Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś ma już arkusz egzaminu teoretycznego czerwiec 2012 ?
Autor Wiadomość
axis1

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-06-20, 16:05   

tyłu udo nie powinno sie robic, ja zrobilem niepotrzebnie, na koncu dalem kikut bo stwirdzilem ze trzeba tak jak w bliznach, pierw okolica potem sama blizna, wiec kikut tez byl blizna, pokrecilem kolejnosc w metodyce i nie napisalem ile razy kazdą technike:) ale reszta powinna byc git
 
     
Linki sponsorowane
sliwa90

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-20, 16:07   

a o czym ja mówię jasne że praktyczny powinien być !!!:D
 
     
agent 

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-06-20, 16:07   

No o to chodzi;p
 
     
sliwa90

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-20, 16:08   

To chyba aż tak źle tej metodyki nie mam co???? :mrgreen:
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2012-06-20, 16:17   

Cytat:
Ten egzamin powinien być PRAKTYCZNY, a nie papierkowy!

wtedy narzekalibyscie że ten miał pacjenta po amputacji a tamten jedynie z bolącym kręgosłupem, bo jeśli mielibyście miec takie same przypadki to teraz prosze mi znaleść np 20 pacjentów z taka samą chorobą, objawami w każdej szkole i w każdym mieście - zyczę powodzenia :) Nie narzekajcie, możecie pisac, nikt wam nie patrzy na ręce nie jest źle.
 
     
sliwa90

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-20, 16:20   

Nie jest źle ale co z tego jeśli to w pewnym rodzaju jest teoria a się nazywa praktyka. A przecież w tym zawodzie chodzi o to żeby jak najlepiej spisać się pod kontem praktycznym maualnym. Co z tego jak umiem teorie a nie umiem masować. Dlatego rozwiązanie praktyczne było by lepsze i ponoć mają tak zrobić ale nie wiem czy za rok czy za dwa. To tak jakby fryzjerka na egzaminie zawodowym pisała na papierze jak będzie obcinać, a przecież jej egzamin wygląda na tym że na modelach obcinają i potem są z tego rozliczani :)
 
     
pikaaa1 
kjkj

Wiek: 32
Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-06-20, 16:21   

klucz dopiero bedzie ukladany tak naprawde nikt go jeszcze nie zna ;D
 
     
dargaga
dargaga

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 21
Wysłany: 2012-06-20, 16:24   

blow napisał/a:
dargaga napisał/a:
koniec !!!!
kto idzie na piwo?


już jestem, czekam na Ciebie pod domem :D

wszystkim życzę smacznego piwa ^^


JADĘ, wyjdz przed dom :P
 
     
axis1

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-06-20, 16:31   

masaz protezy byl najwazniejszy jak mój kumpel zrobil zeby pobudzic ukrwienie, jak nie zrobilisce protezy to nie zdaliscie
 
     
sliwa90

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-20, 16:36   

A tam i tak wiem że nie zdałem raczej:) ale wątpię bo tak to by większość nie zdała po prostu nie dostaniesz punktów
 
     
nataliabtw 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-06-20, 17:46   

spokojnie, nie pekacje;d ja rozmawialam z babeczka, ktora jest weryfikatorem i mowila, ze najpierw prace sa sprawdzane pod klucz, kto ile czego uwzglednil. jesli sie okaze ze za jakis podpunkt z zadania sa punkty, a wiekszosc ludzi tego nie napisalo, to wywalaja ten punkt. :) ogolnie mowila, ze dzialaja na nasza korzysc, damy rade! a teraz tak jak ktos napisal wyzej, piwooooooooooooooo!!!! :) ))))))))))))
 
     
paulina12 

Wiek: 34
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 32
Skąd: małopolskie
Wysłany: 2012-06-20, 18:58   

żeby tak było:)
 
     
Kajkamajka 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-06-20, 19:12   

mozna by tu pisać i pisać ale i tak juz sie nic nie zmieni, najwyzej za rok.. :P ja powiem tak ze miałam problem na początku z pozycją potem nakresliłam bo wpadłam na pomysl ze przeciez mozna robic na plecach przód uda i tył jednoczesnie a z takim kikutem to chyba nawet ta pozycja jest bardziej wskazana bo jakby taki pacjent polozył sie na brzuchu to jak mu połozyc wałek pod staw skokowy ? :lol: tutaj nie byłam pewna i poprostu zgadywałam bo jakby było do kolana amputowane to chyba mozna najpierw tył opracowac, nie wiem będzie jak będzie.. a z teorii mam 29 pkt :lol:
 
     
olka1321

Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-06-20, 19:22   

bedzie jakiś klucz albo jakieś pracownie przykładowe jutro??
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-20, 19:48   

Witajcie.. nie mam siły ograniać tylko stron dzisiejszej rozmowy, ja dopiero co wróciłam...
Ale widze że przewidziałam temat wczoraj :) słowami "Teksańska maskara piłą mechaniczą" :D :D:D tylko piła była spalinowa :D

Ja sie czuje średnio na jeża... mieszane mam uczucia czy zdałam czy nie zdałam.
Ale Ci którzy na forum siedzą troszkę to już wiedzą że jak ja panikuje to znaczy że będzie luz :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB