Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masażer głowy
Autor Wiadomość
amalatka

Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 12
Wysłany: 2008-04-18, 10:12   Masażer głowy

a co powiecie w tym temacie? na allegro jest tego multum, czy warto coś takiego zakupić i które jeśli już?
http://www.allegro.pl/sea...82owy&country=1

pozdrawiam
amalatka
 
 
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-04-18, 10:22   masaz warszawa

kazda zabawka, predzej czy pozniej, juz nie cieszy, a spowszednieje i nudzi. Za tylko troche wieksze pieniadze mozna isc ze swoim partnerem na kilkugodzinny kurs masazu glowy i twarzy, i miec domowy, prawie profesjonalny masaz nawet codziennie, przez nadchodzace lata. Nic nie da sie porownac i zastapic prostego, ludzkiego dotyku.

takie zabawki, jakkolwiek, moga byc urozmaiceniem domowego zabiegu, ale znowu, zeby sie szybko nie znudzily, powinny byc operowane nie przez siebie, ale przez masazyste, jako dodatek do innych technik masazu.
  
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-04-18, 23:30   Re: Masażer głowy

amalatka napisał/a:
a co powiecie w tym temacie? na allegro jest tego multum, czy warto coś takiego zakupić i które jeśli już?
http://www.allegro.pl/sea...82owy&country=1

pozdrawiam
amalatka

Badziewie! Nie poleca żadnego z takich urządzeń :roll:
 
 
michal

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-19, 17:47   

Mam takie urządzenie w domu służy do ubijania piany. :)

Jak już iść na kurs to lepiej dołożyć “kilka groszy” i wyuczyć się wykonywać masażu grzbietu przyda się na stare lata
 
 
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2008-04-20, 19:38   

michal napisał/a:
Mam takie urządzenie w domu służy do ubijania piany. :)


Niewygodne, spróbowałem :D
 
 
amalatka

Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 12
Wysłany: 2008-04-21, 06:55   

haha, mówicie do ubijania piany, nieźle nieźle, Polak potrafi:D

Po przeanalizowaniu waszych opinii doszłam do wniosku, że macie rację...masażysta powinien pracować rączkami:)
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-04-21, 19:38   

amalatka napisał/a:
haha, mówicie do ubijania piany, nieźle nieźle, Polak potrafi:D

Po przeanalizowaniu waszych opinii doszłam do wniosku, że macie rację...masażysta powinien pracować rączkami:)

Dokładnie żadne urządzenie nie zastąpi rąk masażysty! :wink:
 
 
Zosias

Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 13
Wysłany: 2008-09-11, 20:39   

masażery są bardzo dobre pomagają zniwelować ból zwłaszcza gdy nie mamy za dużo czasu, gorąco polecam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-10-12, 11:11   masaz tajski

[quote="Zosias"]masażery są bardzo dobre pomagają zniwelować ból zwłaszcza gdy nie mamy za dużo czasu, gorąco polecam[/quote]

nie masazery operowane recznie i zrobione z drewna czy z drutu (jak ten opisywany, przypominajacy trzepaczke do piany), a masazery mechaniczne, gdzie nie trzeba uzywac wlasnej sily i koncentracji, maja inna zasade. Mam kilka roznych masazerow mechanicznych, niektore nawet wlaczone do gniazdka, ale nie pamietam kiedy ich ostanio uzylem, po jakims czasie albo nudza albo irytuja
  
 
     
zyje_sobie
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 14:15   

Witam,
Temat co prawda stary :) ale postanowiłem wyrazić własną opinię. Od razu zaznaczam, że zajmuje się sprzedażą takich masażerów. Postaram się być obiektywny, ale żeby była też jasność. Po prostu mam roczne doświadczenie i może rzucę trochę światła od drugiej strony :) Odpowiadam na wiadomości od góry.

Po 1. Nie widziałem nigdzie kursu masazu głowy za 10-20 zł. Jeżeli taki istnieje prosiłbym o link - z chęcią skorzystam :)

Po 2. Dlaczego przedstawiacie stanowisko "albo albo" (poza massagewarsaw). Czy ręce i taki masażer nie moga współgrać? Czy masażer nie może być preludium do klasycznego masażu? Owszem nie da tego uczucia, które dadzą dłonie, ale... dłonie też nie dadzą tego uczucia co użycie masażera. Po prostu dłonie i masażer różnią się budową, każdy to widzi ;)

Po 3. Zgadzam się, że duzo lepszy efekt uzyskujemy, gdy masuje nas druga osoba. Sami też możemy odprężyć się masażerem... ale o wiele bardziej lubię, gdy robi to moja partnerka. I owszem lubię gdy czasem zamiast masażera używa od razu rąk... Masażer to nie jedyna słuszna droga ;) a urozmaicenie... :)

Po 4. Masażery są różne. Całe allegro wygląda, że to są te same masażery, ale nie są. :) Kupowałem już od kilkudziesięciu dostawców i każdy sprzedawał coś innego. Choć zapakowane podobnie. Często masażer jest "zbyt złożony" przez co drapie głowę, lub trudno się go nakłada. Potrafią być też tak rozłożyste, że prawie nie dają efektu... + ważna jest wielkość kulek na zakończeniach i elastyczność tworzywa z którego zrobiony jest masażer (od tego zalezy sila nacisku). Możemy patrzeć na określone zdjęcie i je komentować, ale prawda jest taka... że są spore róznice. Ja np. potrafiłem odrzucić 900 szt masażerów bo żaden nie dawał tego efektu, którego poszukuję... dreszczy na całym ciele po pierwszym użyciu:).

Po 5. Nie zgadzam się z opisami na allegro, że taki masażer to lek na całe zło ;) Owszem jest przyjemny, i ta przyjemność tak jak czekolada czasem pozwala wyzwolić się endorfinom i w ten sposób bóle moga się zmniejszyć, czy odprężyć się. (moje doświadczenie i znajomych + Klientów - nie prowadziłem badań ;) Ale szybszy porost włosów? może przez pobudzenie krwi na skórze głowy... ale nie wiem... Odcinam się też od całej bioenergetyki itd. jaką próbuje się temu przypisać...

Co jest ważne:
Poziom owłosienia... jeżeli masowany masażerem, ma mało włosów, masażer działa słabiej. Jest to związane z tym, że dużą przyjemność masaż sprawia, po np. rozpuszczeniu włosów i korzystaniu wtedy, gdy skóra głowy jest spięta. Warto wtedy chwile się pomasowac masażerem a później przejść do klasycznego masażu dłońmi.

Podsumowując:
Kupują ode mnie masażyści i zaopatruję kilka hoteli SPA. Napewno jest to ciekawe urozmaicenie oferty + przyjemny upominek jako dodatek za masaż. Nie jest to żadna konkurencja, ale ciekawy dodatek i napewno warto spróbować (niekoniecznie kupić, ale spróbować, gdy zobaczycie, że gdzieś sprzedają - bo tylko Ci którzy spróbowali kupują ten masażer... :) )

Gdyby ktoś był zainteresowany - zapraszam www.masazer-glowy.pl. lub na PW z chęcią podzielę się tym co zaobserwowałem :)

Pozdrawiam,
Kuba.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-11-16, 15:13   

Widziałem ten gadżet. Uczucie lekkiego łaskotania wywołuje i nic po za tym.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-11-16, 15:33   kurs masaz tajski

kuba, taki masazer do glowy, to nie wiecej (jak to ktos okreslil) trzepaczka - zdaje sie, ze nie ma innych masazerow glowy, choc moga sie nieznacznie roznic w budowie.

o ile masazerow do innych, wiekszych czesci ciala, jest bardzo wiele modeli i opartych na roznych zasadach dzialania, i niektore sa wykozystywane przez masazystow albo jako zabieg sam w sobie, to na masazer glowy z prawdziwego zdarzenia trzeba nam jeszcze troche poczekac. Jesli opatentujesz taki model, to zrobisz swiatowa slawe i idaca za nia zamoznosc.

za kurs zaplacisz 10-20zl za godzine, co bedzie 10 czy 20 razy drozsze, niz trzepaczka, ale sie przynajmniej czekos nauczysz i inwestycja zwroci sie z gruba nawiazka.
 
     
zyje_sobie
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 17:25   

Witam:)
dziekuję za odpowiedzi, tymbardziej że są pozbawione negatywnych emocji :)

e-masaz.pl - owszem u niektórych wywołuje łagodne łaskotanie, moją koleżankę (jako jedyną - mi znaną) brzydzi ten efekt, bo kojarzy jej się z pająkami jakimiś, ale jest specyficzna i wiąże się to też z innymi przeżyciami zapewne ;) )

U niektórych nie wywołuje żadnych efektów, a inni uciekają ze śmiechem i po chwili kupują. :) Często daje na imprezie jedną sztukę a po zakończeniu mam zamówienie od wszystkich :) więc to zależy od człowieka, napewno przez jakiś czas jest sporo zabawy z nim :) a jeżeli ktoś trochę poświęci czasu, by wyszukać sposoby (ja załączam krótki aktualizowany poradnik) to może sprawić drugiej osobie dużo przyjemności...

Np. ja potrafię przy jego użyciu uśpić swoją dziewczynę :) zwłaszcza jak wykorzystam dwa masażery i krzyżuje itd. Nie każdy reaguje tak samo i co ktoś zauważył po jakimś czasie działają trochę mniej (ja po roku korzystania - mam juz słabszy efekt - bo nie jest to już dla mnie nowość).

massagewarsaw wszyscy nazywają to trzepaczka do jajek :) hehe Niestety nie zapowiada się abym opatentował coś lepszego :) aktualnie korzystam z tego i szukam sposobów wykorzystania, poprzez różnice temperatur i inne sposoby. Głównie dla osiągnięcia przyjemności/zrelaksowania - nie dla "zdrowia".

10-20 zł za 1h? ale to muszę wykupić cały kurs? i tyle średnio wychodzi za 1h? Zawsze mi się wydawało, że poniżej 1 tyś to żadnego kursu nie skończę:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-11-16, 19:16   kurs masaz tajski

[quote="zyje_sobie"]10-20 zł za 1h? ale to muszę wykupić cały kurs? i tyle średnio wychodzi za 1h? Zawsze mi się wydawało, że poniżej 1 tyś to żadnego kursu nie skończę:)[/quote]
sa w polsce specjalne kursy masazu glowy, ale poniewaz sa rzadko spotykane, unikatowe, to drogie.

na naszych niektorych kursach masazu tajskiego oferujemy uczestnictwo tylko w dniu, w ktorym jest masaz glowy, szyi i barkow. Najblizszy w golicach 26.11 (wiem, ze juz wkrotce i ze 6 godzin w transporcie publicznym), kolejne marzec i maj we wroclawiu, sierpien kolo warszawy. Kosztuje 200zl za 8h nauki i sa znaczne znizki dla 2 osob przychodzacych razem, wychodzi 19zl/h.
 
     
zyje_sobie
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-17, 00:01   

Witam,
to może skorzystam w sierpniu :) jestem trochę uziemiony w najbliższym czasie - czasowo i finansowo:)

Pozdrawiam - kontaktu nie strace bo kojarzę Ciebie z wszystkich for/gron o masażu :) )
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB