Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Stoły do masażu
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-13, 12:07   Stoły do masażu

Pełna ofertę stołów, leżanek do masażu znajdziecie na stronie http://sklep.e-masaz.pl
 
 
Linki sponsorowane
Marcin Baran


Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 25
Wysłany: 2008-04-09, 18:57   

Nowością niewątpliwie są stoły zaokrąglone!!!!

Tyle się mówi o ergonomii w masażu czy to jest przełom w masażach!!!

http://sklep.e-masaz.pl

Czekam na wasze opinie!!!!
 
 
Zielona0 

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 19
Skąd: Iława
Wysłany: 2008-04-09, 20:53   

Całkiem ciekawe te stoły, ale moim zdaniem najważniejsze żeby były stabilne i solidne (i jak są składane to jeszcze żeby nie były takie ciężkie :) - ostatanio targałam swój na 4 piętro i jak w końcu doniosłam to myślałam, że umrę na schodach! hehe). Widzę, że nawet te okrągłe nie są takie drogie, ale jak się już kupi stół to mka się go na lata (chyba, że ktoś je zmienia gdy nowa moda nadejdzie :) )

Pozdrawiam
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-04-09, 21:58   masaz warszawa

tak, inwestycja w stol (dobry) jest na lata - warto wybrac nowy model, drozszy, niz malo chodliwy, starszy.

jesli chodzi o stoly przenosne, ktore dominuja wspolczesny rynek, profesjonalnym standartem sa stoly zawieszone na kablach (czyli 4 nogi - a nie 6 czy 8 jak w stolach sprzed paru lat). Sa one zdecydowanie bardziej stabile i lzejsze (mniej nog).

waga jest rownie wazna - za zachodzie robione sa na zamowienie stoly, ktore waza tylko 6.5kg (na takie cacko trzeba wydac 3500zl). Nawet, jesli taki stol nie jest doskonaly, np ma niewiele gabki, to kazdy kilogram zrzucony z ramienia zapracowanego masazysty sie liczy. Sa oczywiscie wozki i jesli kupowac to dobry, markowy - najlepiej wybrac w sklepie dla podrozujacych, porownac ze soba rozne modele, niz kupowac w ciemno razem ze stolem.
 
 
Adzia 

Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Kępno
Wysłany: 2008-12-04, 14:05   

witam!!!
mam pytanie ukończyłam kurs masażu i studia fizjo. Chciałabym zakupić stół do masażu ale nie wiem jakiej firmy i jaki stół jest najlepszy... chodzi mi o to czy lepiej kupić stół u którego podnosi się tylko jedna część czy taki na którym można ustawić pacjenta w różnych pozycjach. Zależy mi także na stole który będzie lekki a jednocześnie wytrzymały... znalazłam jeden i od kilku osób słyszałam że mają te stoły i są zadowoleni.... oto jego aukcja http://www.allegro.pl/ite...c_od_omnes.html
Bardzo proszę o komentarze co do niego no i oczywiście o pomoc
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-04, 14:23   masaz warszawa

stol wyglada bardzo dobry dla fizjo i niezla cena, chociaz sprzedawca nie jest producentem ani nie ma obeznania ze stolami (srubki na nogach na kilku zdjeciach wstawil tak, ze mozna sobie poranic lydki).

za bajerancki stol placisz i i kazdy bajer to dodatkowy ciezar na ramieniu - jako profesjonalistka wiesz juz, czy te bajery sa dla ciebie uzyteczne.

jak masz rekomendacje znajomych, to kupuj. Jesli kupicie kilka stolow za jednym zamachem, to dostaniecie znizke
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-12-08, 22:01   

za 900 zł to chyab habysa jakis stoł mozna kupić, a ogolnie produkty maja tam spoko :)

jakos jak ja patrze na taki stoł co sie gnie we wszystkie strony to nie przemawia on do mnie :) napewno sporo na stabilnosci traci i szybciej sie cos popsuje z tych ruchomych czesci :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-11, 08:35   masaz warszawa

to "giecie sie na rozne strony" jest przydatne w niektorych technikach. Stoly takie sa zaprojektowane pod konkretna terapie i z reguly robione na zamowienie.
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-12-11, 18:34   

równie dobrze mozna chyab tez sylwetke kształtowac klinami wałkami etc?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-11, 18:41   masaz warszawa

jest terapia positional release, gdzie uzywa sie wlasnie wieloplaszczyznowego stolu a nie walkow, ktore sie ruszaja.

stoly takie sa produkowane, bo jest na nie zapotrzebowanie, choc sa drozsze od prostrzych stolow produkowanych masowo.
 
     
Krzysztof1111

Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-10-22, 01:18   Witam Wszystkich

Witam wszystkich mam zamiar kupić stół składany do masażu i mam zasadnicze pytanie jaki wybrać jakiej firmy i na co zwrócić uwagę. Ofert jest bardzo dużo no i wiadomo zróżnicowanych cenowo .
poproszę o radę doświadczonych masażystów :)
poproszę o odp na krzycho-32@wp.pl

pozdrawiam

Krzycho z Lublina
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-22, 01:26   masaz tajski

przenioslem tutaj twoj watek, bo jest juz troche info. Rowniez poszperaj po forum sprzetu rehabilitacyjnego, bylo pare innych watkow, np
tanie stoly http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=451
stoly mov http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=195
jaki stol http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=85
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-12-03, 11:50   

hej szukam stolu do masazu chcialbym jezdzic do klienta prosze pomozcie w wyborze.
szukalem po forach , allegro przegladalem rozne strony z firmami.Wiem ze wazne jest ile dana firma istnieje na rynku,jedni pisza ze stoly drewniane piszcza, a drudzy ze aluminiowe nie sa takie dobre.
Napewno nie dysponuje taka kwota by sobie pozwolic na habysa pomozcie cos przy wyborze czym sie kierowac, co byloby dobre na poczatek
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-12-03, 14:51   kurs masaz tajski

drewniane stoly przenosne po jakims czasie moga zaczac piszczec, smarowanie moze troche pomoc. Stoly aluminiowe sa mniej estetyczne, niz drewniane, ale przy stolach przenosnych to jest mniej wazne, bo chodzi o funkcjonalnosc, a nie wyglad.

jakie sa twoje wymagania i co do tej pory znalazles?

jesli do tej pory niz nie ma na allegro, to poluj, predzej czy pozniej cos sie pojawi - wez tez pod uwage stoly uzywane.
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-12-05, 12:35   

Widziałem na allegro różne stoły po bardzo przystępnych cenach ok. 300zł lub 400zł
ja dysponuje gdzieś kwotą w granicach 500zł widziałem taki stół magneto II nie jest on tym z najtańszych ale jest drewniany wygląda bardzo solidnie, firma też działa od kilku lat i użytkownicy są zadowoleni czy taki stół byłby wystarczający na początek?
na razie skończyłem kurs masażu antycellulitowego i odchudzającego chciałbym jeszcze zrobić releksacyjny a następnie spróbować szczęścia w kontakcie z klientem słyszałem również że do takiego typu masażu jest wybrać lepiej stół szerszy niż standardowe i aluminiowe bo ponoć są stabilniejsze ale myślę że to również ma wpływ na ciężar i poźniej trza targać na pięterko proszę o komentarze, instrukcje wasze zdania:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB