Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Temat ogólny o wszystkim
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-08-14, 20:16   

Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
Necrii napisał/a:
e-masaz.pl - co z moją muzyką

Mówiłem ze zapomnę :lol: :oops: przypomnij mi na pw pliss ;) a najlepiej podaj e-mail do wysłania ;)


Oj.. juz parę razy przypominałam :P

:D poszło pw ;)
 
     
Linki sponsorowane
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-09-01, 20:02   

i w Trójmieście znowu masaż w promocyjnych cenach.
TUTAJ

Cytat:
78 zł zamiast nawet 170 zł na jeden z czterech masaży do wyboru - ujędrniający, tradycyjny, Tui-Na lub masaż stóp w chińskim Day Spa TUI-NA
Stara legenda głosi, że dawni wojownicy chińscy biorący udział w bitwach, zranieni strzałami, odczuwali potem ustąpienie innych objawów chorobowych i obserwowali szybsze wyleczenie ran. Inna opowiada o niezwykłych istotach nazwanych "synami światła", które przybyły do Chin ok. 10000 lat p.n.e. Miały 7 stóp wzrostu i ubrania z nieznanego zupełnie mieszkańcom materiału. Istoty te zabrały ze sobą najbardziej uzdolnionych ludzi, aby ich szkolić. Nowi uzdrawiacze posiedli zdolność widzenia aury i meridianów, a akupunkty dostrzegali jako małe punkciki światła.

Tui Na, podobnie jak akupunktura, wywodzi się ze starożytnej, chińskiej sztuki leczenia za pomocą głębokiego masażu oraz innych zabiegów wykonywanych ręcznie. Chociaż w Chinach znany i praktykowany jest od 4000 tysięcy lat, dopiero od niedawna zaczyna docierać do krajów zachodnich.

Zabieramy Was w podróż do prawdziwego, chińskiego Day Spa. Odnajdziecie tam harmonię i relaks. Zadbają o Was chińscy specjaliści w sztuce masażu. Możecie wybrać jeden z czterech masaży do wyboru:

Chiński masaż ujędrniający z Bańką Chińską
Masaż trwa 90 min, masowane są nogi, ramiona, ręce, brzuch, plecy, twarz, głowa. Jego celem jest przede wszystkim uelastycznienie skóry. Pobudza organizm do szybszej przemiany zbędnych produktów materii. Masaż ujędrniający powoduje usunięcie nadmiaru zrogowaciałego naskórka, podnosi temperaturę skóry poprawiając jej dotlenienie. Podczas zabiegu z Bańką Chińską wytworzone zostaje dodatkowe ciepło, które wzmacnia końcowy efekt. Wysoka temperatura wytworzona podczas masażu pozwala szybciej wydalić z organizmu toksyny, znacząco poprawić cyrkulację tlenu w krwi i komórkach skóry oraz zahartować ją na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Koszt masażu w salonie to 170 zł.

Tradycyjny masaż chiński
Jest to najstarszy i zarazem najbardziej popularny chiński masaż leczniczo-relaksacyjny całego ciała. Polega na akupresurze tzw. „punktów życia” (meridianów) rozmieszczonych na całym ciele, które są odpowiedzialne za odpowiedni przepływ energii „qi”. Efektem jest natychmiastowa poprawa krążenia krwi, a tym samym zawartości tlenu w mózgu, co skutecznie zwiększa zdolność koncentracji, poprawia samopoczucie oraz regeneruje siły witalne. Masaż ten stanowi swoistą „pielęgnację duszy” poprzez wyrównanie energii Yin i Yang. Stanowi jeden z najstarszych systemów rehabilitacji i profilaktyki zdrowia, opartych nie na farmakologii, lecz na modelu energetycznym. Koszt masażu według cennika to 140 zł. Czas trwania-60 min.

Tui-Na
Uciskające, wibracyjne, przesuwne, trzęsące, od płytszych i łagodniejszych po głębokie i dość energiczne ruchy stosowane są na określone miejsca w zależności od potrzeby i wymagań klienta. Podczas masażu Tui-Na duży nacisk kładzie się przy tym na pracy wokół kręgosłupa. Wiele dolegliwości może zostać usuniętych poprzez wzmocnienie kręgosłupa za pomocą odpowiedniego masażu, stymulującego przepływ energii. Wykonuje się go często nie tylko przy problemach zdrowotnych. Stosowanie u zdrowego człowieka działa zapobiegawczo, wzmacnia zdrowie, samopoczucie i udrożnia przypływ energii. Pomaga też osobie zmęczonej pracą lub stresem w odzyskaniu sił. Masaż trwa 90 min. Według cennika kosztuje on 170 zł.

Masaż stóp akupresura
Cudownie odprężający, głęboki, delikatnie rozgrzewający masaż stóp dający ukojenie całemu ciału. Dzięki wszystkim dobrodziejstwom, jakie niesie ze sobą medycyna chińska - przywraca prawidłowy przepływ energii w ciele oraz zapewnia harmonię we wszystkich tkankach i narządach. Doświadczeni Terapeuci wykrywają miejsca zaburzenia równowagi i zastojów w organach wewnętrznych. Oddziaływanie Terapeuty poprzez masaż stóp na tak zwane punkty refleksyjne, przywraca naturalną równowagę organizmu. Jest to doskonały sposób profilaktyki, gdyż stopa ludzka potrafi sygnalizować o zaburzeniach w pracy organizmu na dwa, trzy lata przed rozwinięciem się choroby w ciele fizycznym. Masaż trwa 60 min, według cennika kosztuje 120 zł. Zaczyna się masażem głowy, potem stóp, a na końcu są wymasowane jeszcze plecy.

Pamiętajcie o wcześniejszej rezerwacji. Nie zwlekajcie- już dziś poczujcie starożytną moc uzdrawiania!
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-09-01, 22:24   

Fajnie ze podałaś cytat nie mam tam konta. Może kiedy się skorzysta bo naprawdę fajne oferty widz są.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-09-01, 22:30   kurs masaz tajski

te oferty sa tylko do zlapania przez najwyzej tydzien, rejestruj sie i lap od razu kilka - wazne sa nawet do roku.

po zarejestrowaniu beda ci przysylac kolejne, podobne do twojego wyboru
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-09-01, 22:43   

Nie wiedziałem. Dzięki za info
 
     
dziku_SKA 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-09-28, 11:06   

Pogoda nie sprzyja, tak więc z tej okazji załączam kilka zdjęć z wakacji w Grecji :)

Zdjęcia wkleiłam tak jak umiałam i coś chyba nie wyszło, bo dziwnie wyglądają, ale jak się kliknie na zdjęcie to jest ok. Jeśli ktoś wie jak to poprawić to będę wdzięczna.

Wiem, że zdjęcia bałaganią forum, więc jeśli administrator uzna, że trzeba je usunąć, to niech tak zrobi, ale może do tego czasu niebieskie niebo i woda nacieszą oko spragnionych lata.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-09-28, 21:33   

dziku_SKA napisał/a:
Pogoda nie sprzyja, tak więc z tej okazji załączam kilka zdjęć z wakacji w Grecji :)

Zdjęcia wkleiłam tak jak umiałam i coś chyba nie wyszło, bo dziwnie wyglądają, ale jak się kliknie na zdjęcie to jest ok. Jeśli ktoś wie jak to poprawić to będę wdzięczna.

Wiem, że zdjęcia bałaganią forum, więc jeśli administrator uzna, że trzeba je usunąć, to niech tak zrobi, ale może do tego czasu niebieskie niebo i woda nacieszą oko spragnionych lata.

Fajnie widoki oraz pogoda ahh. Jeszcze z 8 miesięcy i znowu będzie ładnie ;)
Ja planuje za rok Chorwację zaliczyć mam nadzieje ze widoki również piękne ja na zdjęciach.


ps. Zdjęcia nie zajmują dużo wiec niech zostaną. A ich widok to taki dziwny robi forum. Nie zależne od administracji a od silnika forum.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-10-11, 13:39   

wszystkiego naj naj Truskawa ;)
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-05, 19:49   

hej wszystkim niedawno się pytałem o perspektywy wakacyjnej pracy u naszych zachodnich sąsiadów.Ostatnio kolega który ma tak jak ja ukończony kurs masażu odchudzającego robił na wakacje masaż po rodzinie i zarobił co nieco.Czy jest sens tylko z tym masażem próbować swoich sił na jakiejś pracy wakacyjnej?Chciałbym już w tym roku popracować i trochę zdobyć doświadczenia niestety jestem dopiero na 2 roku fizjoterapii i teraz uczę się klasyka proszę o pomoc i gorąco pozdrawiam:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-05, 19:57   

damian333 napisał/a:
masażu odchudzającego robił na wakacje masaż po rodzinie i zarobił co nieco.Czy jest sens tylko z tym masażem próbować swoich sił

tylko z tym to ciezko, chyba, ze masz rodzine grubasow czy zahaczysz sie o jakies kolo grubasow.

uczyles sie "odchudzajacego" nie znajac klasyka (teorii masazu etc) ?

do wakacji masz jeszcze czas opanowac klasyka i pare innych technik masazu.

temat pracy w niemczech byl poruszany juz pare razy w ostanich miesiacach, nawet jako oddzielne watki.
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-05, 21:15   

Zrobiłem ten masaż bo miałem jako taką gotówkę i chciałem to wykorzystać na kurs nie wiem czy słusznie wybrałem kurs,a mianowicie nie chciałem tracić pieniędzy na klasyka który będę miał teraz.Czy mogę masować np. na te wakacje bez ukończenia licencjatu???
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-11-05, 22:47   

co ma masaz do licencjatu? widziales licenjonowanego masazyste?:D
 
     
me 
me

Wiek: 113
Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 39
Wysłany: 2010-11-05, 22:58   

RehaT napisał/a:
co ma masaz do licencjatu? widziales licenjonowanego masazyste?:D


Damianowi333 chodziło o to czy może masować mimo tego, że nie skończył licencjatu z fizjo.
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-11-05, 23:09   

a widzisz w mojej wypowiedzi ironie? ja wiem o co mu chodzilo:)
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-05, 23:24   

tak chodziło mi o to czy to jest to zgodne z prawem że jak nie jestem licenjonowawanym fizjo czy nie przeszkodzi to w tym żeby próbować sił w masażu,czy ktoś jak zobaczy że mam papierek z jednego kursu a drugi klasyczny znam ze szkoły to zechce bym go wymasował;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB