Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Targi medycyny naturalnej i kosmetyki Textilimpex Łódź
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-26, 14:48   Targi medycyny naturalnej i kosmetyki Textilimpex Łódź

TARGI MEDYCYNY NATURALNEJ I KOSMETYKI TEXTILIMPEX
ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA NIEZWYKŁYCH TARGÓW MEDYCYNY NATURALNEJ I KOSMETYKI

PRZEZ 3 DNI W TEXTILIMPEXIE BĘDZIE MOŻNA POCZUĆ SMAK MAGII, ZOBACZYĆ NIEZYWKŁOŚCI, DOŚWIADCZYĆ NIEDOŚWIADCZALNEGO, ZROBIĆ SUPER ZAKUPY, POZNAĆ CIEKAWYCH LUDZI I ZATOPIĆ SIĘ W ŚWIAT EZOTERYKI, MEDYCYNY NATURALNEJ, TERAPII NATURALNYCH, WRÓŻB I NATURALNYCH KOSMETYKÓW

TARGI MEDYCYNY NATURALNEJ W TEXTILIMPEXIE CIESZYŁY SIĘ OGOMNĄ POPULARNOŚCIĄ KILKA LAT TEMU, A TERAZ POWRACAJĄ W PEŁNEJ KRASIE

ŁÓDŹ, TRAUGUTTA 25

od 12 lutego, 14:00 do 14 lutego, 15:00

ksiegarenka_cud@wp.pl
 
     
Linki sponsorowane
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-14, 15:59   

Był ktoś??
....
Ja byłem:D Później foty zapodam jak mi dziewczynę pan Zbigniew masował:)

Albo i nie dam.. Nie mogę wstawić fotek na imageshackk:/
Ogólnie impreza wydawać by się mogło zrobiona na szybko i bez większego rozmachu. Ja mieszkając w łodzi nie widziałem specjalnie jakiś plakatów a są one bardzo widoczne bo zrobione w odblaskowych kolorach. Textil nie cieszy się taką popularnością co hala expo gzie także odbywają się tego typu targi jak np targi wróżb i niezwykłości albo targi wellness.
Atmosfera była miła jednak przerażała ilość odwiedzających.. Może to walentynki ale prawie nie było klientów... Jak się dopytywałem uczestników to frekwencja cały czas nie powalała więc mogę się domyślać że w tym miejscu targi odbędą się po raz ostatni a zostaną tylko w expo.. Na targach można było zaopatrzyć się w przyprawy prawdziwą kiełbasę, wisiorki amulety olejki kosmetyki muzykę relaksującą i książki o medycynie medytacji i tp.. Można było poddać się badaniu dna oka iść do wróżki i uzdrowiciela. Jedna w uzdrowicielek( nie wierzę w tego typu sensacje ale to tylko i wyłącznie moja opinia) miała taką bajerę że nakręcała zdecydowaną większość tych którzy w jakiś sposób zainteresowali się jej mową.. Naprawdę jak uzdrawiała tak jak nakręcała na seans to musi dobrze na tym zarabiać:D
Mnie jako osobę interesującą się szeroko pojętym masażem zainteresowało jedyne stanowisko ze znajomym urządzeniem jakim było krzesło do masażu:)
Po krótkiej namowie mojej lubej Pan Zbigniew Gerwatowski zabrał się za masowanie Izy masażem o nazwie acumassage wykorzystujący podstawy akupresury bez użycia igieł. Zabieg trwał około 30minut i nie był bolesny. Z tego co się podpytałem tylko 3 miejsca na świecie prowadzą szkolenia z tego masażu. Pan Zbigniewa widziałem chyba na każdych targach związanych w jakiś sposób z naszą dziedziną jakie odbywały się w łodzi. Widać było po płynności ruchów i lekkości ich wykonywania że człowiek wie co robi:)

Podsumowując..Muszę przyznać że za 8 złotych wjazdu spodziewałem się czegoś więcej... Stoisk było niewiele(miejsca także jest tam niewiele) i jakoś słabo to wyglądało.
Jednak jeżeli ktoś chciał sobie kupić coś dobrego to zapewne z pustymi rękoma nie wyszedł:)
Teraz tylko czekać na kolejną edycję targów, tym razem na większą skalę bo w expo.
pozdrawiam
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-02-20, 19:09   kurs masaz tajski

tez widzialem zbyszka na targach w warszawie pare lat temu, spytalem go, co to za technika, odpowiedzial, ze japonska, ale nie chcial powiedziec, gdzie sie uczyl. Robil zabieg bardzo szybko, jak w starym kinie.

wydaje sie, ze jest on tylko jednym z kilku w polsce nazywajacych tak swa technike, bo to jest znane na swiecie shiatsu na krzesle.
 
     
BIOMAART Masaż 


Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-02-26, 15:34   

Truskawa napisał/a:
Był ktoś??


W zeszłym roku postanowiłam wziąć udział w warszawskich Targach Medycyny Naturalnej (4-5-6 grudnia). Nie ukrywam, iż byłam dosyć zdziwiona, gdy nie znany mi z nazwiska i imienia organizator (jego telefon zawierało ogłoszenie zamieszczone w Czwartym Wymiarze), poinformował mnie, że nie jest zainteresowany moją ofertą. Nie odpuszczałam i złożyłam propozycję poprowadzenia chociaż pokazu masażu Lomi Lomi Nui, Kahi Loa lub tańca hula. Nic nie wskórałam. Więc może świecowanie i konchowanie uszu lub Aku-Taping... a może prastara terapia jajem. Zapadła cisza, po której męski głos poinformował mnie, że nie są to targi dla takich jak ja, lecz by móc się wystawić należy mieć ugruntowaną renomę w środowisku. Pan zaproponował mi za to udział właśnie w łódzkich targach i ewentualny powrót do tematu, gdy któryś z dotychczasowych wystawców się wykruszy. Pomyślałam sobie brzydko i dosadnie "****- ale być może nie jest to miejsce dla mnie".
Dzisiaj, dzięki postowi Truskawy wiem, że kiełbasa i wróżka bardziej niż ja wpisują się w konwencję tych targów. ;-)
Beata J.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-02-26, 19:38   kurs masaz tajski

jesli to jest ten sam organizator, co ze 4 lata temu (starszy gosc o tubalnym, wladczym glosie), to z doswiadczenia wiem, ze jest on malo komunikatywny (przekreca daty, nie czyta maili, nie robi notatek z rozmow telefonicznych).

ze te jego targi sie jeszcze odbywaja i trzymaja kupy, to zakrawa na dzialanie niebios - bo nie wklada on zadnego wysilku, zeby wlasnie pozyskac nowych wystawcow i nowych gosci targow. Zawsze sa ci sami wystawcy, ktorzy jezdza po targach po calej polsce, z publicznoscia pewnie tez jest podobnie. Traci to skansenem i cepeliada.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB