apps/p...LUPSK/482455228

Piotr Kawałek

Tysiące słupszczan skorzystało z bezpłatnych zabiegów, które oferuje nowy salon sprzedaży łóżek leczniczych. W ten nietypowy sposób firma zachęca do kupna swojego produktu. Słupscy lekarze sceptycznie się o nim wypowiadają

Przed salonem firmy Ceragem przy ul. Wojska Polskiego codziennie ustawia się kolejka chętnych na trwający 40 minut zabieg na leczniczym łóżku masującym. Ludzie nie kryją zachwytu. - Po zabiegu czuję się cudownie, mijają dolegliwości - mówi Gabriela Mackus ze Słupska, która z darmowej usługi skorzystała już ponad 30 razy.

Nie trzeba się rejestrować, płacić ani nawet przynosić książeczek zdrowia. - Jestem już tu 54. raz - mówi Konrad Kowalczyk ze Słupska. - Polecam zabiegi każdemu, są darmowe a panie z obsługi bardzo miłe.

Tajemnicą dobrego samopoczucia klientów firmy jest jej produkt - lecznicze łóżko masujące, wynalazek rodem z Korei Południowej.

Gdy część osób leży na łóżkach masujących, inni czekają na swoją kolej. W tym czasie pracownik wyjaśnia działanie łóżka i prowadzi krótką rozgrzewkę, która ma rozruszać mięśnie.

- Tak wygląda marketing naszej firmy na całym świecie - mówi Włodzimierz Tomaszewski, pełnomocnik firmy.

- Klienci mogą bezpłatnie testować łóżko, jak długo chcą, ale tylko raz dziennie, nie naciskamy na kupno.

Według producenta łóżko pomaga na wiele schorzeń przede wszystkim na kręgosłup, masaż ma pobudzać organizm do samoleczenia. Wykorzystuje m.in. akupresurę, promienie podczerwone i masaż.

Jednak słupscy lekarze z oddziału rehabilitacyjnego słupskiego szpitala sceptycznie się na ten temat wypowiadają. - Pacjenci pytają nas o opinię - mówi Edward Pokorny, lekarz. - Nie znamy tego produktu i nic na jego temat nie możemy powiedzieć. Jednak z praktyki lekarskiej wiem, że jeżeli coś działa na wszystko, to znaczy, że nie działa na nic.

Łóżko przetestowali za to lekarze ze szpitala w Białymstoku, którzy wydali firmie pozytywną opinię. - Pacjenci czuli wyraźną poprawę stanu zdrowia, mijały dolegliwości kręgosłupa, szczególnie części lędźwiowej - mówi Danuta Pietrzak, ordynator oddziału rehabilitacyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. - Tylko w kilku przypadkach nastąpiło nasilenie bólu, jednak w 95 procentach przypadków łóżko pomagało naszym pacjentom.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-06-21, 09:55   masaz tajski

komentarze z ichniego forum:

"Doktorku co z tobą.Nie mamy możliwości zapoznać się z łóżkiem i od razu BE.?
Może wypróbować i wydać opinię. "

"zkoda nawet tam zaglądać. Tłum i ścisk chętnych. A "schorowane babcie" chciały mnie żywcem rozszarpać, że niby bez kolejki wchodzę! A ja biedny tylko w celach turystycznych tam zajrzeć chciałem."

"ja sobie odpuszcze,podobno smierdzi tam potem jak cholera,CIEKAWE czy dezynfekują lozka po kazdym ,ja tam grzybicy nie chce"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB