Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Botoks okolice Rzeszowa
Autor Wiadomość
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-26, 08:03   Botoks okolice Rzeszowa

Szukam skutecznej metody na zmarszczki, jestem po 40 i to już czas aby o siebie zadbać, proszę o rady kobiet po zastosowaniu botoxu jak długo nie zmagały się z problemem zmarszczek i gdzie polecacie wykonać taki zabieg W Rzeszowie albo okolicach?
 
     
Linki sponsorowane
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-07-26, 10:43   

Botoks jest najlepszy na zmarszczki mimiczne. Paraliżuje on nerwy odpowiedzialne za ruchy mięśni. Dzięki temu nie możesz na przykład zmarszczyćz czoła czy oczu.Tak wieć wygłądzaja się stare zmarszczki.

W Rzeszowie zapisz się do doktor Szczepańskiej. Jest bardzo delikatna, zna się na rzeczy oraz ma swoj gabinet na ulicy Grabskiego.

Zresztą ma wiele róznych zabiegów tak wiec powinna Ci doradzić jaki będzie najlepszy!
https://drszczepanska-ame.pl/zabiegi/botox-wygladzanie-zmarszczek-botoksem/
  
 
     
agus123

Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 27
Wysłany: 2018-07-26, 20:51   

We Wrocławiu zdecydowanie warto w klice https://lukaszmichalak.pl/ jeśli to nie problem, to tam się umawiaj bo maja świetne opinie i masz gwarancje jakości usługi
 
     
Barwinek32 

Wiek: 25
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-07-27, 07:43   

Może zamiast botoksu lepiej rozważać inne - mniej inwazyjne zabiegi? Aktualnie medycyna estetyczna oferuje naprawdę wiele.
 
     
frania 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Gru 2017
Posty: 43
Wysłany: 2018-08-27, 22:38   

Botoks to bardzo dobra metoda na zwalczanie zmarszczek i wcale nie jest aż tak bardzo inwazyjna, to również element medycyny estetycznej i śmiało można ją bezpiecznie stosować. Moja siostra regularnie decyduje się na zabiegi z wykorzystaniem botoksu i jest bardzo zadowolone. Sądzę, że warto spróbować!
Najlepiej, jak po prostu udasz się do gabinetu medycyny estetycznej i sprawdzisz oferty. Ja na zmarszczki stosuję laseroterapię i bardzo jestem zadowolona z efektów.
Zerknij na stronę gabinetu medycyny estetycznej Panekclinic: http://panekclinic.pl/laseroterapia/
 
     
sylwia4012

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 41
Wysłany: 2019-02-24, 17:50   

Akurat na zmarszczki jest sporo dobrych zabiegów, zależy jakie okolice twarzy/szyi Ci się nie podobają. Zapisz sie na konsultację w https://magicznaklinika.pl/ , zobaczą, zlecą badania, porozmawiają i zadecydujecie razem, co jest dla Ciebie najbardziej korzystne
 
     
agus123

Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 27
Wysłany: 2019-02-26, 18:33   

W Gdyni chyba jest Magiczna Klinika o ile dobrze kojarzę, bo koleżanka robiła tam zabieg korekty nosa, modelowania z użyciem kwasu hialuronowego. Bardzo chwaliła specjalistów, podejście i strasznie zadowolona była z efektu, mimo że bez skalpela :)
 
     
sylwia4012

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 41
Wysłany: 2019-02-26, 20:08   

Oczywiście, że bez ingerencji poważnej da się uzyskać mega efekty. Dla dr Świercza nie ma rzeczy niemozliwych i spokojnie można mu się poddać - wie co robi. Inni specjaliści tez mają wysokie kwalifikacje i świetne referencje.
 
     
agus123

Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 27
Wysłany: 2021-06-18, 15:38   

Teraz są tak nowoczesne metody poprawiania urody, że wcale nie trzeba iść pod nóż, aby móc lepiej wyglądać. Także wcale się nie dziwie, że tak wiele kobiet korzysta z medycyny estetycznej, szczególnie że ceny są naprawdę przystępne w klinikach :)
 
     
sylwia4012

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 41
Wysłany: 2021-11-15, 18:22   

Dokładnie tak. Botoks na przykład - bardzo fajnie się sprawdza. Zwłaszcza przy tych pierwszych zmarszczkach. Świetnie wygładza. Koleżanka robi u siebie w Magicznej Klinice w Bydgoszczy i zawsze rewelacyjnie wygląda.
 
     
agus123

Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 27
Wysłany: 2021-11-24, 19:09   

Sylwia4012, możesz powiedzieć coś więcej? Jaki konkretnie zabieg wykonywała Twoja koleżanka? Bo wiele dobrego czytałam o niciach liftingujących PDO. Widziałam, że Magiczna Klinika w Bydgoszczy ma je w ofercie, jak każdy ich oddział. Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby skóra była jędrna.
 
     
sylwia4012

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 41
Wysłany: 2021-11-24, 19:11   

Wiem, że koleżanka też korzystała z nici liftingujących i efekt widać gołym okiem. Jej skóra jest gładka, jędrna. Podobno zabieg można też powtarzać, chociaż u niej efekt utrzymuje się już kilkanaście tygodni. Warto skorzystać, bo nie płaciła dużo, a jest mega zadowolona.
 
     
agus123

Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 27
Wysłany: 2021-11-24, 20:02   

A wiesz może jeszcze, jak długo utrzymuje się efekt i czy rekonwalescencja trwa długo? Bo to, co piszesz brzmi całkiem ciekawie. Jestem też ciekawa innych zabiegów. Takich jak botox czy wypełnianie ust.
 
     
sylwia4012

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 41
Wysłany: 2021-11-24, 20:05   

Efekt podobno utrzymuje się długo, nawet rok. Wiadomo, że wszystko zależy od organizmu i skóry. Myślę, że najlepiej zrobisz, jak przedzwonisz do Magicznej Kliniki i umówisz się na konsultacje. Na pewno Ci lepiej doradzą niż ja.
 
     
agus123

Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 27
Wysłany: 2021-11-25, 10:58   

Dzięki za pomoc, ale w sumie ciągle mam milion pytań. Wspominałaś wcześniej o botoxie? On jest lepszy na pierwsze zmarszczki? Bo ja już jestem nastawiona na nicie liftingujące, ale może lepszy dla mnie na razie będzie botox. Jestem po 30. Co o tym myślisz?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB