Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś ma już arkusz egzaminu teoretycznego czerwiec 2012 ?
Autor Wiadomość
mimica

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 40
Wysłany: 2012-06-20, 15:45   

też nie zadawałem pytań,nie pisałem wskazań i p/wskazań
zaznaczyłem też,że nie zastosuję środków poślizgowych,no niby oczywista oczywistość bo klasyczny suchy to wolałem napisać,
ogólnie to Miodek na serce dzisiejszy projekt:P
 
     
Linki sponsorowane
domi919

Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-06-20, 15:47   

suchy bo nie w srodowisku wodnym itd ale srodki poslizgowe powinny byc chyba
 
     
Nowak

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-20, 15:47   

A czy było jakieś ograniczenie jeżeli chodzi o ilość stron bo boje się że z 11 czyli 5,5 kartki przesadziłem :P
 
     
domi919

Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-06-20, 15:48   

mogles napisac tyle ile miales czyli 15 stron
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2012-06-20, 15:50   

trochę za dużo no ale lepiej wiecej niz mnie TW
posladek(3 brzusce),staw biodrowy, tylna czesc uda (dwu glowy, polsciegnisy, polbloniasty) w lezeniu przodem posladek pobudzajaco, udo rozluzniają

przednia czesc uda (czworoglowy, napinacz powiezi szerokiej, krawiecki) pobudzająco staw kolanowy jak przy stawach i ruchy bierne rzepki jak i calej kd w fazie utrwalającej

i tyle cwiczenia to poz drenujace i cw bierne wyprostu kolana

przeciwwskazania w pkt 5 bodajze napisalem, wywiad nie bo bylo przygotowanie psych i fiz itp itd

Reszta schematem jak w kazdym projekcie.

oczywiscie jezeli chodzi o miesnie to pp i pk i funkcje lepiej wypisac niz nie zawsze jakies punkty.
teraz czekajmy do sierpnia, jak ja tego nie lubie;/ ....

http://www.youtube.com/watch?v=G7D79NHPdpI no i Hopsa !!!!!!!!!!! :)
  
 
     
axis1

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-06-20, 15:50   

a jesli nie napisalem ile razy przeglaskuje, rozcieram to tragedia? bo teraz sie polapalem ze nie napisalem:P
 
     
Katarzyna72

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 21
Wysłany: 2012-06-20, 15:51   

hm ja juz nic nie wiem ? zrobilam masaz cały wzdłuz i poprzeczie ,pisalo ze odzywyczo i pobudzajaco cale ude poprawiajace krazenie ! ale blizne zrobilam rozcierania wokołi na na obwod i ugniatania podłuzne ! ale namieszlam ! a niepisalam cwiczen tylko profilaktyke przeciwdrenazowa i przeciwprzykurczowa! aha i zrobilam posladek i podudzie to co zostalo
 
     
sliwa90

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-20, 15:52   

Witam mam takie pyt. jak w końcu wygląda ten tok masażu może mi ktoś powiedzieć??? Ja pobudzałem czworogłowego, rozluźniałem dwugłowego i zrobiłem staw kolanowy bez kikuta :(
 
     
linell

Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-06-20, 15:54   

w zadaniu było że trzeba wzmocnic i pobudzić mięśnie więc skojarzyło mi się zeby pobudzic mięsień czworogłowy uda wiec zrobiłam pozycje ułozeniowa tyłem na plecach , bo skoro trzeba pobudzic przód to musi być on wiotki bądź rozluźniony a tył uda w takim razie jest napięty więc z tyłu chyba nie tzreba było robić bo tak to by tył musiało sie rozluźnic a w zadaniu było tylko pobudzenie i wzmocnienie ale nie jestem pewna wiec też się zastanawiam :mrgreen:
i najpier okolica kikuta staw kolanowy udo jak myślicie?
 
     
dargaga
dargaga

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 21
Wysłany: 2012-06-20, 15:56   

koniec !!!!
kto idzie na piwo? :)
 
     
sliwa90

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-20, 15:58   

tak ale ja nie zrobiłem kikuta :) i nie wiem czy jak się ma źle metodykę czy można zdać ten egzamin chociaż trochę mam źle :) i teraz się zastanawiam czy nie zrobiłem błędu i napisałem nadkłykieć boczny i przyśrodkowy to by był duży błąd jak anatomie pisałem :D na egzaminie dużo się błędów robi z nerwów chociaż się nie stresowałem ale w metodyce jak spojrzałem później to zapomniałem o powięzi :D no i dobrze że się skapłem
 
     
blow 

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-06-20, 16:00   

dargaga napisał/a:
koniec !!!!
kto idzie na piwo?


już jestem, czekam na Ciebie pod domem :D

wszystkim życzę smacznego piwa ^^
 
     
axis1

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-06-20, 16:02   

Buheheheh kumpel masował też proteze heheheheheh:)
 
     
sliwa90

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-06-20, 16:02   

Pwiem tyle każdy inaczej tutaj napisał więc wg ich kluczu nikt nie zda <lol2>. Nie no powinni na to spojrzeć pod innym kontem. A wogóle ten egzamin jest chory dla techników powinno być tak jak dla zawodówki że przychodzi pacjent i przeprowadzasz masaż a nie takie duperele
 
     
agent 

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-06-20, 16:05   

sliwa90 napisał/a:
Pwiem tyle każdy inaczej tutaj napisał więc wg ich kluczu nikt nie zda <lol2>. Nie no powinni na to spojrzeć pod innym kontem. A wogóle ten egzamin jest chory dla techników powinno być tak jak dla zawodówki że przychodzi pacjent i przeprowadzasz masaż a nie takie duperele

Ten egzamin powinien być PRAKTYCZNY, a nie papierkowy!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB