Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Targi Zdrowia i Niezwykłości Łodz 23-25.4
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-28, 17:29   Targi Zdrowia i Niezwykłości Łodz 23-25.4

23 – 25 kwietnia 2010 dwupoziomowa łódzka hala Expo przy ul. Stefanowskiego 30 zmieni się w centrum medycyny naturalnej, wróżb i niezwykłości. Przez trzy dni królować tu będą bioenergoterapeuci, kręgarze, psychotronicy, masażyści, producenci naturalnej żywności i preparatów prozdrowotnych. Nie zabraknie nowości.

Swój udział zapowiedzieli już naturoterapeuci z całego kraju oraz z zagranicy. Na swoich stoiskach mieszkańcy krajów azjatyckich będą przekonywać do akupunktury i irydologii. Natomiast stoiska pełne ziół i preparatów, które poprawiają wygląd skóry, przyspieszają gojenie ran czy nawet odmładzają będą zachęcały do zakupów. Jak co roku wystawcy zaoferują orientalne napary i pitne miody.

W Expo będzie można nie tylko poznać smak leczniczych herbatek, ale i udać się na relaksujący masaż. Fotele masujące przeznaczone są zarówno do biur, jak i domu. Wygodnie się na nich pracuje, a w wolnej chwili odpoczywa.

Natomiast tych, którzy zechcą poznać swoją przyszłość, zapraszany do odwiedzenia najsłynniejszych polskich wróżek, które będą czytały z kart i z run.

Ważną częścią tegorocznej imprezy jest spotkanie ze znawcami Feng Shui Doradzą, jak właściwie urządzić mieszkanie, by czuć się w nim komfortowo. Większość wystawców jest obecna na naszym festiwalu od początku jego istnienia.

Festiwal to nie tylko stoiska wystawiennicze. Przez trzy dni (piątek, sobota i niedziela), w dwóch salach równocześnie odbywać się będą wykłady i prelekcje uczestników festiwalu.

Z okazji tegorocznego Festiwalu ukaże się również specjalny, okolicznościowy numer "Expressu Ilustrowanego - festiwalowego". Otrzyma go każdy, kto przyjdzie na XIX Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości. A w tym numerze: szczegółowe godziny i tematy wykładów, propozycje do "Złotego Promienia" zgłoszone przez samych wystawców oraz lista gości tegorocznego Festiwalu. Festiwal będzie można odwiedzić w piątek w godz. 11-19 oraz sobotę i niedzielę w godz. 10-19.

wejściówka na targi 8 PLN

Organizatorami festiwalu są : Międzynarodowe Targi Łódzkie, Marvel Media, "Express Ilustrowany"

relacja truskawy z ubieglego roku http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=592

i relacja z podobnej imprezy w Lodzi w tym roku http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=854
 
     
Linki sponsorowane
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-26, 19:20   

http://img441.imageshack....41013340001.jpg (sorki za jakość zdjęć ale telefonem robiłem bo aparat mam uszkodzony)


Foty z imprezy w łodzi niestety tekst który napisałem zjadło mi podczas wysyłania i napisałem raz jeszcze ale bez zbędnych opisów...
Mogę powiedzieć tylko tyle że było mniej wystawców niż rok temu co może świadczyć o słabszej kondycji targów niż w latach poprzednich. Nawet mniej makulatury w postaci ulotek dostałem.
Jedyne co mnie ucieszyło to większa ilość masażystów:)
Oprócz niezawodnego pana Zbigniewa będącego na każdych targach był azjata uskuteczniający masaż na krześle oraz dwóch kręgarzy.
Dużo preparatów do ciała, olejków koralików i innych błyskotek. Oferty salonów spa- i tu ogarniał mnie pusty śmiech bo reklamował to pan w garniturze bez żadnego sprzętu bawiący się laptopem bez chęci na rozmowę z kimkolwiek...
Zioła, herbatki żyworódka(zdrowotna roślinka) oraz terapia polegająca na przykładaniu pijawek. Kilka wróżek, możliwość zbadania swojej aury-przyjemność kosztowała stówke:/ Można było zjeść wyśmienite krówki z różnymi nadzieniami, żelki oraz oscypki:) Od sympatycznego górala zakupiłem trunek 70voltów:D
Były prezentowane urządzenia do masażu np masażery głowy:) Można było kupić lampę solną lub sól do kąpieli na wagę.. Dużo fajnych, różnych stoisk jednak dużo mniej niż w tamtym roku.. Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie duużo lepiej:)
Prawdopodobnie jesienne targi w texipleksie mogą nie dojść do skutku po ostatnich pustakach jakie były na początku tego roku...
W hali był mały psikus na starcie ponieważ wejściówki miały kosztować 8zeta a kosztowały 9.. Niby nic ale raziło...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB