To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Praca Masażyści: Szukana

Juliet89 - 2015-05-03, 12:28

Witam serdecznie,
poszukuję pracy jako masażystka na terenie Warszawy.

Posiadam Dyplom Technika Masażysty i dwu- letnie doświadczenie w zawodzie.
Przez półtorej roku pracowałam w Australii w tajskich salonach masażu, w tym w jednym z najlepszych w Perth, WA.
W skład mojej oferty wchodzą masaże:
leczniczy, klasyczny, tajski masaż tkanek głębokich, sportowy, relaksacyjny, aromaterapia, antycelulitowy, dla kobiet w ciąży, drenaż limfatyczny, pourazowy oraz podstawowe zabiegi na ciało.
Bardzo szybko się uczę i mogę poszerzyć swoje umiejętności o inne techniki.
j. angielski - biegły w mowie i piśmie
j. niemiecki - podstawowy

Jeśli jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem mnie to skontaktuj się ze mną mailowo po więcej informacji.
joanna.kucharska1989@gmail.com

Pozdrawiam, Joanna K.

warzecha2 - 2015-05-21, 19:31
Temat postu: Masaży z pasją szuka pracy.
Witam. Masaż to moja pasja.
Jestem dyplomowanym technikiem masażystą, który w chwili obecnej poszukuje pracy.
Z powodzeniem odbyłem staż w Klinice Jurajskiej, a do chwili obecnej wykonuję masaże u pacjenta.
Wykonuję masaż relaksacyjny i odchudzający, leczniczy całościowy i częściowy, limfatyczny oraz izometryczny. Wykonuję również ćwiczenia bierne i czynno-bierne.
Pomagają one zwalczać powstawanie przykurczy i poprawiają sprawność mięśniową kończyn. Równocześnie do wykonywanych masaży polecam wspomagające zabiegi z borowiny.
Gwarantuję solidność, terminowość i rzetelność - jednym słowem pełny profesjonalizm.

Jeśli będzie trzeba chcę wyjechać by móc pracować w zawodzie.
W tym momencie szukam miejsca gdzie da też możliwość noclegu.

Pozdrawiam
Marcin Warzecha Masażysta
tel:882-269-532
Częstochowa

kameleon - 2015-09-05, 13:02

Jako właściciel gabinetu rehabilitacji w Poznaniu akurat, dam wszystkim radę w zakresie poszukiwania pracy w naszej dziedzinie - fizjoterapii i samym masażu. W miejscach w Waszych odczuciach atrakcyjnych, gdzie chcielibyście znaleźć zatrudnienie wysyłajcie swoje CV i listy motywacyjne. Nawet jeśli jakaś firma dzisiaj nie szuka fizjoterapeuty do pracy to może za miesiąc czy za 5 właśnie szukać. Ja w pierwszej kolejności na rozmowę kwalifikacyjną zapraszałbym ludzi, których interesujące CV mam na skrzynce mailowej. Nie zawsze bowiem w okresie rekrutacji znajdzie się osoba w 100 % odpowiadająca potrzebom firmy. Podstawą jest wykształcenie, ukończone szkolenia uzupełniające ale najważniejszy jest sam człowiek...
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Anonymous - 2019-01-21, 15:51

Szukam pracy jako masazysta w woj.lubelskim lub Puławy i Okolice do 50 km.
Jeśli jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem mnie to skontaktuj się ze mną na maila.
w.kondracki66@gmail.com

Z powazaniem
Wojciech Kondracki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group