To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Praca Masażyści: Szukana

bam_bam6 - 2011-08-10, 09:21

Jestem absolwentką studiów mgr na kierunku fizjoterapia, szukam swojej pierwszej pracy w tym zawodzie, ukończyłam kurs masażu klasycznego. Pracę podejmę jako fizjoterapeuta, masażystka i inne związane z zawodem. Interesuje mnie praca w Krakowie, Kielcach, Warszawie i innych miastach. Tel 530903495
Soliloquium - 2011-08-14, 11:34
Temat postu: Szukam pracy w województwie łódzkim
Witam wszystkich

Mam na imię Paweł, (23 lata) ukończyłem 2-letnią szkołę na kierunku technik masażysta, przez dotychczasowych pacjentów jestem bardzo chwalony, wydaję mi się że mam dryg do tej pracy, masowanie sprawia mi przyjemność i pacjenci odczuwają to, że z sercem to robię. Szukam pracy w województwie łódzkim, najlepiej w okolicach Rawy Mazowieckiej, aczkolwiek mogę dojeżdżać, ew. kontakt proszę poprzez maila: pawelk122@wp.pl.

Robert_rybnik - 2011-08-20, 01:51

Witam

Jestem mgr fizjoterapii, szukam pracy w zawodzie...
Najlepiej czuję się w pracy ze sportowcami, odnowa biologiczna, med. sportowa czy ortopedia. Nie jest mi obcy marketing sportowy, który można wykorzystać także w fizjoterapii - współpraca klub / ośrodek, itd.

W ostatnim roku pracowałem ze sportowcami dyscyplin:
- żużel(RKM Rybnik => Ł. Piecha, R. Chromik) oraz R. Povazhny
- judo(POLONII Rybnik => A. Perenc - multimedalistka kat. <57kg seniorek)
- koszykówka
- kolarstwo szosowe
- piłka nożna

CV mówi dość sporo o mnie, ale nie wszystko.


Jeśli kogoś zainteresuje bądź zaintryguje, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Czy to osobiście, telefonicznie czy przez internet.

Kontakt:
Tel.: +48 696 656 339
Mail: Robert@kolarstwo.rybnik.pl

agata.terczyńsk - 2011-10-03, 12:12
Temat postu: SZUKAM PRACY JAKO MASAŻYSTKA
Witam,
Jestem dyplomowaną masażystką, mimo, że szkolę(Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego-wydział technik masażysta) ukończyłam dopiero w tym roku w toku edukacji nabyłam już doświadczenie niezbędne w pracy na tym stanowisku. Przez cały rok odbywałam zajęcia praktyczne oraz praktyki zawodowe w wielu placówkach medycznych na terenie śląska ( np. Szpital Miejski Murcki – oddział reumatologiczny oraz Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy, Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej – oddział rehabilitacji oraz gabinet kinezyterapii). Odbyłam także staż w Wielkiej Brytanii z programu Leonardo da Vinci. Praktyka ta odbywała się w domu opieki Red Oaks.
Posiadam własną kozetkę do masażu, wiec potrzebuje tylko troszkę miejsca gdzie mogłabym wykonywać zabiegi lub pracować na gotowym stanowisku
Wykonuje masaże:
- masaż klasyczny
- masaż leczniczy
- masaż antycellulitowy – bańka chińska
- masaż relaksacyjny
- masaż izometryczny
- drenaż limfatyczny
- masaż metodą Shantalii
- masaż gorącymi kamieniami
W tym roku rozpoczynam edukacje na studiach zaocznych, kierunek fizjoterapia

Jeśli byliby Państwo zainteresowaniu współpracą ze mną proszę o kontakt: agata.terczynska@gmail.com lub 889 421 343.

Z poważaniem
Agata Terczyńska

massagewarsaw - 2011-10-04, 09:31
Temat postu: kurs masaz tajski
SZUKAM PRACY JAKO MASAŻYSTA

Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym ze względu na schorzenie narządu wzroku. Nadmieniam, że jestem dyspozycyjny i dojazd do pracy a nawet zmiana miejsca zamieszkania nie stanowi dla mnie bariery.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku masażysty oraz specjalistyczne szkolenia w tym zakresie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z pacjentami cierpiącymi na wiele różnych jednostek chorobowych o różnym stopniu zawansowania od pacjentów chodzących po leżących z licznymi powikłaniami po udarach i wylewach.

Na stanowisku masażysty pracowałem w szpitalach i poradniach rehabilitacyjnych.
Moja niepełnosprawność ułatwia mi kontakt z pacjentem oraz zmniejsza skrępowanie pacjentów.

Zatrudniając mnie możecie Państwo skorzystać z dofinansowania na utworzenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej z PFRON jak również dopłaty do wynagrodzenia osoby niepełnosprawnej z PFRON.

Tel. komórkowy 502-734-200

KOPEREK1989 - 2011-10-10, 15:09
Temat postu: Pilnie poszukuję pracy ....
Poszukuję pracy na stanowisko masażysty:
Ukończyłem 4-letnie technikum masażu i fizykoterapii , nie posiadam dyplomu.
Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności z tytułu wzroku.
Rodzaje wykonywanych technik: - pełna klasyka , drenaż limfatyczny , masaż sportowy , masaż leczniczy , masaż kosmetyczny , masaż relaksacyjny , masaż antycellulitowy , bandażowanie. Ukończyłem staż na stanowisku masażysty w Centrum Katowic.
Poszukuję pracy na terenie Rudy Śląskiej , Zabrza - Gliwic , Chorzowa - Katowic , Bytomia / i okolice .
Więcej informacji udzielę pod nr tel 502-668-342.
_________________
Z Poważaniem - Dawid R.

elunia20027 - 2011-10-12, 16:01

Witam serdecznie
Szukam pracy na stanowisku masażystki w Warszawie i okolicach.
Ukończyłam dwa kursy masażu a obecnie dokształcam się w rocznej szkole fizjoterapii.
Wykonuję masaże klasyczne, sportowe, lecznicze, relaksacyjne , bańką chińska, czekolada a także elektrostymulację oraz masaż próżniowy.
Poszukuję pracy w gabinetach Spa, klubach fitness, a także u osób indywidualnych (dojeżdżam do klienta )
Jestem osobą energiczną i sumienną a masaże to moja pasja.
Kontakt: esokolowska1@o2.pl tel. 780 201 759
Z poważaniem
Elżbieta Sokołowska

Speedka - 2011-10-13, 13:45

Witam.:!:

Szukam pracy na dolnym slasku, przewaznie we wroclawiu, Legnicy, karpaczu. :!:


Jestem Dyplomowana masażystka :smile:

wykonuje:
ajurwedyjski
masaz kamieniami,
stemplami,
aromaterapeutyczny,
bańką chińska
antycellulitowy,
klasyczny,
relaksacyjny
leczniczy,
anti-age twarzy.
peelingi
zabiegi na ciało :roll:

4 letnie doswiadczenie w zawodzie. :wink: mam własną dzialanosc gospodarcza.

pozdrawiam :grin: :!:

zaw - 2011-10-19, 23:55

szukam pracy jako fizjoterapeuta/masażysta najlepiej w trójmieście bądź w okolicach.... jestem studentem zaocznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (studia magisterskie) mam dyplom licencjata z fizjoterapii z odnowa biologiczną posiadam roczne doświadczenie w zawodzie jako fizjoterapeuta w szpitalu wojskowym, odbyty również 6 miesięczny staż... dodatkowe kursy masażu: kamieniami bazaltowymi, klasycznego,sportowego,limfatycznego,segmentarnego... bardzo proszę o kontakt nr tel: 516906356 lub mzawrotny1@wp.pl
administrator - 2011-10-23, 18:56

Nie ten temat tutaj nie piszemy swoich ofert.
milosz762 - 2011-10-23, 21:08

WITAM JESTEM DYPLOMOWANYM MASAŻYSTĄ
MIESZKAM W KRAKOWIE
SPECJALIZUJE SIĘ W GŁÓWNIE W MASAŻU
LECZNICZYM ANTY -BÓLOWYM ORAZ SPORTOWYM
MAM ODBYTĄ PRAKTYKĘ W KLUBIE SPORTOWYM
W ZAKRESIE MASAŻU SPORTOWEGO ORAZ
ODNOWY BIOLOGICZNEJ .

OFERUJE MASAŻ NA TERNIE KRAKOWA
W LOKALU LUB Z DOJAZDEM

PROMOCYJENE CENY .


OPRÓCZ TEGO JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ
NA ETAT W PLACÓWKACH ZDROWIA KLUBACH SPORTOWYCH
EW OŚRODKACH SPA.

ZAINTE RESOWANE OSOBY PROSZE O KONTAKT
POD NR 501-263-299

Masażystakarol - 2011-10-23, 22:40

Ok, przepraszam bardzo.
massagewarsaw - 2011-10-23, 22:45
Temat postu: kurs masaz tajski
nie ma co przepraszac, nie ma wlasciwszego miejsca na forum. Dopiero mozna pomyslec o kolejnym przypietym watku z ogloszeniami, ale nie jestem pewien, czy warto
administrator - 2011-10-24, 00:08

Masażystakarol napisał/a:
Ok, przepraszam bardzo.

Nie masz co przepraszac. Załóż temat i wrzuć tutaj pamiętaj o zniżce dla forumowiczów http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=8 Powodzenia ;)

Rafał-A. - 2011-11-05, 11:13

Witam

Mam 32 lata, poszukuje pracy jako Masażysta, Jestem absolwentem Policealnej szkoły medycznej im. M. Kopernika w Toruniu- zdobywałem doświadczenie zawodowe w takich miejscach:

Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy, ul. Ligi Polskiej 8 w Toruniu

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika, ul. Batorego 17/19 w Toruniu

Poradnia Rehabilitacyjna „ Revita”, ul. Konstytucji 3 – Maja 19 w Toruniu

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Odnowa” ul. Szosa Chełmińska 254/258 w Toruniu

Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera - Szpital Dziecięcy – Pracownia Fizjoterapii, ul. Konstytucji 3 Maja 42 w Toruniu

Wojewódzki Szpital Zespolony ul. Św. Józefa 53/59 – oddział neurologiczny w Toruniu

Miejsce pracy: Toruń

Tel: 609252512
Posiadam własny profesjonalny stół do masażu, jestem gotów zaprezentować swoje umiejętności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group