To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia informacje ogólne - Fizjoterapia a otwarcie własnej działalności gospodarczej

Surumhn - 2012-02-04, 12:42
Temat postu: Fizjoterapia a otwarcie własnej działalności gospodarczej
Witam Serdecznie wszystkich internautów !! :)
Przepraszam jeśli utworzyłem już podobny artykuł ale nie mogłem znaleźć. Pracuje już 2,5 roku jako masażysta i fizykoterapeuta. Chciałbym otworzyć własną działalność gospodarczą tylko potrzebuje paru odpowiedzi na pytanie bo zdania są podzielone.
Chce wykonywać masaże a także fizykoterapie posiadam technika masażystę 2 kursy odnośnie masażu oraz kurs fizykoterapii i terapii manualnej. Niestety nie jestem po studiach wyższych z fizykoterapii, czytałem artykuł znajdujący się na stronie ale pytanie moje brzmi: Czy mogę wykonywać fizykoterapię na własnej działalności i jakie papiery muszę ewentualnie posiadać, bądź złożyć ? będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

administrator - 2012-02-04, 13:52

Kolego tutaj masz temat odnośnie działalności: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=92 milej lektury.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group