Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Wyniki z egzaminu zawodowego czerwiec
Autor Wiadomość
ena00

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-08-29, 19:12   

Dlaczego najsprawiedliwsza? Skoro w zadaniu egzaminacyjnym jest wyraźnie określone, że nie można dokładać kartek to chyba logiczne, że nie powinny być sprawdzane. Tym bardziej, że nam nikt wyboru nie dał... Komisja w szkole nie miała dla nas kartek, a jak wiadomo na sale nie można wnieść nic oprócz długopisów i dowodu. Co innego gdyby każdy miał dostęp do dodatkowych kartek i musiałby podjąć decyzję na własne ryzyko czy skorzysta z nich biorąc pod uwagę to, że mogą nie zostać sprawdzone. Powtarzam, że my takiego wyboru NIE MIELIŚMY
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-29, 19:20   kurs masaz tajski

ena00 napisał/a:
Dlaczego najsprawiedliwsza?

to jest tylko moja opinia, ktora utrzymuje od czasu, gdy sprawa z dodatkowymi kartkami wyszla na swiatlo dzienne w dzien czy dwa po egzaminie.

jedna z egzaminatorek, ktora tu sie wypowiadala, uwazala, ze powinien byc egzamin dodatkowy, czasami na jesieni.

cke rowniez miala dylemat i wybrali, w ich przekonaniu, najsprawiedliwszy.

prawdopodobnie jest to decyzja administracyjna, i jako taka, moze byc zaskarzana sadownie. Jednak w zaskarzaniu jej nie widze kozysci dla kogokolwiek - strata czasu i wysilku.
 
     
ena00

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-08-29, 19:29   

Strata czasu to będzie jak będziemy musieli czekać do czerwca na egzamin. Powinien być powtórzony i to w najbliższym czasie. Z tego względu, że nie wszyscy mieli równe szanse.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-29, 19:38   kurs masaz tajski

zaskarzanie sadowe decyzji administracyjnej to jest pewnie dlugi i skomplikowany proces, bo jeszcze moga byc odwolania. W rezultacie egzamin nie bedzie szybko.

podejmujac taka decyzje ministerstwo radzilo sie pewnie najlepszych prawnikow, mozliwe, ze byly podobne precedensy
 
     
ena00

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-08-29, 19:52   

Lepiej powalczyć o swoje :wink:
Tak więc, proponuje aby wszystkie osoby, które są za tym żeby się odwołać wpisały się w tym temacie lub napisały wiadomość na priv.
 
     
gosiaczek870202 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-08-29, 20:06   

Może i decyzja o ograniczonej ilości kartek sprawiedliwa gdyby wszystkich dotyczyła i wszyscy się zastosowali inaczej wyszła wielka lipa, dlatego uważam że powinna być powtórka egzaminu szybciej niż w czerwcu, także osoby które nie trafiły do grona szczęśliwców którzy byli ponad zasadami wzywam do odzewu, osobie której to nie dotyczy najłatwiej powiedzieć zagryźć zęby i siedzieć cicho tylko gdyby była na naszym miejscu i miała świadomość że mogła zdać gdyby nie jakieś nowe zasady których i tak się nie trzymano nie wiem czy byłaby taka pokorna

[ Dodano: 2011-08-29, 21:10 ]
hmmmmmmm to może powinnam była wziąć papier toaletowy i użyć go jako dodatkowych kartek bo chętnie bym na nich pisała gdyby nasza szkoła nie zastosowała się do wymogów
i takie kartki posiadała, no a OKE po co wprowadza nowe zasady skoro akceptuje ich łamanie, śmieszna sytuacja i jak tu traktować poważnie instytucje w naszym kraju
 
     
kaiko111

Wiek: 33
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-08-29, 20:27   

ty admin dlaczego się wogole-gooogle wypowiadasz tak ze twoim koledzy mają odpuści skoro, ciebie to nie dotyczy to się nie wypowiadaj ...
 
     
Asienka

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-08-29, 20:32   

Z tego powinna byc afera bo tak nie moze byc!! przez glupie kartki nie wiekszosc nie zdala. To sie nadaje do gazety!! :!:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-29, 20:35   kurs masaz tajski

kaiko111 napisał/a:
ty admin dlaczego się wogole-gooogle wypowiadasz tak ze twoim koledzy mają odpuści skoro, ciebie to nie dotyczy to się nie wypowiadaj ...

tak samo sie moge wypowidac na forum, jak ty czy ktokolwiek inny.

miales prawo napisac wczesniej na forum "nie macie wrażenia ,że cały ten masaż to jedna wielka ściema dla klienta" http://forum.e-masaz.pl/v...ighlight=#12414 i nawet to bylo dyskutowane.

raczej niz komus zamykac gebe, to sam napisz, co uwazasz i moze przez dyskusje cos nam sie obojgu rozjasni.

ps nie jestem adminem i nie jestem "ty" (tak mozesz do kolesia spod budki)
 
     
kaaasia90 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-08-29, 20:43   

odpuscic tak tego nie mozna
 
     
Rubiini 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-08-30, 07:25   

gosiaczek870202 napisał/a:
OKE po co wprowadza nowe zasady skoro akceptuje ich łamanie

W sumie nowe zasady wprowadziła CKE i pewnie wszyscy by ich przestrzegali, gdyby nie to, że niektóre OKE nie zaktualizowały swoich informatorów... Więc gdyby nam nie sprawdzono bonusowych kartek to również nie byłoby sprawiedliwe rozwiązanie i byśmy się bulwersowali.

ena00 napisał/a:
niektórzy mogli się rozpisywać dowoli i mieć brudnopis

Rozpisywać się mogliśmy, ale na brudnopis kartek nie dostaliśmy, to tak gwoli ścisłości.

gosiaczek870202 napisał/a:
na dolnymśląsku zdało 38% to zapewne osoby które miały dodatkowe kartki a pozostałe 60 % to same nieuki???

Nie chcę nikogo oceniać, ale moim zdaniem jeśli ktoś ma wiedzę, potrafi logicznie myśleć i wybierać najważniejsze informacje, mógł zdać nawet pomimo braku dodatkowych kartek. W mojej szkole nikt nie wiedział o zmianie wprowadzonej przez CKE. Egzamin zdała połowa klasy. Co ciekawe, byli u nas tacy, którzy kartek nie dobierali, zmieścili się w limicie i zdali. A niektórzy rozpisywali się i na 15+ stron a mimo tego zabrakło im punktów.

Szczerze życzę wam powodzenia (czy to na egzaminie poprawkowym, czy też gdybyście jednak zaczęli wojować z komisjami). Gdyby nie sprawdzono mi dodatkowych kartek to pewnie byłabym na waszym miejscu.

Ale w sumie to ja się nie znam i mnie też problem nie dotyczy, więc może i mi nie wolno się wypowiadać... :roll:
 
     
Korcia89

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-08-30, 08:10   

Moim zdaniem dostanie dodatkowych kartek to duzo. Ja pisalam pardzo malutko bo po prostu nie mialam miejsca. Kazdy inaczej pisze. Kied mieslismy probne egzaminy, pisalismy bez ograniczen i większość klasy zdała. Teraz po egz prawdziwym to jakaś masakra.Jak by ci tez zalezało to byś walczył.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-30, 08:25   kurs masaz tajski

gosiaczek870202 napisał/a:
mogła zdać gdyby nie jakieś nowe zasady których i tak się nie trzymano ... OKE po co wprowadza nowe zasady skoro akceptuje ich łamanie, śmieszna sytuacja i jak tu traktować poważnie instytucje w naszym kraju


Korcia89 napisał/a:
Kied mieslismy probne egzaminy, pisalismy bez ograniczen i większość klasy zdała. Teraz po egz prawdziwym to jakaś masakra.

od tego roku byly nowe zasady i nie ma teraz sensu podwazac decyzji cke, nawet, jesli sie z nia nie zgadzasz, bo nie ma sposobu zmiany tej decyzji.

cke postanowilo, w drodze wyjatku, zaakceptowac dodatkowe kartki, bo niektore oke nie znaly nowych przepisow. Na tym mozna sie koncentrowac.

proponuje, zeby wpisac statystyki zdawalnosci w poszczegolnych szkolach czy wojewodztwach i tego i poprzednich lat, rowniez czy w danych szkolach akceptowano dodatkowe kartki.

na razie podana byla statystyka z dolnoslaskiego, jednak, jak pisalem wczesniej, zdawalnosc tam w poprzednich latach byla znacznie wyzsza od sredniej krajowe, a to dzieki kluczowi egzaminacyjnemu (bylo to dyskutowane szczegolowo w ubieglych latach)
 
     
Korcia89

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-08-30, 09:55   

Najlepiej siedziec cicho takk? innym sie upieklo.. słuchaj a co mnie interesuje ze nie ktorzy nie wiedzieli...tym bardziej powinno sie wszystko anulowac.. uwierz ze dwie strony wiecej to duzo.W drodze wyjatku powinni zrobic cos dla tych ktorzy pisali tak jak powinno byc..Rozumiem ze to twoja ocena.. ale moim zdaniem jesli uzano dodatkowe strony innym, to my powinnismy miec dadatkowe punkty chociaz by albo inaczej liczone.. bo to nie jest sprawiedliwe co oni zrobili. Co to za szkoła ktora nie czyta regulaminu zasad itd egzaminów zawodowych.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-30, 10:16   kurs masaz tajski

nie, nie musisz siedziec cicho - mozesz isc do sadu zaskarzyc decyzje administracyjna, pisac artykuly i listy do gazet.

wedlug mojego przekonania, te dzialania nic nie dadza. Zycze powodzenia, moze sie myle w mojej ocenie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB