Każda osoba powinna podjąc własną decyzję. Jednak moim zdaniem nie jest to absolutnie zbędny wydatek:
ubezpieczenie takie wiele nie kosztuje bez znaczenia czy decydujemy sie na ubezpieczenie grupowe czy na ubezpieczenie indywidualne
jest to poduszka bezpieczeństwa w trudnej sytuacji życiowej
jeśli stracimy pracę czy jeśli ulegniemy wypadkowi dostaniemy pieniadze, które można przeznaczyć na spłątę kredytu albo na leczenie
rodzina po naszej śmierci również może dostać spore odszkodowanie.
Kropkaa
Dołączył: 13 Mar 2019 Posty: 3 Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-04-18, 17:04
Mam to szczęście, że jestem objęta grupowym ubezpieczeniem na życie w mojej pracy. Natomiast uważam, że generalnie ubezpieczenia, to bardzo dobra rzecz. Kiedy budowaliśmy dom, to od początku go ubezpieczaliśmy, bo nigdy nie wiadomo kiedy przytrafi się włamanie czy pożar. Tak samo uważam, że trzeba zabezpieczać dom czy mieszkanie przed złodziejami, dlatego zdecydowaliśmy się kupić instalację alarmową w sklepie Fonex.
betsa
Dołączyła: 08 Maj 2019 Posty: 24 Skąd: Warszawa
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były
zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane.
Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12