Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Stoły do masażu
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-04-22, 20:39   kursy masazu tajskiego

grubsza gabka to teoretycznie bardziej wygodne dla klienta, ale teraz nowoczene stoly moga nawet nie miec zadnej gabki, a stosowac zawieszenie podobne do trampoliny, czyli sa miekkie bez dodawania ciezaru do stolu i bez robienia z niego zbyt grubego i nieporecznego.

poniewaz stol do masazu mobilnego, to wybieraj najcienszy.
 
     
Linki sponsorowane
PabloZ

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-04-24, 07:40   

Hej

Mam już tego Habysa o którym pisałem wcześniej :)
Powiem,że jestem bardzo zadowolony póki co sprawuje się dobrze.Zobaczymy jak będzie nie po kilku ale po kilkudziesięciu zabiegach
Tak jak pisałeś massagewarsaw standardowa gąbka starcza,leży się wygodnie i stabilnie :)

Faktycznie regulacja wysokości jest trochę kłopotliwa ale można już optymalnie wyregulowany złożyć.Jak na razie nie potrzebuje zmiany wysokości

Drugą sprawą jest podgłówek w wersji standard ma twardą gąbkę (moim zdaniem zbyt twardą) dlatego polecam od razu dopłacić do komfort.
 
     
karski1

Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-06-14, 16:04   

Moglibyście mi powiedzieć coś na temat tego stołu do masażu? Czy jest to dobry sprzęt wg. Was i warty zakupu?
Musze znaleźć właśnie stół do masażu stąd to pytanie. Jakbyście mogli coś w tym temacie powiedzieć, dajcie znać!
Chodzi o ten stoły oferowane przez sklep cosnet który jest tutaj reklamowany. Macie jakieś propozycje?
 
     
domi90

Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-06-21, 16:15   stół

Co sądzicie o tych stołach? Planuje kupic pierwszy stół i masować po znajomych i rodzinie na razie.

allegro. pl/ stol-lozko-do-masazu-alu-2-seg-2-kolorowe-lekkie-i3314650246
allegro. pl/ aluminiowy-stol-lozko-do-masazu-2-seg-torba-lekkie-i3315135498
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-06-21, 17:13   kursy masazu tajskiego

wygladaja na zupelnie ten sam stol. Tylko pierwszy jest ze wzorkiem i troche drozszy, a drugi dostepny dopiero za pare dni. Bierz tanszy
 
     
collin89

Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-08-09, 14:46   

Witam zastanawiałem się nad zakupem stołu do masażu firmy MOV model ALUprofi Manual zestaw MAX. Czy ktoś korzystał może z tego stołu, jakie są jego odczucia co do sprzętu oraz co myślicie o jego zakupie? Dodam, że będzie przeznaczony głównie do masaży w domu klienta.
 
     
BOGDAN

Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-08-13, 11:13   

Jak po rodzinie to zawsze na początek tańszy .
 
     
BOGDAN

Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-08-13, 11:16   

Ja taki nabyłem i na razie jest Ok.
Korzystając z rad kolegów na forum
 
     
ReVo 

Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-02-06, 22:24   

Witajcie

Właśnie stoję przed wyborem swego pierwszego stołu. Ma narazie służyć okazyjnie do ćwiczenia mojego przyszłego rzemiosła.

Wpadły mi w oko stoły form Medimas i Aveno Life (podfrima Habysa)

Chodzi dokładnie stoły:
Aveno Life - Espirit
Miał być link ale nie mogę wstawić
Medimas (3 seg, alu)
Miał być link ale nie mogę wstawić
(oba stoły bardzo łatwo jest znaleźć w google)

Stół od Aveno sprawia wrażenie bardzo dobrze wykonanego (jak na swoją cenę) natomiast Medimas jest 3 segmentowy i w dodatku o podobnej wadze...


U mnie w szkole są stoły Medimas drewnianne 3 segmentowe:
Miał być link ale nie mogę wstawić

Są one bardzo ciężkie ale praktyczne i moim zdaniem nieźle wykonane (choć lubią zatrzeszczeć czy pod cięższym przypadkiem strzelić :grin: ) Pewnie bym go kupił gdyby nie ta waga.


Z góry mówię, że zastanawiałem się nad Habysami lecz ich cena jak dla początkującego jest zaporowa - prawie 1300zł za 3 segmentowy stół bez osprzętu jest dla mnie za wysoka (a waga nie najniższa...)



Co myślicie o tych stołach? Czy 3 segmentowe ( z możliwością podnoszenia jednej części) będzie dużo bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu? Może spotkaliście się już z tymi stołami?

Proszę o rady.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-02-07, 03:02   

jesli nie robisz np refleksologii, masazu stop, to 3 segmentowy nie jest potrzebny, bo dodaje troche do wagi.

rzuc okiem na baner reklamowy o gory forum (czasem wyswietla sie tez habys) - aveno z 30% znizka, od 300zl.

zawsze sprawdzaj allegro, tam ponizej 300.

kupuj jak najlzejszy, bo, jako poczatkujacy, bedziesz pewnie duzo go nosic
 
     
axis1

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 36
Wysłany: 2015-05-12, 12:55   

Potrzebuje jak najlżejszy stół do masażu dwusegmentowy o szerokości 50-55 cm. Widziałem w internecie 8,5 kg ale jeśli ktoś zna lżejsze (składane) to będę wdzięczny za info.
 
     
kameleon 

Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-07, 17:33   

Czy może ktoś polecić mi namiary na dobry stół stacjonarny do masażu i terapii manualnej z regulacją wysokości hydrauliczną i regulowanymi podłokietnikami oraz podnoszoną częścią do drenażu limfatycznego.
Bardzo ważne jest dla mnie aby stół miał przyjemny podgłówek dla twarzy a nie był za wąski lub zbyt twardy - ważne - bez szwów w okolicy twarzowej!!! Czekam na propozycje ciekawych rozwiązań w rozsądnych cenach bo z tym nie jest łatwo!!!
Zakup przez internet bez wcześniejszego oglądania jest ryzykowny ...
 
     
zrelaksowana 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-15, 16:49   

Najważniejsze, aby stół był wygodny i solidny. Nowością są teraz stoły zaokrąglone.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-07-15, 23:34   

zrelaksowana napisał/a:
Najważniejsze, aby stół był wygodny i solidny. Nowością są teraz stoły zaokrąglone.

stoly zaokrahlone sa nowoscia od 20 lat
 
     
kameleon 

Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-08-26, 23:30   

ok ale czy macie namiar na konkretną firmę?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB