Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jak często chodzicie do salonów piękności?
Autor Wiadomość
torpa21 


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lis 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-11-05, 21:09   Jak często chodzicie do salonów piękności?

chodzice do salonów piękności na zabiegi upiększające, ujędrniające itp. ciało, twarz? Jeśli tak to jak często?
 
     
Linki sponsorowane
luxye

Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-11-07, 13:56   

Staram się raz w miesiącu :)
 
     
dorota1

Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-11-24, 16:32   

staram się chodzi przynajmniej raz w miesiącu. Każdemu należy się chwila odpoczynku i relaksu
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-18, 12:57   

Myślę,ze wiele zależy od wieku kobiety ;) O ile nastolatki do takich miejsc chodzą rzadko to jednak kobiety w pewnym wieku zauważają,że ich stan cery się zmienia. I jednak taka wizyta potrafi czasami zdziałac cuda. Polecam jednak zdecydować sie na profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonują zabiegi, które rzeczywiście są w stanie dać dobre efekty. Z zabiegów polecam:

botoks - szczególnie na lwią zmarszczkę
osocze bogatopłytkowe - jest w stanie znacznie ożywić cerę
oraz oczywiscie cykl mezoterapii igłowej

Mogę również polecić dobrą klinikę w Krakowie, w której wykonacie wszystkie te zabiegi: https://www.mttestetica.pl/
 
     
michalka

Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-02-20, 14:55   

Zdecydowanie za rzadko! Staram się chodzić raz na dwa-trzy miesiące, ale też nie zawsze mi się to udaje
 
     
daga

Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 14
Wysłany: 2018-02-24, 10:18   

Oj, gdyby to było tylko możliwe to chodziłabym częściej. Niestety czasu brakuje, on przede wszystkim jest przeszkodą w tym bym mogła częściej korzystać z dobrodziejstw jakie ze sobą niosą wizyty w takich salonach piękności. Kiedy już raz się spróbuję i jest się zadowolonym tak jak ja jestem zadowolona po rewelacyjnym masażu zrobionym w salonie http://www.goodtimedayspa.eu/ to dopiero człowiek czuje się zrelaksowany i wypoczęty. Wspaniały relaks i odstresowanie się od codziennych problemów, najlepsze lekarstwo na zmęczenie. W ogóle ten salon jest tak elegancki, ma tak niesamowity wystrój i personel, który robi wszystko żeby można było wypocząć i wyjść z tego miejsca z jak najlepszym samopoczuciem. Wszystko co najlepsze dla ciała. Wychodząc po takich zabiegach robi się postanowienie, że się tu jeszcze wróci. Ja takie postanowienie zrobiłam i już sobie organizuje jeden wolny dzień na spędzenie tego dnia właśnie w tym salonie.
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-11-25, 12:36   

Kiedys nie chodziłam ale z wiekiem kiedy zaczełam zarabiać trochę wiecej i kiedy również zaczęłam dostrzegać u siebie efekty starzenia się, zaczęłam chodzić regularnie.... I widze że takie zabiegi maja o wiele lepsze efekty niż kremy czy inne sera jakie nakładamy sobie na twarz.... Szczególnie zadowolona jestem z zabiegu botoksu. Na jego temat narosło wiele mitów ale prawda jest taka, ze jesli macie problem ze zmarszczkami mimicznymi to jedynie botoks będzie w stanie pomóc..... https://klinikamagnuccy.pl/botoks/

Jest to mało skomplikowany zabieg i wcale nie boli bo igiełka do zabiegu jest mala.
 
     
wiosnazielona 

Dołączyła: 17 Kwi 2021
Posty: 37
Skąd: Krakow
Wysłany: 2022-02-10, 12:43   

nie :) robilam tylko permanentne brwi a reszte robie sama w domu takie moje mini spa :D
 
     
tetrus97 

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-20, 16:03   

Niestety, z upływem casu coraz częściej trzeba chodzić do salonów piękności. O dziwo, mężczyźni też są coraz częściej spotykanymi klientami.
 
     
chrupcia 

Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 50
Wysłany: 2022-02-22, 22:18   

wiosnazielona napisał/a:
nie :) robilam tylko permanentne brwi a reszte robie sama w domu takie moje mini spa :D


a czego np uzywasz? piling czy tarka na noge to tez jest spa? :D
 
     
wiosnazielona 

Dołączyła: 17 Kwi 2021
Posty: 37
Skąd: Krakow
Wysłany: 2022-02-25, 22:33   

hehe teoretycznie tak bo robisz kolo siebie :D ja na notino zamawiam rozne odzywki mleczka do ciala itd i robie sobie dzien dla mnie :D
 
     
chrupcia 

Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 50
Wysłany: 2022-02-26, 11:01   

a to ja nie mam tak czasu poswiecic godzine na mleczka balsamy i inne, wszystko robie w biegu bo mam 4 dzieci :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB