Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Temat ogólny o wszystkim
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-12-19, 18:30   

RehaT napisał/a:
ta kobieta chyba nawet kursu nie skonczyla:)

To nie przypomina zabiegu masażu. Żałosne,ale co my będziemy oczekiwali do jakiegoś spa
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-19, 19:40   kurs masaz tajski

myllusia napisał/a:
W związku, że nikt nie chciał mi pomóc w walce z CKE, proponuję obejrzeć następujący link - od początku do końca.... oby więcej było takich ludzi!! To może ktoś w końcu zacznie działać.

przyklad tej kosmetyczki nie ma nic wspolnego z twoja walka z cke, jesli ktos bedzie w stanie ci pomoc, to napisze w tamtym watku.

film mial byc promocja nowo otwartego salonu, ale wyszedl na antypromocje - na miejscu wlasciciela zmienil bym szybko menagera i te kosmetyczke, bo nie sa profesjonalistami. Ciekawe sa komentarze pod filmem, wlacznie z probami bronienia tej kosmetyczki, pisane zapewne przez nia sama.

ten gabinet szuka pracownikow, wiec mozna sie do nich zglaszac z cv.

nie jest to spa, po prostu niewielki, poczatkujacy gabinet kosmetyczny. Spa maja wyzszy poziom, czesto zatrudniaja technikow masazu i studentow fizjo.
 
     
myllusia 
masażystka

Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 22
Wysłany: 2010-12-19, 21:21   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
myllusia napisał/a:
W związku, że nikt nie chciał mi pomóc w walce z CKE, proponuję obejrzeć następujący link - od początku do końca.... oby więcej było takich ludzi!! To może ktoś w końcu zacznie działać.

przyklad tej kosmetyczki nie ma nic wspolnego z twoja walka z cke, jesli ktos bedzie w stanie ci pomoc, to napisze w tamtym watku.

film mial byc promocja nowo otwartego salonu, ale wyszedl na antypromocje - na miejscu wlasciciela zmienil bym szybko menagera i te kosmetyczke, bo nie sa profesjonalistami. Ciekawe sa komentarze pod filmem, wlacznie z probami bronienia tej kosmetyczki, pisane zapewne przez nia sama.

ten gabinet szuka pracownikow, wiec mozna sie do nich zglaszac z cv.

nie jest to spa, po prostu niewielki, poczatkujacy gabinet kosmetyczny. Spa maja wyzszy poziom, czesto zatrudniaja technikow masazu i studentow fizjo.


Dosłownie nie ma nic wspólnego...
Ale mi chodzi o poziom nauczania. Im więcej będzie takich ludzi to masaż stanie się rzemiosłem a nie pasją. hmmm...rzemiosło to chyba za słabe określenie... to będzie rzeź.
Ale chyba o to tutaj chodzi. :/
Jestem zażenowana tym wszystkim.
Tak samo jak irytuje mnie "Rosyjka Ruletka CKE".
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-19, 21:26   kurs masaz tajski

myllusia napisał/a:
Dosłownie nie ma nic wspólnego... irytuje mnie "Rosyjka Ruletka CKE"

rozumie twoje zazenowanie, chyba nie podejrzewasz tej kosmetyczki, ze jest dyplomowana masazystka albo ze byla choc na jednym semestrze technikum medycznego?

o cke sa rozne, odmienne opinie - jest na forum kilka obszernych watkow, a rowniez twoj wlasny, tam tez mozna dyskutowac ten temat.

tu jest watek ogolny, o wszystkim co nie miesci sie w innych, juz istniejacych watkach - czyli o gruszcze, pietruszce, pogodzie, podrozach i innych dyskusjach, nie zwiazanych z masazem.
 
     
myllusia 
masażystka

Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 22
Wysłany: 2010-12-19, 21:56   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
myllusia napisał/a:
Dosłownie nie ma nic wspólnego... irytuje mnie "Rosyjka Ruletka CKE"

rozumie twoje zazenowanie, chyba nie podejrzewasz tej kosmetyczki, ze jest dyplomowana masazystka albo ze byla choc na jednym semestrze technikum medycznego?

o cke sa rozne, odmienne opinie - jest na forum kilka obszernych watkow, a rowniez twoj wlasny, tam tez mozna dyskutowac ten temat.

tu jest watek ogolny, o wszystkim co nie miesci sie w innych, juz istniejacych watkach - czyli o gruszcze, pietruszce, pogodzie, podrozach i innych dyskusjach, nie zwiazanych z masazem.


Ale ten link raczej nie był związany z masażem.
Z resztą są tutaj wierszyki o masażu więc nie widzę powodu dla, którego nie mogłabym dodac tutaj swojego linka.
Ten link jest o wszystkim i o niczym :)

Nie interesuje mnie to kim ta Pani jest. Mówi o masażu klasycznym...niemając zielonego pojęcia. A później ludzie boją się chodzic do masażystów.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-12-19, 22:50   

To teraz jeszcze bardziej denerwując temat :D Jak tam przygotowania do świąt i zakupy świąteczne w hipermarketach ? Jesteście przed czy po ? Ja na szczęście po :D Temat tak samo denerwujący ja CKE :D
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-12-20, 00:45   

[...] .. Co do tej masazystki...nie wazne czy ma wyksztalcenie czy nie... wazne ze wypowiada sie o masazu klasycznym i do tego opowiada herezje. Zreszta widzialem masazystow z dyplomem z podobnym zasobem wiedzy.

[ Dodano: 2010-12-20, 00:46 ]
Co do swiat to jak zwykle kupa roboty a rozpakowywanie prezentow to zaledwie mala chwila:)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-01-04, 20:54   

Święta świętą i po świętach :D Jak ja to mowie teraz już z górki i oby do wiosny. Od razu lepsze samopoczucie itd ;)
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-01-17, 12:28   

kto juz odczyl wprowadzenie vat na kursy? moj kurs 10 dniowy pnf kosztowal 2800 a teraz trzeba jeszcze doliczyc 23 % vat:)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-01-17, 14:38   

Nowy rok nowe podwyżki ;)
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2011-02-14, 17:59   

Witam,
Nie wiedziałem w jakim dziale napisać i myślę że tutaj będzie najlepiej. Jeśli nie, to proszę moderatorów o przeniesienie w należyte miejsce.
Chciałbym się zapytać czy nie ma ktoś z szanownych forumowiczów dostępu do jakiś artykułów o masażu relaksacyjnym, a dokładniej: wpływu muzyki w masażu relaksacyjnym. Wiem że wydaje się to dość prymitywne, bo przecież masaż relaksacyjny przeważnie występuje z nią w parze, jednak taki temat wybrałem sobie w pracy licencjackiej, i już widzę że będą problemy, ponieważ z tego co udało mi się zebrać do tej pory, to marne 2 artykuły z jakiś gazet, książka o masażu relaksacyjnym i to wszystko. Wiem że na tutejszym forum, obecni są doświadczeni masażyści i wielu ludzi których jest to pasją. Dlatego proszę każdego z Was jeśli posiadacie jakieś materiału odnośnie wpływu muzyki w masażu relaksacyjnym, może jakieś artykuły albo książki czy cokolwiek to proszę o odpisanie na pw bądź tutaj.
Dziękuję i proszę o pomoc :neutral:
pozdrawiam
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-02-14, 21:16   

google nic nie ma?
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2011-02-15, 00:03   

Admin, zanim napisałem ten post, przeszukałem dużo serwisów odnośnie tej tematyki, aczkolwiek ciężko było spotkać aby ktoś poruszał akurat właśnie takie zestawienie. Jeśli już coś udało się znaleźć to było to bardziej ukierunkowane na masaż relaksacyjny, nie poruszając tematu muzyki, jak oddziałuje itd... wiem że to może dziwnie brzmi ale po prostu muszę coś napisać, i dlatego chciałbym zasięgnąć jakiś czasopism z artykułami, może gdzieś się takowy przewinął, może jakiś wywiad.... oczywiście będę prowadził badania masaż z muzyką, bez muzyki, ankietę przeprowadzę, ale to będzie za mało... potrzebuje więcej czasopism, artykułów itp.

dziękuje za każdą pomoc i przepraszam jeśli zajmuje czas i zaśmiecam forum (tonący chwyta się wszystkiego :roll: ....)
pozdrawiam.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-02-15, 09:59   

Rayan napisał/a:
Admin, zanim napisałem ten post, przeszukałem dużo serwisów odnośnie tej tematyki, aczkolwiek ciężko było spotkać aby ktoś poruszał akurat właśnie takie zestawienie. Jeśli już coś udało się znaleźć to było to bardziej ukierunkowane na masaż relaksacyjny, nie poruszając tematu muzyki, jak oddziałuje itd... wiem że to może dziwnie brzmi ale po prostu muszę coś napisać, i dlatego chciałbym zasięgnąć jakiś czasopism z artykułami, może gdzieś się takowy przewinął, może jakiś wywiad.... oczywiście będę prowadził badania masaż z muzyką, bez muzyki, ankietę przeprowadzę, ale to będzie za mało... potrzebuje więcej czasopism, artykułów itp.

dziękuje za każdą pomoc i przepraszam jeśli zajmuje czas i zaśmiecam forum (tonący chwyta się wszystkiego :roll: ....)
pozdrawiam.

aha. nie zajmujesz czasu i nie zaśmiecasz forum poczekaj może ktoś coś będzie miał materiały odnośnie twojego tematu. A szukałeś w działach muzykoterapia? Może można to powiązać z zabiegami masażu relaksacyjnego
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2011-02-15, 16:11   

Owszem Admin, masz rację, nawet tak się składa że studiuje ten kierunek, i już przeglądałem dostępne książki i starałem się to połączyć, szukałem informacji, i jednak nie są to w większości informacje przydatne, ponieważ nie mają one większego związku z masażem...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB