Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ujędrnianie ciała
Autor Wiadomość
kciuk

Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-12-23, 09:29   Ujędrnianie ciała

Dzień dobry,
Dość szybko, z powodu diety i ćwiczeń zaczęłam tracić całkowicie zbędne kilogramy.
Prawie 6 kilo w ciągu miesiąca ( wiem, wiem, ze to dużo, ale nic nie poradzę, jem regularnie,
piję i latam na fitness )

Nie chciałabym jednak,żeby coś mi tu i tam , że tak powiem wisiało nieestetycznie ( jestem po 40stce ) i pomyślałam, ze może warto pochodzić na masaże.

Czy mają Państwo z swojej pracy spektakularne efekty ujędrniające? ;)
O jaki masaż poprosić i po jakim czasie należałoby spodziewać się efektów.

Serdecznie pozdrawiam :)
 
     
Linki sponsorowane
MGMasaz 

Wiek: 36
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-12-26, 18:38   

Masaż w trakcie odchudzania jest niezastąpioną pomocą, aby właśnie nic "nie wisiało".

Gabinety przeważnie mają w swojej ofercie masaże ujędrniające. Myślę, że masaż bańką chińską też by pomógł utrzymać odpowiednie napięcie oraz elastyczność skóry. Aczkolwiek bardziej polecam te pierwsze(wnosi więcej profitów, niż tylko ujędrnienie)

Efekty są widoczne po serii masaży. W zależności od kondycji skóry, czasem są to 4 masaże, czasem 6, innym razem 10. Ważne jest, aby były wykonywane systematycznie. Serię zrealizować przynajmniej 3x w tygodniu na początku, a następnie wystarczy raz na 3 tygodnie, aby efekty się utrzymywały.

Aby było jasne, jeśli przestanie Pani, w którymś momencie ćwiczyć, proszę się spodziewać, że efekty masaży mogą być słabsze. Trzeba je będzie wtedy wykonywać częściej, ale nigdy nie będą tą te same rezultaty, gdy połączy się masaż z ćwiczeniami. Wtedy można uzyskać rewelacyjne efekty, już nie mówiąc o Pani lepszym samopoczuciu :)

Pozdrawiam,
Magda G.
 
     
kciuk

Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-12-27, 15:58   

Dziękują bardzo za odpowiedź :)
Idę zapisać się na masaż :D
 
     
nehaali 

Wiek: 42
Dołączyła: 30 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: usa
Wysłany: 2014-08-30, 06:38   

Godzinny masaz tak malej okolicy nie mogl skonczyc sie inacz
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2014-09-21, 09:50   

Fergie29 napisał/a:
Woooow a jakie gabinety masażu polecacie w warszawie?

Tutaj znajdziesz listę gabinetów z Warszawy: http://gabinety.e-masaz.pl/gabinety.php?woj=7
 
     
zemanek30 

Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-09, 14:06   

:cry: Witam. Kązdy nowoczesny gabinet masażu :roll: - musi mieć wszystko to, co może być potrzebne :shock:
 
     
benimed 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lip 2015
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-08-13, 12:31   Ujędrnienie ciała

Polecam masaż bańką chińską. Wspaniałe rezultaty, skóra jest elastyczna i dobrze naprężona.
 
     
aniaw


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 21
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-08-17, 21:35   

Mogę podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, gdzie jako kurację antycellulitową i ujędrniającą skórę stosujemy u Pań masaże bańką chińską, który wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry. W połączeniu bańki z masażem następuje wyraźne przekrwienie okolicy zabiegowej, a co za tym idzie, wzrasta temperatura tkanki podskórnej, jest ona lepiej ukrwiona i odżywiona, co w konsekwencji wykazuje doskonałe działanie antycellulitowe i ujędrniające, a także wyraźnie zmniejsza rozstępy. Ponad to używanie kosmetyków ujędrniających wzmaga efekt Smile Oczywiście niezwykle ważne jest, aby odpowiednio dobrać siłę zassania bańki do rodzaju skóry i indywidualnych odczuć tak, aby masaż nie powodował silnego bólu i uczucia dyskomfortu. Przyznam, że efekty są widoczne już po kilku zabiegach, a Panie są mega zadowolone! Smile o skuteczności bańki i masażu przekonałam się też na sobie, więc szczerze polecam! :)
 
     
Topi Nambur

Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-08-24, 10:20   

Watro zwrócić uwagę przed takim masażem (bańka chińska), czy nie ma się popękanych naczynek itd - niestety u mnie taki masaż zaostrzył problem...
  
 
     
aniaw


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 21
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-08-24, 14:50   

Jak najbardziej zgadzam się z Topi Nambur - ale to już należy do obowiązku masażysty czy terapeuty. Bezmyślne wykonywanie zabiegu bańką chińską, może doprowadzić także do powstawania siniaków (tutaj też warto zapytać klienta czy ma predyspozycje i skłonności do częstego tworzenia się siniaków), bo poprzez masaż bańką powodujemy silne ukrwienie masowanej okolicy. Trzeba zwracać uwagę na naczyńka, żylaki, zmiany skórne, reakcje alergiczne, rodzaj i wrażliwość skóry itp. Niezwykle ważne jest indywidualne podejście do klienta i dobrze przeprowadzony wywiad. To podstawa!
 
     
aviria30

Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-09-15, 16:34   

grunt by iść do sprawdzonego masazysty i korzystać z zabiegów regulanie

jeden dwa zabiegu cudów niezdziałają
 
     
Peggy 

Dołączyła: 09 Wrz 2015
Posty: 16
Wysłany: 2015-09-16, 21:01   

Właśnie - dobry masażysta to podstawa! Nie sztuką jest bowiem iść na masaż, tylko z niego wyjść w pełni zadowolonym. Zły masażysta to także różne negatywne skutki, jak właśnie na przykład siniaki czy popękane naczynka. Masaż ma pomagac a ni szkodzić
 
     
kegoma

Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-09-27, 08:43   

Na pewno taki masaż przyda się niemal każdej kobiecie. Prowadzimy coraz bardziej siedzący tryb życia.
 
     
Pandora

Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-09-29, 12:27   

Zdecydowanie polecam masaże ujędriające. Taki masaż ujędrniający pobudza skórę do właściwego funkcjonowania, zwalczając pokłady toksyn i cellulit. Po takim masażu nasza skóra jest bardziej napięta i jędrna. Antycellulitowy masaż ujędrniający najlepiej wykonywać zaraz po kąpieli lub prysznicu (mamy wtedy zdecydowanie lepsze krażenie krwi).
 
     
gludi 

Dołączył: 17 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-17, 20:12   

Albo jakies zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB