Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Stoły do masażu
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-28, 17:42   kurs masaz tajski

Cyna13 napisał/a:
Kto mi pomorze wybrać odpowiedni stół do masażu. Zastanawiałam się nad stołem z firmy habys. Prosze o pomoc

to dobrze, habys ma kilkadziesiat.
 
     
Linki sponsorowane
yalissea

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-05-29, 08:53   

Witam, czytałam poradniki na temat wyboru stołu, wszystko super, tylko tyle, że mnie ograniczają pieniądze. Chcę stół do ćwiczeń w domu. Mogę wydać 200-300 zł. Głównie chodzi mi o masaż lomi - najbardziej mi zależy na nim. Oprócz lomi, bańka chińska, relaksacyjny i klasyczny. Czy któryś z tych będzie się nadawał? Który lepszy?
http://allegro.pl/11-5-kg...2381250194.html

Lub: http://allegro.pl/29z-loz...2320145411.html

Tych masaży nie będę pewnie robić codziennie, chcę ćwiczyć, by móc później kupić porządny, droższy stół. Może ktoś rzec kilka słów? :wink:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-05-29, 14:14   kurs masaz tajski

pierwszy, bo polowe lzejszy, a przy tym tanszy.

problem moze byc tylko z ta firma - mojego nie wyslali, pomimo, ze zatelefonowalem i spytalem, czy maja go na stanie (chcialem kupic bezposrednio z ich strony i zaplacic troche wiecej i miec pewnosc terminowej dostawy i pierwszej jakosci towaru. Gdy nie doszedl po czasie, to odwolalem zamowienie i kupilem u konkurencji
 
     
yalissea

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 2
  Wysłany: 2012-05-29, 16:59   

Dziękuję za szybką odpowiedź. Mam nadzieję, że z moją wysyłką będzie wszystko w porządku.
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-05-29, 18:16   

Ja również kupiłam stół poprzez allegro by móc w domu ćwiczyć wygodnie i komfortowo. Mam wersję z podnoszeniem jedenej części - czyli drugi link. Aczkolwiek tam pisze że waży 21 kg ja mam wrażenie że mój waży koło 12kg. Mam go rok czasu póki co wszystko działa sprawnie, ze wzgledu na to że jestem również kosmetyczką, używam go do zabiegów kometycznych. Jedyne "ALE" mój mąż tak się mocno oparł głową, że pęknął drążek od zagłówka... :D :D
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-05-29, 18:40   kurs masaz tajski

jesli jest napisane, ze wazy 21kg, to czesto wazy wiecej, niz podane.

masz inny model, stoly sa bardzo podobne w wygladzie, ale rozne paramentry.

z zaglowkami w tanszych modelach jest problem, w regulowanych peka plastyk w mechanizmie rugulajacym. Trzeba ostrzec klientow przed nie opieraniem sie rekoma o zaglowek, gdy proboja pomoc sobie wstawac ze stolu
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-05-29, 19:09   

Cytat:
masz inny model, stoly sa bardzo podobne w wygladzie, ale rozne paramentry

No napewno z innej firmy, wygladem na 1 rzut oka wyglądają tak samo. Nie pamiętam ile dokładnie pisało że mój waży, już go mam 1,5 roku.
Co mnie denerwuje - że cały stół drewniany a zagłówek plastik, pękł w miejscu wkładania go do stołu (że tak to ujmę). Teraz jest krótki, nie da się wysunąć na masxymalną długość.... ech mój chłop ma ponad 2metry wzrostu i wszystko psuje...
Massagewarsaw nie orientujesz się czy da się dokupić nowy drewniany np z habbysa, czy jest szansa że będzie pasował??
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-05-29, 19:26   kurs masaz tajski

jesli tylko zlamala sie rurka plastikowa, to mozna ja wymienic na drewno, a najlepiej duraluminium. Z innych stolow mala szansa, ze bedzie pasowac - musisz podac rozstaw i przekroj. Nawet w stolach tej samej firmy moga byc rozne systemy uchwytow i rozne rozstawy.

mozesz zwrocic sie do sklepu, gdzie kupowalas, powinni miec zapas zaglowkow i czesci zamiennych. Najlepiej bierz z metalu, jesli jest wybor.

a moze po prostu zapedz meza do domowego majsterkowania, zepsul, to i niech naprawi. Przyda sie ta zdolnosc na przyszlosc.

sam jestem zwolennikiem szyi na bok, nawet, jesli jest otwor twarzowy - w ten sposob widze reakcje na twarzy klienta i moge sie latwiej komunikowac slownie. Nie ma zadnego problemu, ze nogi moga wystawac poza stol, bo krawedz jest miekka.
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-05-29, 19:34   

ooo to to właśnie rurka plastikowa pękła.
U mnie majsterkowaniem w domu, przy samochodzie i sportem to ja się zajmuje, mój eMek jest kierowcą TIRA, niby codziennie w domu jest ale chyba tylko po to by lodówkę opróżniać i spać :D
Coś wymyśle jak nie wymyśle to tak jak piszesz zwróce się do tej firmy gdzie kupowałam stół o dokupienie nowego. Ale myślałam że z drewna było by lepsze, ale skoro "stary wyjadacz" mówi, że metalowy to Cię posłucham :)
 
     
stefan

Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-10-28, 21:05   

Witam,
Jestem studentką fizjoterapii i ukończyłam kurs masażu klasycznego. Obecnie szukam stołu do ćwiczenia na rodzinie i znajomych. Mam na oku 2 i jedyne co przeszkadza mi w zdecydowaniu się to maxymalne obciązenie robocze.

1. http://allegro.pl/2ex-dwu...2739703179.html /max obc 180

2.http://allegro.pl/hit-2-kolorowy-3-segmentowy-stol-lozko-do-masazu-i2742097339.html / max obc 250

Osobiscie skłaniałabym się ku 1. Ważę koloło 60 kg, czy jeśli nastół wejdzie np. 80 kg osoba to mogę bez obaw naciskać i siadać na stole? Chciałabym żeby posłuzył mi pare lat.

Bardzo proszę o radę
;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-10-30, 03:09   kurs masaz tajski

stefan napisał/a:
Jestem studentką fizjoterapii

stefan, rzadko trafisz na klientow powyzej 100kg, a wtedy wygodniej jest zrobic masaz na podlodze.

w czasie masazu klasycznego nie ma powodu siadania na stole, od tego sa taborety.

bierz ktorykolwiek ze stolow, sila twojego nacisku rekoma nie jest znaczna
 
     
Rybkos 

Wiek: 35
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-10-31, 10:51   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
stefan napisał/a:
Jestem studentką fizjoterapii

stefan, rzadko trafisz na klientow powyzej 100kg, a wtedy wygodniej jest zrobic masaz na podlodze.

Dla kogo wygodniej? Bo chyba nie dla masażysty
 
     
Agusia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-07, 20:38   

Jestem początkującą masażystką, za pół roku kończę szkołę i zastanawiam się jaki stół wybrać. Zależałoby mi, żeby stół lekki, składany i w przystępnej cenie :) najlepiej 3-częściowy. Czy jest duża różnica między stelażem aluminiowym, a stelażem drewnianym? czy taki stół by się nadawał?
http://allegro.pl/ShowIte...ars_rule_id=72#

pozdrawiam.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-11-08, 09:11   

Na pierwszy stół ok. Poczytaj kilka postów powyżej te same dylematy.
 
     
sebeq

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-11-15, 21:08   

Ja chyba się zdecyduję na Allano One Habysa. Ktoś z was go widział na własne oczy? :) Bo ja widziałem tylko pandę drewnianą i teraz się zastanawiam, czy jest to stół dużo uboższy od Pandy i czy posłuży mi na dłużej? Tzn na razie będę go używał do nauki ale czy potem np to, że brak w nim możliwości zamontowania podłokietników i chyba z tego co widziałem brak uchwytu do noszenia będzie mi bardzo doskwierał?

Jeśli ktoś posiada ten stół bądź miał z nim coś do czynienia to proszę o poradę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB