To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Praca Masażyści: Szukana

janek.janek85 - 2011-02-07, 17:58

Witam, podejme pracę na stanowisku masażysty w salonie kosmetycznym, gabinecie masażu, SPA, ośrodku rehabilitacyjnym.

Posiadam doświadczenie w masazu gorącymi kamieniami, masażu klasycznym, masażu bańką chińską, bambusem i stęplami ziolowymi, masażem relaksacyjnym, masażem leczniczym jak również masażem kosmetycznym.

Poznań

kontakt: jnyk@wp.pl bądź tel. 509597125

pozdrawiam Janek

asia17lip - 2011-02-28, 09:49

Witam,
podejmę praktykę we Wrocławiu w celu utrwalenia i i rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie masażu. Posiadam dyplom ukończenia kursu masażu pierwszego i drugiego stopnia. W zakres kursu wchodził masaż klasyczny, relaksacyjny, izometryczny, kontralateralny, sportowy, odchudzający, drenaż limfatyczny. Mam 22 lata, jestem osobą szybko uczącą się, sprawną fizycznie, odpowiedzialną i komunikatywną.
Kontakt: asia17lip@interia.pl

madeline - 2011-03-10, 15:08

Witam. Poszukuję pracy lub miejsca na praktykę w Toruniu. Jestem w trakcie kursu I i II stopnia masażu klasycznego + segmentarny, limfatyczny relaksacyjny, bańka, kamienie oraz pałki. Kurs kończy się w czerwcu a od października wybieram się na studia podyplomowe manager spa i wellness. Jestem pełna zapału i głodna wiedzy. Chętnie nabiorę praktyki i nauczę się wszelkich technik masażu
alkarn - 2011-03-11, 12:46

Witam mam na imię Dawid i pochodzę z Czudca koło Rzeszowa. W tamtym roku ukończyłem szkołę z dyplomem Technik Masażysta oraz mam ukończony kurs I i II stopnia terapii manualnej. Wykonuje każdy rodzaj Masażu.

Kontakt: 781-174-543 e-mail: d.bukala@o2.pl

Pozdrawiam Dawid

alef - 2011-03-31, 16:19

Szanowni Państwo,

Poszukuje pracy na stanowisku "masażysta".

Jestem absolwentem kierunku technik masażysta Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju. Swoje umiejętności praktyczne związane z masażem rozwijałem od stycznia 2009 roku, kiedy to rozpoczął się drugi semestr mojej nauki w studium zawodowym i od tego czasu nabierałem doświadczenia, wykonując profesjonalne zabiegi masażu klasycznego na oddziale wewnętrznym biłgorajskiego szpitala. Z czasem zacząłem wykonywać zabiegi dla znajomych, poza ośrodkami zdrowia. Najczęściej był to masaż klasyczny, czasem także sportowy. W III i IV semestrze, od września 2009 roku do czerwca 2010, odbywałem praktykę zawodową w Ośrodku Rehabilitacji i Terapii dla Dzieci Niepełnosprawnych, Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów oraz w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej na oddziałach: Neurologii, Ortopedii i na Oddziale Wewnętrznym. Od momentu ukończenia nauki do chwili obecnej wykonuję zabiegi masażu u osób prywatnych.

Jestem osobą komunikatywną, cierpliwą i sprawną fizycznie. Poważnie traktuję wykonywaną pracę i sumiennie wywiązuję się z powierzanych mi obowiązków. Moim atutem jest też dyspozycyjność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Chętnie zdobywam nowe umiejętności. Posiadam dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, a ponadto certyfikat potwierdzający ukończenie kursu masażu sportowego oraz certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego dla kariery zawodowej.

Posiadam umiejętności z zakresu wykonywania:

Masażu klasycznego;
Masażu sportowego;
Masażu segmentarnego;
Masażu punktowego;
Masażu izometrycznego odchudzającego;
Drenażu limfatycznego;
Masażu relaksacyjnego aromaterapeutycznego;
Masażu relaksacyjnego synchronicznego;
Masażu relaksacyjnego energetyzującego;
Masażu kosmetycznego;
Masażu Japońskiego Shiatsu;
Masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui;


Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa moją osobą.
Serdecznie pozdrawiam,
Kamil Czanasz

kontakt:
tel kom: 603453749
e-mail: alef4435@yahoo.com
gadu-gadu: 8138682





joanaa - 2011-04-02, 15:02

witam serdecznie nazywam się Joanna jestem technikiem fizjoterapii z 9 letnim doświadczeniem w zawodzie, mieszkam w gdańsku i szukam pracy w Trójmieście.Ostatnie 5 lat pracowałam w klubie sportowym oraz przyjmując prywatnych pacjentów w gabinecie.szukam pracy od 4 maja tel 668 345 229
Lisołak - 2011-04-03, 14:24

Witam.

Pilnie szukam pracy w charakterze masażysty na terenie Warszawy w której to mieszkam.

Mam 25 lat i jestem technikiem masażystą z 2-3 letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłem dwuletnie studium medyczne w Puławach uzyskując dyplom państwowy. Pracowałem m.in w szpitalu na różnych oddziałach i w przychodniach zarówno publicznych jak i niepublicznych, np. Kriosonik.

Posiadam umiejętności z wykonywania masażu: klasycznego, segmentarnego, limfatycznego, sportowego, izometrycznego i shiatsu. Ponad to znam akupresurę oraz ćwiczenia gimnastyki leczniczej.

Jestem solidny i dyspozycyjny, a moi zadowoleni klienci i pacjenci to moje mocne referencje. Kocham masaż i pragnę wciąż rozwijać swoją pasję.
Z chęcią podejmę się pracy w przychodniach, szpitalach, gabinetach lub w spa.

tel. 665 444 882
seiseiohayo@gmail.com

Pozdrawiam, Maciej Klepko

ilson - 2011-04-06, 11:06

Wykonam masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny. Dojeżdżam do klientki/a (Trójmiasto). Posiadam profesjonalny stół do masażu. Jeżeli jesteś zainteresowana/y proszę o kontakt poprzez e-mail mieszkanie258@wp.pl : jaki masaż Cię interesuje, kiedy (jestem dyspozycyjny, postaram się dopasować), wiek. Zapraszam!:)
administrator - 2011-04-06, 11:13

ilson napisał/a:
jaki masaż Cię interesuje, kiedy (jestem dyspozycyjny, postaram się dopasować), wiek. Zapraszam!:)
wiek ? coś mi w tym ogłoszeniu nie pasuje
ilson - 2011-04-06, 11:19

Wystawiam tego rodzaju ogłoszenie pierwszy raz, sądziłam, że wiek jest istotny, żeby móc się przygotować sumiennie do masażu - chyba jest różnica, gdy masuje się dziecko a osobę dorosłą ;)
administrator - 2011-04-06, 11:27

ilson napisał/a:
Wystawiam tego rodzaju ogłoszenie pierwszy raz, sądziłam, że wiek jest istotny, żeby móc się przygotować sumiennie do masażu - chyba jest różnica, gdy masuje się dziecko a osobę dorosłą ;)

Sugeruj się ogłoszeniami innych ;) A po za tym to dział nie do ogłaszania się z ofertą masażu tylko szukania pracy w formie twojej osoby.

Dodatkowo jest tez dział gdzie wypadałoby się przywitać na forum z innymi użytkownikami.

ilson - 2011-04-06, 11:38

e-Masaz.pl napisał/a:
ilson napisał/a:
Wystawiam tego rodzaju ogłoszenie pierwszy raz, sądziłam, że wiek jest istotny, żeby móc się przygotować sumiennie do masażu - chyba jest różnica, gdy masuje się dziecko a osobę dorosłą ;)

Sugeruj się ogłoszeniami innych ;) A po za tym to dział nie do ogłaszania się z ofertą masażu tylko szukania pracy w formie twojej osoby.

Dodatkowo jest tez dział gdzie wypadałoby się przywitać na forum z innymi użytkownikami.


ok - mój błąd.

co wypada, a czego nie, to pojęcie względne ;-) ale z miłą chęcią się przywitam.

Sylwina - 2011-06-16, 15:03

Ogłoszenie nadal aktualne

Witam Państwa !

Jestem Masażystka z własna działalnościa gospodarcza .
Podejme współprace z salonem ,ośrodkiem spa (praca mobilna ,na zlecenie ,na zapisy,prowizja ) w Warszawie i okolicach
Współpracowałam z salonem kosmetycznym oraz obecnie współpracuje z 2 klubami fitnes .

Wykonywane zabiegi - masaże relaksacyjne ,czekolada,świecą ,miodowy,stemplami ziołowymi ,peelling ,gorącymi kamieniami bazaltowymi i nefrytami,bambusami, bańka chinska ,także wykonuje inne zabiegi na ciało ,również świecowanie uszu oraz depilacje woskiem .



Zapraszam do kontaktu : ( i więcej informacji)
stylrelaksu@onet.pl

Ewans - 2011-06-26, 11:45
Temat postu: Szukam pracy
Witam!

Mam na imię Krzysiek, mam 25 lat, jestem z Rzeszowa. Jestem magistrem fizjoterapii i technikiem masażystą. Masuję prywatnie od dwóch lat. Szukam pracy na terenie całego kraju. tel. 691-632-558

Dziekuję

majkel - 2011-08-08, 20:05

witam, nawiąże współprace na terenie Rudy Śląskiej,Zabrza,Mikołowa, z gabinetem rehabilitacji, masażu , w godzinach popołudniowych i weekendowych w formie pracy dodatkowej, posiadam 4-letnie doświadczenie jako technik fizjoterapii pracując dalej w Przychodni,dodatkowo współpracuje z stowarzyszeniem "Amazonki",pracowałem również w klubie sportowym, posiadam ukończone liczne kursy.
pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group